Sonia Wesołowska nową Wodzianką Kuby Wojewódzkiego
kuba.tvn.pl
Newsy

Nowa Wodzianka u Wojewódzkiego.Pokazał najseksowniejszą

Kto tym razem nalewał wodę gościom show?

Od jakiegoś czasu Kuba Wojewódzki szuka swojej nowej "Wodzianki", po tym jak z programu odeszła Dominika Zasiewska, która rozpromowała jakże ważną rolę w show dziennikarza. Showman postanowił dać szansę trzem młodym dziewczynom na zastąpienie jej w tej roli. O pomoc w wyborze poprosił swoich fanów.

Zobacz: Wodzianka: Zostałam pożegnana z pompą. Cztery dni dochodziłam do siebie

W ostatnim odcinku show okazję do zaprezentowania się miała niejaka Sonia Wesołowska. Piękna blondynka zauroczyła gości w studiu krótką, obcisłą, czerwoną sukienką, sam Kuba również nie krył zachwytów nad młodą dziewczyną. Sonia, by zostać na stale w programie, musi pokonać dwie inne kandydatki, które miały okazję pokazać się w poprzednich odcinkach produkcji. 

Zobacz:
Wojewódzki pokazał nową Wodziankę. Jest bardzo młodziutka
Kuba Wojewódzki ma nową Wodziankę. Ładniejsza od Zasiewskiej?

Jak Wam się podoba kandydatka numer trzy? Ma szansę pokonać pozostałe dziewczyny?Mucha w roli Wodzianki:

Nowa Wodzianka Kuby Wojewódzkiego. Marta Staniszewska Wodzianka u Kuby Wojewódzkiego
tvn.pl
Newsy
Wojewódzki pokazał nową Wodziankę. Jest bardzo młodziutka
Kto tym razem nalewał wodę?

W połowie zeszłego sezonu show Kuby Wojewódzkiego , z programu odeszła Dominika Zasiewska czyli Wodzianka. Na jej miejscu w kolejnych odcinkach oglądaliśmy polskie gwiazdy, a showman w międzyczasie zapowiedział wielki casting na zupełnie nową Wodziankę. W wyborze mają pomóc mu widzowie - co tydzień prezentowana będzie inna kandydatka. Przypomnijmy: Kuba Wojewódzki ma nową Wodziankę. Ładniejsza od Zasiewskiej? We wczorajszym odcinku poznaliśmy kandydatkę numer dwa czyli Martę Staniszewską . Szczupła dziewczyna wydawała się nieco zestresowana debiutem, ale Kuba był nią wyraźnie oczarowany. Dziewczyna zdaje się być bardzo młoda, ale to chyba akurat atut na tym castingu. Ciekawi jesteśmy, kto pojawi się za tydzień? Może czas na jakąś seksowną blondynkę... Tak prezentuje się Marta Staniszewska w roli Wodzianki. Jak wam się podoba? Zobacz: Wodzianka jest w ciąży. Chwali się okazałym brzuszkiem Anna Mucha w roli Wodzianki:

ONS
Newsy
U Kuby nowa Wodzianka. Kto tym razem nalewał gościom wodę?
Wypadła lepiej niż Dominika Zasiewska?

Nieco ponad tydzień temu Kuba Wojewódzki zgotował widzom swojego show nie lada niespodziankę - w roli Wodzianki wystąpiła nie Dominika Zasiewska , a Magdalena Cielecka . Zastanawiano się, czy to oznacza koniec kariery Dominiki w programie showmena. Przypomnijmy: Kuba ma nową Wodziankę. Zasiewska straciła pracę? Okazuje się, że Kuba postanowił na stałe zawiesić współpracę z dotychczasową Wodziankę, a w każdym kolejny odcinku w jej rolę wcielać się będzie inna gwiazda. We wczorajszej odsłonie show wodę nalewała... Anna Cieślak . Aktorka znakomicie czuła się jako hostessa i z uśmiechem na twarzy wykonywała swoje obowiązki. Warto dodać, że Ania to była już dziewczyna kumpla Wojewódzkiego, Czesława Mozila . Anna Cieślak jako Wodzianka. Lepsza od oryginału? Zobacz: Wodzianka: Zaczynam treningi do "Tańca z Gwiazdami" Kuba Wojewódzki na randce w Sopocie:

Nowa Wodzianka na okładce Playboya
Facebook
Newsy
Nowa Wodzianka pokazała ciało na okładce "Playboya". Lepsza od Zasiewskiej?
Pierwszy sukces Sonii Wesołowskiej

Od jakiegoś czasu Kuba Wojewódzki szukał nowej "Wodzianki" do swojego programu, po tym jak z tej roli zrezygnowała Dominika Zasiewska . Nowych kandydatek szukał w ramach castingu, a najlepsze trzy miały szansę zaprezentowac się w programie Zobacz: Nowa Wodzianka u Wojewódzkiego.Pokazał najseksowniejszą Ostatecznie wybór padł na Sonię Wesołowską , która swoim wejściem w jednym ze show zachwyciła wszystkich jego gości. Poza stałą rolą Wodzianki w programie, nagrodą była również okładka w Playboyu. Dziewczyna w popularnym magazynie dla panów prezentuje się całkiem naga, zasłaniając rękoma swoje piersi. Trzeba przyznać, że Wojewódzki ma gust. Czy Sonia Wesołowska zostanie nową celebrytką? Przekonamy się już wkrótce. Zobacz:  Wojewódzki traci widzów. Jak wypadł głośny odcinek z Luxurią? Są oficjalne dane   Mucha jako Wodzianka u Kuby Wojewódzkiego:

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner