W minioną sobotę na warszawskim Stadionie Narodowym odbył się koncert Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadły. Na występ artystów przybyły prawdziwe tłumy, a stadion był wypełniony po brzegi. Okazuje się, że wśród widzów znalazła się nawet Kinga Rusin, która prywatnie jest matką Igi Lis, ukochanej Taco Hemingwaya! Na swoim profilu na Instagramie oceniła show. Przeczytajcie poniżej, co napisała!

Reklama

Kinga Rusin bawiła na koncercie Taco i Dawida Podsiadły

Koncert Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadły to bez wątpienia było jedno z najgłośniejszych wydarzeń ostatnich miesięcy. Bilety na ich koncert sprzedały się jak świeże bułeczki, a już na scenie artyści zrobili niesamowite show, które doceniła nawet Kinga Rusin! Dziennikarka ponoć ceni twórczość chłopaka swojej córki i chętnie puszcza jego płyty w samochodzie. Tym razem miała okazję przekonać się na żywo, jak Taco radzi sobie na scenie. Była pod wrażeniem nie tylko samego występu, ale i publiczności.

Nie wiem kiedy ostatnio doświadczyłam tyle pozytywnej energii, tylu wzruszeń, nie wspominając o doznaniach artystycznych, bo te były na kosmicznym poziomie????. Dookoła piękni, uśmiechnięci, pozytywni, trzeźwi ludzie w każdym wieku, znający wszystkie teksty piosenek Dawida @dylanwishop i Filipa @tacohemingway na pamięć. Atmosfera przyjaźni i szacunku, której najlepszy przykład dali artyści na scenie - napisała Kinga Rusin na Instagramie.

Kinga Rusin porównała koncert do spektaklu i podkreśliła, że show i zachowanie widzów dało jej nadzieję, że "może być u nas jeszcze normalnie".

Chylę czoła przed chłopakami jeżeli chodzi o ich twórczości, ale równie wielki szacunek mam do tego jakie przesłanie nam wszystkim dają. I w imieniu mnóstwa ludzi, którzy tam byli, ale przede wszystkim tych, którzy nie dali rady się tam dostać proszę o więcej! Ps. Z płyty stadionu jest zupełnie inna perspektywa niż z loży VIP???? - dodała Kinga Rusin.

A wy byliście na koncercie i podzielacie opinię Kingi Rusin?

Zobacz także

Kinga Rusin świetnie bawiła się na koncercie Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadły

Taco jest chłopakiem córki Kingi Rusin, Igi Lis

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama