Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Kinga Rusin w stylizacji boho wychodzi ze studia Dzień Dobry TVN
Newsy

Kinga Rusin komentuje wywiad z byłą gwiazdą "M jak miłość"! Pokłóciły się w DDTVN?

Kinga Rusin skomentowała swoją rozmowę z byłą gwiazdą "M jak miłość", która pojawiła się ostatnio w "Dzień Dobry TVN"! Prowadząca show pokłóciła się z Agnieszką Fitkau-Perepeczko?

Kinga Rusin skomentowała swoją rozmowę z byłą gwiazdą "M jak miłość", która pojawiła się ostatnio w "Dzień Dobry TVN"! Prowadząca show pokłóciła się z Agnieszką Fitkau-Perepeczko? W miniony weekend w śniadaniowym programie TVN został poruszony temat pożarów Australii. To właśnie tam od 40 lat ma swój dom Agnieszka Fitkau-Perepeczko. Aktorka podczas wizyty w "DDTVN" skomentowała dramatyczne wydarzenia w Australii, ale jej wypowiedzi wyraźnie nie spodobały się prowadzącym program. W sieci zawrzało, a media zaczęły informować o ostrej kłótni Kingi Rusin i Piotra Kraśko z Agnieszką Fitkau-Perepreczko. Teraz całe zamieszanie skomentowała gwiazda TVN!

Piotr Kraśko ma konflikt z Kingą Rusin? "Potrafimy się pokłócić nie tylko w pracy" WIDEO

Kinga Rusin szczerze o spotkaniu z aktorką

Kinga Rusin opublikowała  w sieci wpis, w którym przyznała, że jest zaskoczona medialnymi doniesieniami na temat rzekomej awantury. Prowadząca nie ukrywa jednak, że rzeczywiście w pewnym momecie musiała zareagować na wypowiedź Agnieszki Fitkau-Pereperczko. Aktorka w DDTVN sugerowała, że informacje dotyczące dramatu w Australii są przesadzone. Była gwiazda "M jak miłość" mówiła, że spłonął zaledwie 1% całego kontynentu. 

(...) Rozmowa trwa nieco ponad 7 minut i jest wyjątkowo spokojna. Żadna ze stron nie podnosi głosu. Gdzieś w okolicach 6tej minuty musiałam jedynie zaprotestować wobec zarzutu o manipulacje. Gość zarzucił ją mediom udostępniającym mapy płonącej Australii. Wbrew temu, co pani Agnieszka powiedziała to nie są „telewizyjne animacje”, ale zdjęcia/wizualizacje na podstawie danych NASA (dane NASA pochodzą z ich zdjęć zrobionych z kosmosu). Wizualizację pożarów z ostatniego miesiąca, na podstawie danych ze zdjęć NASA załączam jako ilustrację tego postu wraz z zaznaczeniem źródła pochodzenia- napisała Kinga Rusin. 

W dalszej części wpisu dziennikarka przyznaje, że stanowisko aktorki jest sprzeczne z tym, co przedstawiają naukowcy i specjaliści. 

Opinia pani Agnieszki Fitkau-Perepeczko jest rożna od tej, którą ma większość naukowców, polityków, dziennikarzy i zwykłych ludzi, w tym mieszkańców Australii. I oczywiście ma do tego prawo. A Państwo mają prawo opinię tę ocenić. W DDTVN przedstawiamy różne opinie, różnych osób, a ocenę zostawiamy widzom- czytamy na Instagramie. 

Wpis Kingi Rusin ostro skomentowała Karolina Korwin Piotrowska!

To po co zapraszajcie kogoś, kto opowiada brednie? Po co? Mało jest Polaków którzy tam mieszkają? Nawet tu, na IG jest ich sporo, pokazuja potworne obrazki, dlaczego wolicie zapraszać kogoś, kto opowiada dyrdymały?- zapytała pod wpisem dziennikarki.

- tego co kto będzie mówił nie można stwierdzić przed wywiadem- odpisała Kinga Rusin. przeczytaj też uważniej mój post. Pierwszym gościem była profesor Adamska, biolog z uniwersytetu w Canberze- dodała prowadząca DDTVN. 

Zobaczcie CAŁY wpis Kingi Rusin. Widzieliście rozmowę Agnieszki Fitkau-Perepeczko z prowadzącymi DDTVN? 

Zobacz także: Kinga Rusin wraca na Instagram po przerwie: "Tyle przerażających rzeczy się działo..."

Kinga Rusin komentuje wywiad z Agnieszką Fitkau-Perepeczko.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Czytam o rzekomej „awanturze” na temat pożarów w Australii z Agnieszką Fitkau Perepeczko w dzisiejszym DDTVN. Ponieważ nie przypominam sobie żadnej takiej kłótni, z ciekawości odnalazłam w internecie ten wywiad, żeby sprawdzić czy tak źle jest z moją pamięcią - zajęło mi to 30 sekund, polecam piszącym artykuły. Rozmowa trwa nieco ponad 7 minut i jest wyjątkowo spokojna. Żadna ze stron nie podnosi głosu. Gdzieś w okolicach 6tej minuty musiałam jedynie zaprotestować wobec zarzutu o manipulacje. Gość zarzucił ją mediom udostępniającym mapy płonącej Australii. Wbrew temu, co pani Agnieszka powiedziała to nie są „telewizyjne animacje”, ale zdjęcia/wizualizacje na podstawie danych NASA (dane NASA pochodzą z ich zdjęć zrobionych z kosmosu). Wizualizację pożarów z ostatniego miesiąca, na podstawie danych ze zdjęć NASA załączam jako ilustrację tego postu wraz z zaznaczeniem źródła pochodzenia. Opinia pani Agnieszki, na co dzień mieszkanki Australii, stała w sprzeczności z wcześniejszą wypowiedzią innego naszego gościa, pani profesor Mai Adamskiej, z którą połączyliśmy się na Skypie. Pani profesor, która jest biologiem z Australijskiego Narodowego Uniwesytetu w Canberze, mówiła o bezpowrotnym wyginięciu wielu gatunków zwierząt i roślin, w tym tych, których naukowcy nie zdążyli do tej pory nawet zbadać. Mówiła też o niespotykanej dotąd w Australii skali i intensywności pożarów, które strawiły do tej pory powierzchnię równą 1/3 terytorium Polski (ponad 10 milionów hektarów czyli 100 tys. km2 lasów i buszu). Pani Agnieszka Fitkau Perepeczko (w odróżnieniu od pani profesor zawodowo nie zajmuje się problemem) miała inne zdanie i łagodniej oceniała katastrofę, w której do tej pory zginęło 27 osób i spłonęło żywcem ponad MILIARD zwierząt. Opinia pani Agnieszki Fitkau-Perepeczko jest rożna od tej, którą ma większość naukowców, polityków, dziennikarzy i zwykłych ludzi, w tym mieszkańców Australii. I oczywiście ma do tego prawo. A Państwo mają prawo opinię tę ocenić. W DDTVN przedstawiamy różne opinie, różnych osób, a ocenę zostawiamy widzom. Zapraszamy z @p_krasko jutro o 7:30. Do zobaczenia

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

Agnieszka Fitkau-Perepeczko pojawiła się ostatnio w DDTVN.

Kinga Rusin i Agnieszka Fitkau Perepeczko w DDTVN
Instagram/East News

 

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer podczas prezentacji jesiennej ramówki TVN
East News
TV-Show
Małgorzata Ohme jest niezadowolona z Filipa Chajzera jako swojego partnera w "DDTVN"? Zażąda zmiany?
Małgorzata Ohme jest niezadowolona z Filipa Chajzera jako swojego partnera w "DDTVN"? Zażąda zmiany?

Już jesienią w "Dzień Dobry TVN" czekają nas spore zmiany. Jedną z nich są nowi prowadzący! Jak już pisaliśmy, Magdę Mołek i Marcina Mellera zastąpi zaskakujący duet . "Dzień Dobry TVN" poprowadzi bowiem Filip Chajzer oraz Małgorzata Ohme . Ta dwójka nie pierwszy raz będzie ze sobą pracowała. Oboje byli współprowadzącymi program "Big Brother". Plotkowano nawet, że Małgorzata i Filip nie pałają do siebie sympatią. Jednak Ohme w rozmowie z party.pl rozwiała te wątpliwości. Zobacz także:  Małgorzata Ohme i Filip Chajzer nie lubią się? "To jest kompletnie inna osoba niż ta, którą widzimy w telewizji!" Czy Małgorzata Ohme jest zadowolona, że jej partnerem w "Dzień Dobry TVN" będzie Filip Chajzer? Zobaczcie, co zdradziła nam pani psycholog! Myślicie, że to dobry wybór? Filip i Małgorzata pracowali już ze sobą na planie "Big Brothera" Zobacz także:  Małgorzata Ohme zastąpiła w "Dzień Dobry TVN" Magdę Mołek: "To dla mnie niekomfortowe"

Kinga Rusin i Agnieszka Fitkau Perepeczko w DDTVN
Instagram/East News
Newsy
Afera w "Dzień Dobry TVN"! Agnieszka Fitkau-Perepeczko skomentowała sprzeczkę z Kingą Rusin
Agnieszka Fitkau-Perepeczko w mocnych słowach skomentowała swoją wizytę w "Dzień Dobry TVN". Co powiedziała o prowadzących program?

Agnieszka Fitkau-Perepeczko w mocnych słowach skomentowała swoją wizytę w "Dzień Dobry TVN". Co powiedziała o prowadzących program? Zaledwie kilka dni temu była gwiazda "M jak miłość" pojawiła się w śniadaniowym show TVN, w którym został poruszony temat wielkich pożarów w Australii- właśnie tam już od blisko 40 lat Agnieszka Fitkau-Perepeczko ma swój dom. Aktorka została więc zaproszona do studia DDTVN, żeby opowiedzieć o dramacie, który rozgrywa się w Australii. Ku zaskoczeniu Kingi Rusin i Piotra Kraśko gwiazda zaczęła sugerować, że przekazy, które pojawiają się w mediach są przesadzone, a sytuacja w Australii wcale nie jest aż tak tragiczna. Wywiad z Agnieszką Fitkau-Perepeczko odbił się szerokich echem, a niektóre media zaczęły informować o kłótni aktorki z Kingą Rusin. Gwiazda TVN szybko zareagowała na doniesienia i opublikowała w sieci wpis, w którym tłumaczy całą sytuację. Teraz głos zabrała również sama Agnieszka Fitkau-Perepeczko! Agnieszka Fitkau-Perepeczko szczerze o wizycie w DDTVN Agnieszka Fitkau-Perepeczko pojawiła się ostatnio w programie "Onet Rano" i w rozmowie z Tomaszem Sekielskim skomentowała swoją wizytę w "DDTVN". Czy między aktorką a prowdzącymi doszło do ostrej wymiany zdań? Nie doszło do wymiany zdań, bo miałam monolog! Oni cały czas brali oddech, bo mieli coś przerwać. U nich w uchu, w słuchawce było: "Przerwać jej, przerwać jej, niech skończy natychmiast!". Ja nie dałam się. Nie to, że przygotowałam się na blachę, ale naprawdę mam wiedzę na ten temat i trzeba to uszanować. (...) Miałam monolog taki, który nie był do przerwania, a oni, państwo prowadzący byli coraz bardziej źli.(...) Wiedziałam, że tam jest taki wk*rw straszny, ale nie mogli się przebić. To nie było...

ONS
Newsy
Fitkau-Perepeczko tęskni za M jak miłość
Aktorka chce znów wcielić się w rolę Simony

Ponad cztery lata występów Agnieszki Fitkau-Perepczko w serialu "M jak miłość", gdzie wcieliła się w rolę Simony, zakończył bardzo nieprzyjemny konflikt z Iloną Łepkowską. Wygląda jednak na to, że czas leczy rany i pani Agnieszka nie pamięta już o nieprzyjemnych chwilach. Wręcz przeciwnie - chciałaby wrócić do serialu. - Byłabym bardzo szczęśliwa, gdyby zaproponowano mi powrót do "M jak miłość". Ja kocham postać Simony. Ona dawała mi wiele radości i energii. Oczywiście, że mi jej brakuje, ale obawiam się, że propozycja mojego powrotu jest raczej niemożliwa. Wciąż dostaję listy od fanów z pytaniami, czy Simona wróci, a nawet wiem, że ludzie w Rzeszowie podpisali petycję z prośbą o mój powrót. To bardzo miłe. Bardzo chciałabym, żeby Simona wróciła - wyznała Fitkau-Perepeczko w rozmowie z "Super Ekspressem". Aktorka zapewniła, że pieniądze nie odgrywają w tym przypadku istotnej roli. Ilona Łepkowska przy "M jak miłość" z kolei już nie pracuje, więc nie sposób znaleźć jakiejkolwiek przeszkody w powrocie Simony do serialu. (ac)

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner