Kinga Rusin - gwiazdy jej bronią
Newsy

Kinga Rusin wraca na Instagram po przerwie: "Tyle przerażających rzeczy się działo..."

Kinga Rusin wraca na Instagram po przerwie: "Tyle przerażających rzeczy się działo..."

Kinga Rusin na pewien czas zniknęła z mediów społecznościowych. Fani nie znali powodów jej decyzji i byli zaniepokojeni zawieszeniem aktywności dziennikarki. Teraz prezenterka wróciła i wyjaśniła powody swojej absencji w social mediach. Co się stało? 

Zobacz także: Kinga Rusin komentuje imię córki przy okazji jej urodzin. "Zbieżność "Pola" z "Poland" była zamierzona

Weronika Rosati komentuje aferę z Kingą Rusin! "Wywiad nie jest na jej temat, myślę, że ona nie przeczytała"

Dlaczego Kinga Rusin nie była aktywna w social mediach?

Kinga Rusin zawsze była bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Dziennikarka od wielu lat angażuje się także w akcje społeczne, o których informuje właśnie za pośrednictwem social mediów. Ostatnio wiele gwiazd zabrało głos w sprawie pomocy dla Australii, która od miesięcy zmaga się z gigantycznymi pożarami. Jednak Kinga Rusin stwierdziła, że niestosowne jest prześciganie się w tej sprawie. W najnowszym wpisie opublikowanym przez prezenterkę na Instagramie, możemy przeczytać, że wydarzenia z ostatnich tygodni mocno wstrząsnęły dziennikarką.

Wracam! Przepraszam za chwilową ciszę. Była mi bardzo potrzebna. Tyle smutnych i przerażających rzeczy działo się w ostatnich tygodniach, że zamieszczanie postów w tym czasie uznałam, w moim przypadku, za nie na miejscu. Ciszę przerwałam raz bo nie mogłam nie zabrać głosu w sprawie bliskiej mojemu sercu (tych co nie czytali, a są ciekawi odsyłam do poprzedniego postu). Ale trzeba wrócić do rzeczywistości i do działania! Mam wiele przemyśleń i wiele planów, które stopniowo zamierzam teraz wprowadzać w życie - czytamy we wpisie Kingi Rusin.

Fani Kingi Rusin bardzo cieszą się z jej powrotu, o czym informują w komentarzach pod postem. 

- Dobrze że Pani znów jest z nami.czasem trzeba wyłączyć się żeby naładować akumulatory 💪💪💪

- Podziwiam Panią - wspaniałe przemyślenia, mądre działanie, wielkie i dobre serce, ogromna wrażliwość na zło i krzywdę ludzką i piękna w każdym calu !

- Tęskniliśmy bardzo za Panią ❤️❤️❤️

- Cieszę się że Pani wróciła - piszą fani gwiazdy.

Wszystkie sprawy związane z ekologią, są dla dziennikarki niezwykle ważne. Kinga Rusin zawsze aktywnie uczestniczy w akcjach społecznych i na pewno i tym razem włączyła się w akcję pomocy dla Australii, jednak najwyraźniej dziennikarka nie chce obwieszczać tego publicznie. Cieszymy się, że gwiazda nabrała sił i wróciła do aktywności w social mediach. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wracam! Przepraszam za chwilową ciszę. Była mi bardzo potrzebna. Tyle smutnych i przerażających rzeczy działo się w ostatnich tygodniach, że zamieszczanie postów w tym czasie uznałam, w moim przypadku, za nie na miejscu. Ciszę przerwałam raz bo nie mogłam nie zabrać głosu w sprawie bliskiej mojemu sercu (tych co nie czytali, a są ciekawi odsyłam do poprzedniego postu). Ale trzeba wrócić do rzeczywistości i do działania! Mam wiele przemyśleń i wiele planów, które stopniowo zamierzam teraz wprowadzać w życie. Aktywność publiczną😉 rozpoczynam od jutra od poprowadzenia, razem z @p_krasko, wyjątkowego wydania DDTVN! Wszak jutro święto miłości, dobroci i jedności (mimo wszystko) czyli Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Bardzo się cieszę na ten dzień i na spotkanie z Wami❤️!

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

Kinga Rusin bardzo angażuje się w kwestie związane z ekologią w Polsce i na świecie

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zdjęcia z Australii rozrywają serca💔... Zagłada setek milionów zwierząt i milionów hektarów lasów... Ale nie bezpośrednio z ręki człowieka! Tymczasem w Polsce... wycinane są celowo, dla pieniędzy (!) najcenniejsze w Europie, ostatnie lasy reliktowe. Ginie na naszych oczach Puszcza Białowieska, Puszcza Karpacka, Puszcza Bukowa i inne! Pod naporem harwesterów znikają w zastraszajacym tempie lasy mazurskie! I nie chodzi tu o lasy przemysłowe, ale o tereny chronione! Warto pamiętać: W 2017 roku codziennie z polskich lasów wyjeżdżało blisko 4 tysiące (!) 30to tonowych ciężarówek wypełnionych po brzegi ściętymi drzewami. W ciągu roku dało to liczbę MILIONA TRZYSTU PIĘĆDZIESIĘCIU TYSIĘCY ciężarówek polskiego drewna. Tylko w jeden rok...😢. WAŻNE! Kwoty wycinek na lata 2018, 2019 zostały znacznie ZWIĘKSZONE! Kiedy świat zbiera pieniądze na ratowanie koali (i słusznie), w Polsce trwa w najlepsze sezon łowiecki. Jak co roku myśliwi zastrzelą SETKI TYSIĘCY bezbronnych, dzikich zwierząt i cudownych, nikomu nie wadzących ptaków (ekolodzy szacują, że w wyniku celnych trafień, ale też postrzałów ginie ich w sumie na terenie Polski blisko dwa miliony(!) rocznie). A w Sejmie przeszedł właśnie projekt ustawy karzący obywateli WIĘZIENIEM za blokowanie polowań! W polskim parlamencie, i w Sejmie i w Senacie(!) na czele komisji ochrony środowiska stoją czynni myśliwi! Kościół straszy „ekologizmem”, przewodnicząca Państwowej Rady Ochrony Przyrody zaleca odstrzały żubrów! Minister Rolnictwa namawia do zjadania bobrów! Premier jest dumny, że Polska nie zrównoważy gospodarki węglowej, a prezydent tęskni za żarowymi żarówkami! Gdzie my żyjemy? Wszyscy płaczemy nad sytuacją w Australii, bo to co się tam dzieje jest przerażajace. Ale nie zapominajmy o strasznych rzeczach, które celowo i dla zysku ludzie władzy robią w naszym własnym kraju! Chrońmy i brońmy tych resztek przyrody, które nam pozostały, bo będzie za chwile za późno! Głośno mówmy NIE rabunkowej polityce naszego państwa wobec polskiego dziedzictwa przyrodniczego! Powiedzmy NIE lobby myśliwych i „leśników! Niech Polak znów nie będzie mądry po szkodzie...

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

 

Zobacz także
Kinga Rusin w sukience z Reserved

Kinga Rusin uwielbia nosić sukienki. Jej stylową kreację z Reserved kupicie teraz na wyprzedaży za połowę ceny!

Kinga Rusin w sukience w panterkę. Marka i cena

Jeden weekend, dwie sukienki w panterkę! Kinga Rusin i jej patent na zwierzęce wzory

 

Kinga Rusin w DDTVN, Iga Lis i Taco Hemingway
East News/Instagram
Newsy
Kinga Rusin skomentowała koncert Taco Hemingwaya! Jak ocenia występ "zięcia"?
Kinga Rusin w rozmowie z Party.pl skomentowała głośny koncert Taco Hemingwaya!

Kinga Rusin w rozmowie z Party.pl skomentowała głośny koncert Taco Hemingwaya! Pod koniec września na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyła się wielka muzyczna impreza, podczas której zaśpiewali Dawid Podsiadło i wspomniany raper. Koncert przyciągnął prawdziwe tłumy fanów, a wśród nich nie zabrakło gwiazd! Okazało się wówczas, że na imprezie pojawiła się m.in. Kinga Rusin, z której młodszą córką spotyka się raper. Gwiazda TVN nie bawiła się jednak w sektorze VIP. Dlaczego? Prowadząca "Dzień Dobry TVN" zdradziła to przed naszą kamerą! Posłuchajcie, co o koncercie  Taco Hemingwaya powiedziała nam Kinga Rusin! Kinga Rusin szczerze o koncercie Taco Hemingwaya Iga Lis, młodsza córka Kingi Rusin, spotyka się z raperem już od dłuższego czasu Zobacz także:   Tomasz Lis bardzo ceni chłopaka córki Igi! Zobacz, jak wspiera Taco Hemingwaya!

Gwiazdy wspierają WOŚP
EastNews/ONS
Newsy
Agnieszka Chylińska w nowej fryzurze, Małgosia Rozenek z rodziną... Tak gwiazdy wspierają WOŚP!
Agnieszka Chylińska w nowej fryzurze, Małgosia Rozenek z rodziną... Tak gwiazdy wspierają WOŚP!

Gwiazdy, jak co roku, wspierają WOŚP! W tym roku w głównej siedzibie Orkiestry pojawiło się mnóstwo polskich gwiazd, które przekazały na aukcje naprawdę wyjątkowe rzeczy. Z kolei w niedzielnym wydaniu "Dzień Dobry TVN" pojawiły się m.in. Zosia Zborowska i Julia Wieniawa, które również grają z Jurkiem Owsiakiem. Co przeznaczyły na licytacje? Zobaczcie w galerii poniżej! Zobacz także:  WOŚP 2019: Sukienka Roxie Węgiel jest hitem na licytacjach i idzie na rekord!

Kinga Rusin w stylizacji boho wychodzi ze studia Dzień Dobry TVN
Newsy
Kinga Rusin komentuje wywiad z byłą gwiazdą "M jak miłość"! Pokłóciły się w DDTVN?
Kinga Rusin skomentowała swoją rozmowę z byłą gwiazdą "M jak miłość", która pojawiła się ostatnio w "Dzień Dobry TVN"! Prowadząca show pokłóciła się z Agnieszką Fitkau-Perepeczko?

Kinga Rusin skomentowała swoją rozmowę z byłą gwiazdą "M jak miłość", która pojawiła się ostatnio w "Dzień Dobry TVN"! Prowadząca show pokłóciła się z Agnieszką Fitkau-Perepeczko? W miniony weekend w śniadaniowym programie TVN został poruszony temat pożarów Australii. To właśnie tam od 40 lat ma swój dom Agnieszka Fitkau-Perepeczko. Aktorka podczas wizyty w "DDTVN" skomentowała dramatyczne wydarzenia w Australii, ale jej wypowiedzi wyraźnie nie spodobały się prowadzącym program. W sieci zawrzało, a media zaczęły informować o ostrej kłótni Kingi Rusin i Piotra Kraśko z Agnieszką Fitkau-Perepreczko. Teraz całe zamieszanie skomentowała gwiazda TVN! Kinga Rusin szczerze o spotkaniu z aktorką Kinga Rusin opublikowała  w sieci wpis, w którym przyznała, że jest zaskoczona medialnymi doniesieniami na temat rzekomej awantury. Prowadząca nie ukrywa jednak, że rzeczywiście w pewnym momecie musiała zareagować na wypowiedź Agnieszki Fitkau-Pereperczko. Aktorka w DDTVN sugerowała, że informacje dotyczące dramatu w Australii są przesadzone. Była gwiazda "M jak miłość" mówiła, że spłonął zaledwie 1% całego kontynentu.  (...) Rozmowa trwa nieco ponad 7 minut i jest wyjątkowo spokojna. Żadna ze stron nie podnosi głosu. Gdzieś w okolicach 6tej minuty musiałam jedynie zaprotestować wobec zarzutu o manipulacje. Gość zarzucił ją mediom udostępniającym mapy płonącej Australii. Wbrew temu, co pani Agnieszka powiedziała to nie są „telewizyjne animacje”, ale zdjęcia/wizualizacje na podstawie danych NASA (dane NASA pochodzą z ich zdjęć zrobionych z kosmosu). Wizualizację pożarów z ostatniego miesiąca, na podstawie danych ze zdjęć NASA załączam jako ilustrację tego postu wraz z zaznaczeniem źródła pochodzenia- napisała Kinga Rusin. ...

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner