Kinga Rusin tłumaczy gwiazdy na balu TVN

Kinga Rusin tłumaczy, dlaczego charytatywny bal TVN to prawdziwa rewia mody!

Kinga Rusin tłumaczy gwiazdy na balu TVN

Kinga Rusin na swoim Instagramie wytłumaczyła, dlaczego na charytatywnym balu TVN gwiazdy noszą tak drogie kreacje. Nie ma co ukrywać - to prawdziwa rewia mody, a sławy prześcigają się w pomysłach na najbardziej oryginalne i zachwycające suknie. Część z nich stawia na projekty najlepszych polskich projektantów. I tak Ania Lewandowska w tym roku pokazała się w sukni od MMC, Małgosia Socha wybrała La Manię, Małgosia Rozenek - projekt Ewy Minge, z kolei Kinga Rusin oddała się w ręce duetu Paprocki&Brzozowski. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" zdradziła, o co w tym chodzi!

Kinga Rusin: Eleganckie stroje sprzyjają hojności

W tym roku na rzecz fundacji TVN zebrano prawie dwa miliony złotych - to prawdziwy rekord! Jak mówi sama Kinga, doniosła atmosfera sprzyja hojności. I rzeczywiście to działa - Ania Lewandowska wylicytowała obraz za 220 tysięcy złotych! Rusin zapowiedziała również, że podobnie jak kilka lat temu, swoją kreację odda na licytację:

2 miliony zebrane w czasie balu Fundacji TVN, na leczenie chorych dzieci! Kolejny rekord pobity! Brawo! Ps. Piękne kreacje na balu to tylko tło dla jego celu. Niektórzy pytają po co. Bo to bal! Taka jest jego konwencja, a eleganckie stroje i doniosła atmosfera (jak wykazują wszelkie badania psychologiczne) sprzyjają hojności. Piękne suknie można uszyć na zamowienie, kupić, a później oddać na cel charytatywny (moja koronkowa czarna suknia sprzed trzech lat, wystawiona na WOŚP „zarobiła” 10 tysięcy złotych). Spektakularne kreacje są też często przygotowywane przez projektantów na ten jeden wieczór, a później do nich wracają. Taki będzie los mojej tegorocznej, pięknej sukni od @paprockibrzozowski - tłumaczy dziennikarka.

Kinga Rusin zdradziła, że projekt Paprockiego i Brzozowskiego leżał na niej idealnie:

To jeden z ich projektów z ostatniego pokazu, w którym się od razu zakochałam. Byłam w szoku, że suknia „po modelce” była na mnie idealna bez żadnych przeróbek, jakby szyta specjalnie dla mnie. Każda koronka i aplikacja została tu ręcznie zrobiona, to dzieło sztuki, które z z dumą i radością zaprezentowałam na balu. Jestem zaszczycona, że mogłam w nim wziąć udział i po raz dziesiąty dołożyć swoją cegiełkę do tego fantastycznego celu. - pisze Kinga Rusin.

Brawo!

Kinga zachwycała na 10. balu TVN!

Kinga Rusin na balu TVN
ONS.pl

Towarzyszył jej ukochany, Marek Kujawa!

Kinga Rusin i Marek Kujawa

 

Więcej na temat Kinga Rusin
Przeładuj

Izabela Janachowska niepozwoliłaby korzystać córce z aplikacji randkowych! Wedding plannerka jest bardzo nieufna!

zobacz 03:12