Remigiusz Mróz i Katarzyna Bonda są parą
Facebook

News dnia! Remigiusz Mróz i Katarzyna Bonda są parą!

Remigiusz Mróz i Katarzyna Bonda są parą
Facebook

Królowie polskiego kryminału - Remigiusz Mróz i Katarzyna Bonda są parą! Ta wiadomość zelektryzowała fanów pisarzy, którzy od lat sprzedają tysiące książek! Już od jakiegoś czasu plotkowało się o tym, że Mróz, który niedawno został singlem spotyka się ze starszą od siebie o 10 lat Katarzyną Bondą, ale oboje nie chcieli komentować tej informacji. Teraz jednak wszystko jest już jasne!

Remigiusz Mróz i Katarzyna Bonda są parą!

O Remigiuszu Mrozie od kilku miesięcy jest głośno nie tylko za sprawą jego książek, ale też serialu "Chyłka", który w grudniu miał swoją premierę na player.pl, a wkrótce zostanie pokazany na antenie TVN. Serial powstał na podstawie słynnej serii Mroza "Joanna Chyłka". I choć ostatnio premierę miała kolejna książka Remigiusza Mroza, teraz wszyscy mówią tylko o nowym związku pisarza!

Remigiusz Mróz dodał tajemniczy wpis na Facebooku, w którym nie napisał wprost, że jest w związku z Katarzyną Bondą, ale już zdjęcie zdradza bardzo wiele!

Ze względu na to, że od jakiegoś czasu krążyły plotki o wspólnej książce, formalnie ten post ma służyć ich zdementowaniu, nieformalnie zaś...

Razem z Katarzyna Bonda pozdrawiamy! :) Dziękujemy za każde dobre słowo pod wspólnymi zdjęciami, każdy komentarz po wspólnych spotkaniach i inne miłe akcenty (tudzież za shipowanie, a jakże!). Starczy rzec, że wiedzieliście jeszcze przed nami i dostrzegaliście więcej niż my. ;)

Aby formalnościom stała się zadość, jeszcze to obiecane dementi: książki żadnej razem nie piszemy. Kasia dzielnie walczy ze swoją (jest na co czekać, gwarantuję!), ja zwyczajowo się obijam i prokrastynuję.
(I trochę jej przeszkadzam w robocie). ;) #BondaRoztopiłaMroza #MrózChwyciłBondę - napisał Remigiusz Mróz. 

W komentarzach fani zaczęli gratulować im, a Remigiusz Mróz chętnie odpowiadał na te wpisy. Gdy odezwała się sama Bonda i napisała "Wariat", Mróz odpisał: "Ale Twój". Gratulujemy!

Remigiusz Mróz i Katarzyna Bonda są parą!

Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz

Już się nie ukrywają!

Remigiusz Mróz i Katarzyna Bonda razem na Instagramie
Instagram

Więcej na temat Katarzyna Bonda Remigiusz Mróz
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23