Kim jest Sławomir? Kim jest Sławomir? Kim jest jego żona? ZDJĘCIA Kim jest Sławomir? Kim jest jego żona? ZDJĘCIA Kim jest Sławomir? Kim jest jego żona? ZDJĘCIA Kim jest Sławomir? Kim jest jego żona? ZDJĘCIA
Kim jest Sławomir?
1/8
Kim jest Sławomir?

Największą gwiazdą Sylwestra TVP miał być Luis Fonsi z utworem "Despacito". Stało się jednak inaczej. Kiedy internauci ciągle śmieją się z występu zagranicznej gwiazdy z playbacku, na listę najpopularniejszych filmów na YouTubie wskoczył... Sławomir Zapała, czyli gwiazda rock polo! Podczas imprezy TVP w Zakopanem wraz z żoną zaśpiewali hit "Miłość w Zakopanem", który w sieci został już obejrzany ponad milion razy! Kim jest Sławomir i jego żona, Magdalena "Kajra" Kajrowicz?

 

Sławomir największą gwiazdą Sylwestra TVP? 

 

Część Polaków uwielbia nurt disco polo w muzyce i coraz bardziej przekonuje się do tego, co stworzył Sławomir - odmianę disco polo, którą nazwał "rock polo"! Ale wcześniej Zapałę znaliśmy z filmów i seriali. Zagrał m.in. w „Karol. Człowiek, który został papieżem”, „Pod mocnym aniołem”, „Hotel 52”, „Czas honoru”, „Ojciec Mateusz”, „Listy do M.” czy „Prawo Agaty”. Działalność muzyczną rozpoczął w Nowym Jorku (tam też poznał swoją żonę, Magdę). Szybko zdobył sławę wśród polskich imigrantów. W 2015 roku pojawił się jego pierwszy, debiutancki singiel „Magiera”. Wtedy odniósł  swój pierwszy, ogromny sukces! Warto też przypomnieć, że w jednym z jego teledysków wystąpiła sama Małgorzata Socha. 

Zobacz: Małgorzata Socha jako "różowa landrynka Aneta" w teledysku! Pokazała zgrabną... pupę! WIDEO

 

Następnie Sławomir wziął udział w „Tańcu z Gwiazdami” (Para zajęła 7. miejsce w szóstej edycji), a potem w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” (tam zajął wysokie 3. miejsce). Dziś jego kanał na YouTubie subskrybuje aż 260 tysięcy internautów, a singiel "Miłość w Zakopanem", który zaśpiewał (NA ŻYWO) podczas Sylwestra odtworzono już ponad 74 miliony razy! 

 

Podczas występów na scenie towarzyszy mu oczywiście żona. Kim jest? Jak się poznali? Czy mają dzieci? Zobaczcie w naszej galerii! ;)

 

Zobacz również: TYLKO U NAS! Robert Janowski komentuje głośny finał "Jakiej to melodii"! "Nie wróciła już do studia, jej stan na to nie pozwalał"!

2/8
Kim jest Sławomir? Kim jest jego żona? ZDJĘCIA

Sławomir poznał żonę w barze w Ameryce, gdzie była kelnerką:

Pracowałam jako kelnerka. Gdy Sławomir pierwszy raz mnie zobaczył, nie wiedział, że jestem Polką i zaczął mówić do mnie po hiszpańsku. W odpowiedzi podałam mu ruskie pierogi! Wtedy zorientował się, że jestem z Polski - mówiła Magda „Kajra” Kajrowicz w rozmowie z styl-gwiazd-populada.pl.

Szybko zakochali się w sobie i zostali parą! 

 

Zobacz: TYLKO U NAS! Robert Janowski komentuje głośny finał "Jakiej to melodii"! "Nie wróciła już do studia, jej stan na to nie pozwalał"!

3/8
Kim jest Sławomir? Kim jest jego żona? ZDJĘCIA

W 2016 roku na świat przyszedł ich synek, Kordian. O przyjściu dziecka na świat poinformował... Krzysztof Ibisz. Para nie pokazuje Kordiana w social mediach. 

4/8
Kim jest Sławomir? Kim jest jego żona? ZDJĘCIA

Słamowir przyznaje, że jego żona jest największą inspiracją. Magda zaś mówi:

W artystycznym życiu Sławomir wypowiada ostatnie słowo. W prawdziwym ja.

5/8
Kim jest Sławomir? Kim jest jego żona? ZDJĘCIA

Co napisali swoim fanom na Nowy Rok:

Cześć tu Sławomir i Kajra. „Na Szczęście, na Zdrowie, na ten Nowy Rok”

Dziękujemy, że przez ten cały miniony rok byliście z nami. Mocno wspieraliście i wierzyliście!!! Dziękujemy za każdego lajka, udostępnienie i podzielenie się naszą nutą.  Za uśmiech, radość na koncertach, brawa, i SŁA-WO-MIR!!! W Nowym Roku 2018 życzymy WAM pogody Ducha, zdrowia, żeby było czuć piniądz i żeby niosło was Rock Polo. Będziemy wiele koncertować, wreszcie odwiedzimy rodaków za granicą. Życzymy WAM jak najwięcej wspólnie przetańczonych i rozśpiewanych koncertów. I żeby wszystkim nam w tym roku pojawiał się na buziach uśmiech…  WASI

Zobacz: Jak przełamać blokady i nauczyć się przebaczać?

6/8
Kim jest Sławomir? Kim jest jego żona? ZDJĘCIA

A oto ich hitowy występ na Sylwestrze TVP! Podobał się Wam?

7/8
Kim jest Sławomir? Kim jest jego żona? ZDJĘCIA
8/8
Kim jest Sławomir? Kim jest jego żona? ZDJĘCIA