Barbara Kurdej-Szatan na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy

Joanna w "M jak miłość" nie będzie w ciąży?! Usłyszy szokującą diagnozę, a potem zniknie z serialu...

Joanna w "M jak miłość" nie będzie w ciąży?! Usłyszy szokującą diagnozę, a potem zniknie z serialu...

W nowym sezonie "M jak miłość" wątek Joanny Chodakowskiej zapowiadał się bardzo ciekawie. Na oficjalnym koncie serialu na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym kobieta trzyma test ciążowy. Niedługo potem pozytywny wynik testu w rozmowie ze "Światem Seriali" potwierdziła Karolina Baranowska odpowiedzialna za PR "M jak miłość": 

W nowym sezonie Joasia zrobi test ciążowy, a jego wynik okaże się pozytywny! Znów zobaczymy walkę mężczyzn o serce Chodakowskiej - powiedziała Karolina Baranowska z PR MTL Maxfilm dla portalu "Świat Seriali".

Teraz okazuje się, że wynik testu ciążowego Joanny faktycznie będzie pozytywny, ale Chodakowska nie będzie w ciąży! Okaże się to dopiero podczas wizyty u lekarza, gdzie kobieta usłyszy, że może być chora!

"M jak miłość": Rusza nowy sezon serialu! Iza zażąda od Marcina rozwodu?!

Joanna w "M jak miłość" ciężko zachoruje?

Jak informuje se.pl, w 1527. odcinku "M jak miłość" okaże się, że Joanna nie tylko nie jest w ciąży, ale może być poważnie chora! Objawy, które do tej pory wiązała z ciążowymi dolegliwościami mogą okazać się symptomami choroby. 

Nie jestem w ciąży... Badania to wykluczyły. Boję się, bo nie wiadomo, co mi jest. Lekarze też nie wiedzą, a ja czuję się coraz gorzej - powie Kindze Joanna. 

Chodakowska po dramatycznych rozterkach miłosnych zdecyduje się wyjechać do Francji, do swojego ojca i to tam okaże się, że zdiagnozowanie jej choroby wcale nie jest takie proste.

Wyjazd za granicę początkowo był spowodowany faktem, że Barbara Kurdej-Szatan prywatnie jest w ciąży i na jakiś czas musi zniknąć z serialu. Jednak pobyt jej bohaterki we Francji może się przedłużyć i nie wiadomo, kiedy gwiazda wróci do "M jak miłość". Dodatkowo poprzez ryzyko poważnej choroby scenarzyści otworzyli sobie drogę, aby ostatecznie pożegnać się z tą postacią. To nie byłaby pierwsza sytuacja, kiedy gwiazda rozstaje się z serialem! Czy tak się stanie?

Zobacz także: Joasia w "M jak miłość" będzie w ciąży? Kto będzie ojcem jej dziecka!?

Barbara Kurdej-Szatan na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Joanna od śmierci Tomka nie może ułożyć sobie życie. 

Barbara Kurdej-Szatan na planie
MTL Maxfilm

 

Zobacz także
Katarzyna Cichopek w kombinezonie w grochy

Katarzyna Cichopek padła ofiarą oszustów! Apel gwiazdy "M jak miłość"

M jak miłość - odcinek 1523

Finał sprawy Olka i nowe bohaterki w "M jak miłość"! W premierowym odcinku serialu nie zabraknie zwrotów akcji! 

 

Kinga, Magda i Andrzej z M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
Słynne cytaty z "M jak miłość". Pamiętacie, kto to powiedział? Sprawdź się w naszym quizie

Serial "M jak miłość" od lat cieszy się ogromną popularnością i niezmiennie jest jednym z hitów TVP2. W tym roku "Emka" będzie obchodziła 20. urodziny. Co prawda przez te lata wielu aktorów odeszło z serialu, inni dołączyli do obsady, zmieniały się wątki, ale "M jak miłość" niezmiennie jest hitem. Mamy dla Was quiz z wiedzy o serialu. Sprawdźcie, czy pamiętacie słynne powiedzenia i cytaty bohaterów "M jak miłość"! Koniecznie pochwalcie się wynikiem w komentarzu!

Serial " M jak miłość " od lat cieszy się ogromną popularnością i niezmiennie jest jednym z hitów TVP2. W tym roku "Emka" będzie obchodziła 20. urodziny. Co prawda przez te lata wielu aktorów odeszło z serialu, inni dołączyli do obsady, zmieniały się wątki, ale "M jak miłość" niezmiennie jest hitem. Mamy dla Was quiz z wiedzy o serialu. Sprawdźcie, czy pamiętacie słynne powiedzenia i cytaty bohaterów "M jak miłość"! Koniecznie pochwalcie się wynikiem w komentarzu!

Barbara Kurdej-Szatan na planie "M jak miłość"
MTL Maxfilm
Seriale
Joasia w "M jak miłość" będzie w ciąży? Kto będzie ojcem jej dziecka!?
Joasia w nowym sezonie "M jak miłość" będzie spodziewała się dziecka! Kto będzie ojcem?

Już niebawem kolejny sezon „ M jak miłość ” dobiegnie końca. Serial zakończy się przed wakacjami wieloma znakami zapytania, a losy niektórych bohaterów będą bardzo zagmatwane. Okazuje się, że w nowym sezonie sporo zmian czeka na Joannę Chodakowską. Jak donosi „Świat Seriali” Joasia z „M jak miłość” będzie w ciąży! Kto będzie ojcem jej dziecka? Joasia w nowym sezonie "M jak miłość" będzie spodziewała się dziecka!? Relacja Joanny i Michała od początku jest bardzo skomplikowana. Pisarz zakochał się w swojej sąsiadce bez pamięci i wydaje się, że jest w stanie zrobić wszystko, aby zdobyć jej serce. Jak donosi se.pl Michał zataił przed Chodakowską ostatnie słowa Leszka przed jego wyprawą w góry. Jego zachowanie sprawia, że Asia nie może do końca mu zaufać i obawia się, co ją czeka przy jego boku. Czy to on będzie ojcem jej dziecka? Okazuje się, że pojawia się jeszcze jedno wyjście. Leszek, który miał zaginąć w Himalajach najprawdopodobniej jednak wróci i nadal będzie walczył o Joanną. Czy jest szansa, że to jednak biznesmen będzie ojcem dziecka Chodakowskiej? Jak wiadomo Michał deklarował, że jest bezpłodny! W nowym sezonie Joasia zrobi test ciążowy, a jego wynik okaże się pozytywny! Znów zobaczymy walkę mężczyzn o serce Chodakowskiej - powiedziała Karolina Baranowska z PR MTL Maxfilm dla portalu "Świat Seriali". Walka o serce Joanny będzie jeszcze bardziej zacięta, bo w grę będzie wchodziło też dziecko! Nowy sezon  "M jak miłość" zapowiada się bardzo emocjonująco! Zobacz także:  Szantaż, zdradza i próba otrucia w nowych odcinkach "M jak miłość"! W serialu pojawi się nowa bohaterka Czy Joanna zdecyduje się na związek z Michałem?    

Basia Kurdej Szatan odejdzie z M jak miłość?
MTL Maxfilm
Newsy
Nowy sezon "M jak miłość": Michał i Leszek znów będą walczyć o Joannę!
W życiu Joanny w "M jak miłość" zrobi się dramatycznie!

Nowy sezon „ M jak miłość ” zacznie się dramatycznie! Zapadnie wyrok w sprawie Olka, kryzys w małżeństwie Kingi i Piotrka jeszcze się pogłębi, a teraz okazuje się, że Joanna będzie w ciąży. To jednak nie wszystko o serce Chodakowskiej znów będą rywalizowali: Leszek i Michał! Wydawało się, że po wyjeździe Krajewskiego Asia i Michał w końcu są szczęśliwi, a pisarz osiągnął swój cel i w końcu zdobył serce swojej sąsiadki. To on będzie ojcem dziecka Chodakowskiej? Michał i Leszek w "M jak miłość" znów będą walczyć o Joannę! To już pewne, że Joanna w nowym sezonie "M jak miłość" będzie w ciąży. W finale 20. sezonu serialu w końcu dała się ponieść chwili i spędziła noc z Michałem, który do tej pory twierdził, że jest bezpłodny. Czy to on będzie ojcem jej dziecka? W nowym sezonie Joasia zrobi test ciążowy, a jego wynik okaże się pozytywny! Znów zobaczymy walkę mężczyzn o serce Chodakowskiej. (...)  Barbara Kurdej-Szatan zostaje w obsadzie. Cała ekipa "M jak miłość" bardzo cieszy się z powiększenia serialowej rodziny i serdecznie gratuluje przyszłym rodzicom. Oczywiście o ciąży aktorki wiedzieliśmy wcześniej, dlatego scenarzyści mogli się odpowiednio przygotować i wpisać ją w nowe odcinki - poinformowała Karolina Baranowska z produkcji "M jak miłość" dla "Świata seriali". To wydaję się prawdopodobne rozwiązanie, jednak w ich relacji znów namiesza Leszek, który miał zaginąć w górach. Okazuje się, że przeżył i wróci do Warszawy. Jak zareaguje na wieść, że Asia jest w ciąży? Będzie walczył o nią i dziecko? Sytuacja jest o tyle skomplikowana, że Michał oszukał Joannę w sprawie swojego przyjaciela i teraz, kiedy on wróci...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner