Kinga Rusin, Ilona Ostrowska i Karolina Ferenstein wychodzą z DDTVN Kinga Rusin wychodzi z DDTVN Ilona Ostrowska, Kinga Rusin i Karolina Ferenstein-Kraśko wychodzą z DDTVN Ilona Ostrowska wychodzi z DDTVN Ilona Ostrowska, Kinga Rusin i Karolina Ferenstein-Kraśko wychodzą z DDTVN
Kinga Rusin, Ilona Ostrowska i Karolina Ferenstein wychodzą z DDTVN
1/6
Kinga Rusin, Ilona Ostrowska i Karolina Ferenstein wychodzą z DDTVN

Kinga Rusin po raz kolejny zachwyciła swoją stylizacją! Prowadząca Dzień Dobry TVN to zdecydowanie jedna z najlepiej ubranych gwiazd występujących  w śniadaniowym programie. Stylizacje Kingi Rusin zawsze są starannie dobrane i podkreślają jej urodę. Jednak dzisiaj gwiazda TVN miała sporą konkurencję! Kinga Rusin wyszła ze studia DDTVN w towarzystwie  Karoliny Ferenstein-Kraśko i Ilony Ostrowskiej. Musimy przyznać, że uczestniczki trzeciej edycji "Agenta" wyglądały równie dobrze jak Kinga Rusin!

Zobaczcie, jaką stylizację tym razem wybrała Kinga Rusin i jak prezentowały się pozostałe gwiazdy! 

Zobacz także: "Agent-Gwiazdy 3" - NOWA pora emisji i podróż do Azji! Kto jest Agentem? Zobacz ZDJĘCIA

2/6
Kinga Rusin wychodzi z DDTVN

Kinga Rusin pokazała się w modnym płaszczu w biało-czarną kratę. Look dziennikarki uzupełnił biały golf, jeansy z szerokimi nogawkami i czarna torebka. Naszym zdaniem było świetnie! A jak wyglądały Karolina Ferenstein-Kraśko i Ilona Ostrowska? 

3/6
Ilona Ostrowska, Kinga Rusin i Karolina Ferenstein-Kraśko wychodzą z DDTVN

Karolina Ferenstein pokazała się w długim czarnym płaszczu ze złotymi dodatkami. Look gwiazdy trzeciej edycji "Agenta" uzupełniły zamszowe kozaki i mała torebka. 

4/6
Ilona Ostrowska wychodzi z DDTVN

Ilona Ostrowska postawiła na luz. Aktorka pokazała się w czarnym płaszczu, bluzce w biało-czarne paski i w luźnych spodniach. Było super! 

5/6
Ilona Ostrowska, Kinga Rusin i Karolina Ferenstein-Kraśko wychodzą z DDTVN

Która gwiazda wybrała fajniejszą stylizację? 

6/6
Piotr Kraśko z żoną wychodzą z DDTVN