Kinga Duda będzie miała sesję w magazynie dla mężczyzn?
East News
Newsy

Kinga Duda weźmie udział w odważnej sesji? Magazyn dla mężczyzn szykuje propozycję! "Dla Kingi i rodziny to szok!"

Kinga Duda weźmie udział w odważnej sesji? Magazyn dla mężczyzn szykuje propozycję! "Dla Kingi i rodziny to szok!"

Kinga Duda weźmie udział w odważnej sesji magazynu dla mężczyzn? Okazuje się, że CKM, który zamieścił ostatnio córkę prezydenta w rankingu najseksowniejszych Polek 2016 roku, planuje zaproponować Kindze Dudzie udział w sesji okładkowej! Jeden z redaktorów pisma w rozmowie z "Dobrym Tygodniem" przyznaje jednak, że propozycja z ich strony pojawi się dopiero wtedy, gdy tata Kingi Dudy przestanie piastować urząd Prezydenta.

Pani Kinga Duda to piękna kobieta. Znalazła się w naszym rankingu, bo potrafi elegancko i z klasą eksponować swoją urodę. Jest bardzo stylowa i delikatna- przyznaje Mateusz Zieliński z redakcji CKM.

Z tych informacji z pewnością nie będą zachwyceni najbliżsi Kingi Dudy, którzy nie potrafią zrozumieć, dlaczego nazwisko córki prezydenta znalazło się obok gwiazd show-biznesu w rankingu najseksowniejszych Polek.

Dla Kingi i całej rodziny to szok. Ona nigdy nie aspirowała do takich plebiscytów, wszystko odbyło się bez jej wiedzy. Dudowie to szanowana, tradycyjna profesorska rodzina z Krakowa. A tu studentka prawa nagle ląduje w rankingu pomiędzy rozebranymi skandalistkami - w rozmowie z "Dobrym Tygodniem" zdradziła znajoma rodziny prezydenta Andrzeja Dudy.

Chcielibyście zobaczyć odważną sesję Kingi Dudy?

 

Zobacz także: Gwiazda "Top Model" śmieje się z rankingu najseksowniejszych Polek! Uderza w... Kingę Dudę!

 

Kinga Duda dostanie propozycję udziału w odważnej sesji.

Kinga Duda na zaprzysiężeniu prezydenta Andrzeja Dudy
ONS

Córka prezydenta znalazła się ostatnio w rankingu najseksowniejszych Polek 2016 roku.

Ola Ciupa znalazła się w rankingu najseksowniejszych Polek 2016 roku
Instagram

Kuba Wojewódzki w czarnej marynarce
Newsy
Wojewódzki skomentował 5. miejsce Kingi Dudy w rankingu CKM! "Kiedy tata nocą tweetuje z "dziką foczką", zrobiło się..."
Wojewódzki skomentował 5. miejsce Kingi Dudy w rankingu CKM! "Kiedy tata nocą tweetuje z "dziką foczką", zrobiło się..."

Kuba Wojewódzki skomentował zestawienie magazynu dla panów - "CKM", który niedawno zrobił zestawienie najseksowniejszych Polek! Co ciekawe, wysoko, bo aż na piątym miejscu, znalazła się córka prezydenta, Kinga Duda. Jej wysokie miejsce w rankingu wzbudziło duże zainteresowanie, ponieważ skromna studenta prawa pokonała w rankingu prawdziwe seksbomby takie jak Natalia Siwiec czy Doda. Daleko w tyle zostawiła też Martę Żmudę-Trzebiatowską i Monikę Jagaciak. Kontrowersyjny plebiscyt skomentowała Justyna Pawlicka, uczestniczka "Top Model", która znalazła się w tym zestawieniu dopiero na 36. miejscu. Modelka wyśmiała ranking i przy okazji Kingę Dudę. Teraz głos w tej sprawie zabrał sam Kuba Wojewódzki, który poświęcił tej sprawie miejsce w swojej rubryce "Mea Pulpa" w "Polityce". Pismo "CKM" opublikowało ranking najbardziej seksownych Polek. Na pierwszym miejscu modelka Sandra Kubicka. Co ciekawe, na piątym - Kinga Duda. Od czasu, kiedy tata nocą tweetuje z "dziką foczką" czy "ruchadłem leśnym", zrobiło się jakby bardziej sexy. Uważacie, że Kinga Duda zasłużenie znalazła się na 5. miejscu?   Zobacz: Kinga Duda weźmie udział w odważnej sesji? Magazyn dla mężczyzn szykuje propozycję! "Dla Kingi i rodziny to szok!"   Kuba Wojewódzki skomentował ranking najseksowniejszych Polek w "CKM" Kinga Duda znalazła się na 5. miejscu w rankingu najseksowniejszych Polek

Kinga Duda na zaprzysiężeniu prezydenta Andrzeja Dudy
ONS
Newsy
Kinga Duda w CKM! Córka prezydenta seksowniejsza niż Doda i Siwiec? Zobacz ZDJĘCIE
To duże zaskoczenie!

Kinga Duda znalazła się na 5. miejscu rankingu najseksowniejszych Polek  2016 roku według magazynu dla mężczyzn! Córka prezydenta w rankingu CKM pokonała plejadę gwiazd takich jak: Doda, Marta Żmuda- Trzebiatowska, Monika Jagaciak czy Natalia Siwiec, która w zestawieniu magazynu znalazła się dopiero na 28 miejscu! Tuż przed Kingą Dudą, na 4. miejscu w rankingu znalazła się Ola Ciupa. Piękna modelka pochwaliła się swoim sukcesem na Instagramie, a przy okazji zdradziła, że plebiscyt na najseksowniejszą Polkę wygrała Sandra Kubicka. Studentka, imprezowiczka z najmodniejszych warszawskich klubów, posiadaczka fenomenalnych nóg - czytamy pod zdjęciem Kingi Dudy w magazynie dla mężczyzn. Piąte miejsce Kingi Dudy nie wszystkim się spodobało - skrytykowała je m.in. uczestniczka „Top Model". Waszym zdaniem Kinga Duda rzeczywiście jest seksowniejsza niż Doda czy Natalia Siwiec? Warto wspomnieć, że Doda znalazła się na 49. miejscu, a Natalia Siwiec na 28 miejscu.     Zobacz także: Zaskakujące wyznanie prezydenta Andrzeja Dudy o Kindze: "Córka nic mi jeszcze nie mówiła. Ale...". O co chodzi?   Kinga Duda zajęła 5. miejsce w rankingu najseksowniejszych Polek. Ola Ciupa zajęła 4.miejsce w rankingu.  

Kinga Duda w rankingu najseksowniejszych Polek w CKM
Newsy
Gwiazda "Top Model" śmieje się z rankingu najseksowniejszych Polek! Uderza w... Kingę Dudę!
Gwiazda "Top Model" śmieje się z rankingu najseksowniejszych Polek! Uderza w... Kingę Dudę!

Uczestniczka „Top Model" Justyna Pawlicka kpi z Kingi Dudy! Wszystko przez ranking najseksowniejszych Polek stworzony przez magazyn dla mężczyzn CKM. Lista wzbudziła spore kontrowersje. Powodem była obecność Kingi Dudy, córki prezydenta RP, na wysokim, 5. miejscu. Dudówna pokonała takie seksowne gwiazdy jak Natalia Siwiec czy Doda. Uczestniczka "Top Model" - Justyna Pawlicka, nie może tego zrozumieć. Sama uplasowała się... na 36. pozycji.   Kinga Duda w CKM - coraz więcej kontrowersji! Wysokie miejsce Kingi Dudy dziwi internautów. W końcu córka prezydenta uchodzi za skromną, cichą i unikającą show-biznesu dziewczynę.:   Kinga Duda? Chyba się pomylili - pisze jeden z nich   Masakra. Co tu robi Duda... Zero seksowności, babciny ubiór, niespecjalne ciało i twarz... - dodaje kolejny   z Panią D. i tak wysokim miejscem to chyba żarcik - zastanawia się kolejny. Inni jej bronią: Uważam, że piękno to naturalność, stąd wysokie miejsce Kingi. Uważam też, że dziewczyny, które się "poprawiały" i są po operacjach w ogóle w takich rankingach nie powinny się znaleźć. To tak, jakby zrobiono ranking najładniejszych kotów, a wygralaby wypchana maskotka. Sorry, ale nie da sie mówić o pięknie, kiedy w grę wchodzi skalpel. - napisała jedna z internautek.   Justyna Pawlicka z Top Model zajęła zaś 36. miejsce: RANKING 50 Najseksowniejszych Polek 2016 według magazynu CKM Zastanawia mnie jedno jakim cudem Kinga Duda zajęła 5 miejsce   😳 Doda 49 🙈 Natalia Siwiec 28  😱 A 1 - Sandra Kubicka  Czy Wy również uważacie, że Kinga Duda nie powinna znaleźć się w tym rankingu?   Zobacz:  Kinga Duda w znanym warszawskim klubie. Z kim? Będziecie zaskoczeni!   Justyna Pawlicka komentuje wysokie miejsce Kingi Dudy.     Justyna Pawlicka jest według Was...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner