Kinga Rusin Kinga Rusin Kinga Rusin Kinga Rusin Kinga Rusin
Kinga Rusin
Instagram
1/5
Kinga Rusin
Instagram

Każdy doskonale zdaje sobie sprawę, że czas pędzi nieubłaganie. Choć patrząc na zdjęcia lub telewizyjne nagrania Kingi Rusin, ciężko w to uwierzyć! Jeszcze ciężej jest przyjąć do wiadomości, że właśnie dziś dziennikarka obchodzi 25-lecie swojej kariery zawodowej! Dokładnie tyle czasu upłynęło, od kiedy po raz pierwszy pojawiła się na telewizyjnych ekranach. Z tej okazji Kinga Rusin pokazała zdjęcia z początków swojej kariery i opublikowała poruszający wpis na Instagramie. Poznajcie szczegóły na kolejnych stronach galerii!

 

Zobacz: Mroczna Kinga Rusin na Balu Dziennikarzy. Przyćmiła inne gwiazdy?

2/5
Kinga Rusin
Instagram

Tak, to nie żart. Kinga Rusin gości na ekranach telewizorów już od 25 lat!

 

Dzisiaj mija dokładnie ćwierć wieku mojej pracy na ekranie tv😱. Zadebiutowałam 5. lutego 1993 roku zapowiadając program na antenie TVP1 - napisała dziennikarka.

 

Jak wyglądała na początku kariery? Zobaczcie na kolejnej stronie!

 

Zobacz: Kinga Rusin zachwyca swoim wyglądem, ale dziś miała sporą konkurencję!

3/5
Kinga Rusin
Instagram

Oto dawne zdjęcia Kingi Rusin na okładkach znanych gazet! Co ciekawe, przez lata swojej pracy dziennikarka zdobyła mnóstwo doświadczenia na różnych stanowiskach. Umiejętnościami mogłaby obdarować niejedną osobę!

 

Później byłam również reporterem, producentem, scenarzystą, realizatorem, a jak było trzeba operatorem i montażystą. Przeprowadziłam setki wywiadów z wielkimi gwiazdami, wybitnymi twórcami, odkrywcami, naukowcami, nieprzeciętnymi ludźmi. Zrealizowałam dziesiątki reportaży zarówno w Polsce jak i zagranicą. Przeżyłam w tv niesamowite przygody - 8 sezonów z You Can Dance, a obecnie 3cią już edycję Agenta - napisała Kinga Rusin.

 

Zobacz: Peja obraził Kingę Rusin w jednym ze swoim kawałków. Co teraz mówi o nim prowadząca show "Agent Gwiazdy"? 

4/5
Kinga Rusin
Instagram

Kinga Rusin przyznała także, że praca w telewizji nigdy jej się nie znudzi, bo nieustannie czymś zaskakuje. Dziennikarka dodała także:

 

Na swojej zawodowej drodze spotkałam ludzi, którzy uwierzyli we mnie i dali mi szansę. Bez nich nie byłoby mnie tutaj. Tak samo jak nie byłoby mnie tu gdyby nie Wy, widzowie. Dziękuję za wszystkie wyrazy sympatii, za zaufanie, za to że jesteście ze mną na dobre i złe. Uwielbiam to co robię. Jestem szczęściarą

 

Zobacz: Kinga Rusin ostrzegała Karolinę Ferenstein Kraśko przed udziałem w "Agencie"! A co na to Piotr? 

5/5
Kinga Rusin
Instagram

My życzymy Kindze Rusin kolejnych lat kariery pełnych sukcesów!

 

Zobacz: Sukienka w grochy Kingi Rusin to NIC w porównaniu z jej nakryciem głowy! ZDJĘCIA z prezentacji ramówki TVN

Więcej na temat Kinga Rusin