Instagram

Kinga i Kamil z "M jak miłość" mieli romans? Tajemnica sprzed lat wkrótce wyjdzie na jaw! Jak zareaguje na to Paweł?

Instagram

Wkrótce na jaw wyjdzie wielka tajemnica Kingi (Katarzyna Cichopek) z "M jak miłość"? Już jutro, we wtorek 8 września, ruszy najnowszy sezon uwielbianego przez widzów serialu. W nowych odcinkach nie zabraknie wielkich emocji, które przyniosą nam m.in. wątki Kingi, Piotrka (Marcin Mroczek), Pawła (Rafał Mroczek) i Kamila (Marcin Bosak). Okazuje się, że już wkrótce dojdzie do imprezy, podczas której Kamil zdradzi tajemnicę Zduńskiej! 

Paweł stanie w obronie Kingi!

W nowych odcinkach "M jak miłość" Kamik znów mocno namiesza w życiu swoich przyjaciół. Jak informuje portal superseriale.se.pl już wkrótce Kinga razem z Anką (Weronika Rosati) urządzi imprezę, na której spotka się cała paczka znajomych- na imprezie zabraknie tylko Piotrka, który wciąż nie wrócił z podróży do USA. Podczas spotkanie Kamil przesadzi z alkoholem i znów będzie próbował zbliżyć się do Magdy (Anna Mucha)! Kiedy będzie próbował ją pocałować do akcji wkroczy Budzyński. Prawnik nie wytrzyma i rzuci się na Gryca. Kamil będzie wściekły i nagle zacznie atakować Kingę. Przy wszystkich zacznie mówić o pewnym zdarzeniu, do którego miało dojść między nimi w przeszłości! Kamil da wszystkim do zrozumienia, że w przeszłości połączyło ich coś więcej niż tylko przyjaźń...

Kinga będzie w szoku słysząc słowa Kamila, a w jej obronie nagle stanie Paweł! Kiedy Zduński zobaczy zdenerwowaną Kingę nie wytrzyma i wyrzuci Gryca z imprezy na Deszczowej. Zachowanie Pawła zaskoczy wszystkich, a przede wszystkim Frankę (Dominika Kachlik), którą Zduński zaprosił na spotkanie ze znajomymi. Dziewczyna właśnie wtedy zrozumie, że Paweł zakochał się w żonie brata! 

Jak potoczą się dalsze losy bohaterów "M jak miłość"? Czy wyjdzie na jaw, co w przeszłości wydarzyło się między Kingą a Kamilem? Tego dowiemy się z nowych odcinków serialu Telewizyjnej Dwójki!

Zobacz także: Joanna w "M jak miłość" nie będzie w ciąży?! Usłyszy szokującą diagnozę, a potem zniknie z serialu...

Kamil będzie sugerować, że miał romans z Kingą!

M jak miłość Kamil na sprawie Olka
MTL Maxfilm

W obronie Kingi stanie Paweł! Franka wtedy rozumie, że Zduński zakochał się w żonie brata.

M jak miłość zdjęcia z planu serialu
MTL Maxfilm

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43