Martyna Wojciechowska, Przemysław Kossakowski wspólne selfie
Instagram
Newsy

Kim jest Przemysław Kossakowski - mężczyzna, który zawrócił w głowie Martynie Wojciechowskiej?

Poznaj jego tajemnice i drogę do sławy!

 

Przemysław Kossakowski to obecnie jedno z najgorętszych nazwisko polskiego show-biznesu. Nic dziwnego, w końcu zawrócił w głowie samej Martynie Wojciechowskiej! Jego historię prześledził magazyn "Flesz".

Przemysław urodził się i przez większość życia mieszkał w Częstochowie, gdzie malował obrazy i grał w kabarecie. Mając trzydzieści lat postanowił sprzedać mieszkanie i kupić z żoną nieruchomość na zachodnim Pomorzu.

„Dom był do remontu, położony między pagórkami. Nie widzieliśmy sąsiadów, tylko wieżę kościoła. Ale okazało się, że moja wizja bycia artystą na wsi nie do końca się spełnia. Za tymi pagórkami traciłem kontakty ze światem, tym artystycznym też”, opowiadał Kossakowski w jednym z wywiadów. 

Na wsi Przemysław Kossakowski wkręcił się w lokalne życie: pracował w warsztacie u mechanika albo jak drwal. Kiedy po 10 latach jego małżeństwo rozpadło się, wyjechał do Łodzi, gdzie zamieszkał w „mrówkowcu” z wielkiej płyty. 

„Nie wiedziałem, co mam robić, malowanie już mnie nie interesowało, byłem bezrobotny. Zarejestrowałem się w urzędzie pracy, niestety bez prawa do zasiłku. Miałem stany depresyjne, to dość słaby okres w moim życiu”, wspominał. 

Ale los wkrótce znów się do niego uśmiechnął. Usłyszał, że powstaje nowy kanał telewizyjny TTV i dostał propozycję, by wymyślić ciekawy program. 

„Spisał kilka swoich pomysłów. Najbardziej spodobał się wszystkim „Szósty zmysł” i dlatego wysłaliśmy go z kamerą w rajd po Polsce, by przygotował dokumentację do odcinków. Kiedy trafił do uzdrowiciela, u którego akurat nie było pacjentów, sam oddawał się w jego ręce. Kiedy obejrzeliśmy ten materiał, okazało się, że Przemek łapie genialny kontakt z tymi ludźmi. Spytaliśmy więc, czy ma ochotę stanąć przed kamerą”, opowiada „Fleszowi” Lidia Kazen, dyrektor programowa TTV.

Dziś Przemek, na którego znajomi mówią Kosa, ma na swoim koncie nie tylko „Szósty zmysł”, ale i cztery inne programy i jest jedną z wizytówek kanału TTV. 

„Jest niezwykle wrażliwy i szczery. Pokazuje, że słabość może być też siłą. Poza tym potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji. I luksusowej, kiedy ma na sobie garnitur z paryskiego butiku za czterdzieści tysięcy, i kiedy je z bezdomnymi zupę z jednej miski”,  opowiada Lidia Kazen.

Martyna w programie „Uwaga” mówiła, że Przemek jest kompletnym wariatem i właśnie to jej się w nim podoba. 

 

ZOBACZ:  Kim jest Przemek Kossakowski - nowy ukochany Martyny Wojciechowskiej? Czy jej córka go zaakceptowała?

Martyna Wojciechowska z Przemkiem Kossakowskim i córką

Przemysław Kossakowski, jakie ma tatuaże?
Instagram

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski całują się w Warszawie
Newsy
Wojciechowska i Kossakowski całują się w centrum miasta! Wiemy, jakie plany mają na przyszłość! TYLKO U NAS!
Wojciechowska i Kossakowski całują się w centrum miasta! Wiemy, jakie plany mają na przyszłość! TYLKO U NAS!

Spójrzcie na te czułości!

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski całują się w Warszawie
Newsy
"Są tak podobni do siebie, że aż dziwne!" Czy związek Kossakowskiego i Wojciechowskiej ma szanse?
"Są tak podobni do siebie, że aż dziwne!" Czy związek Kossakowskiego i Wojciechowskiej ma szanse?
Martyna Wojciechowska, Przemysław Kossakowski wspólne selfie
Instagram
Newsy
Był bezdomny, poddał się torturom, nie spał dwa tygodnie… Czym Kossakowski zaimponował Wojciechowskiej?
Był bezdomny, poddał się torturom, nie spał dwa tygodnie… Czym Kossakowski zaimponował Wojciechowskiej?

Przemysław Kossakowski to na ekranie szaleniec, ale w życiu wrażliwiec po przejściach. Czym podbił serce Martyny Wojciechowskiej ? Teoretycznie Przemysław Kossakowski (46) powinien uczyć dzieci plastyki. Skończył liceum plastyczne i Wyższą Szkołę Pedagogiczną. Ale los sprawił, że zajął się czymś zupełnie innym. Na potrzeby swoich programów telewizyjnych dał już przekłuć sobie język ośćmi płaszczki i obłożyć ciało gorącymi wnętrznościami barana. Kąpał się też w krwi wielbłąda, siedział w celi z przestępcami, został na jakiś czas bezdomnym. Niedawno dziennikarka Martyna Wojciechowska wyznała, że właśnie to szaleństwo najbardziej jej się w Kossakowskim podoba. Choć żadne z nich do tej pory nie potwierdziło oficjalnie, że są parą, wszystko wskazuje na to, że dobrali się jak w korcu maku … Ze wsi do telewizji Przemysław urodził się i przez większość życia mieszkał w Częstochowie, gdzie malował obrazy i grał w kabarecie. Kiedy miał 30 lat postanowił sprzedać mieszkanie i kupić z żoną nieruchomość na zachodnim Pomorzu.   „Dom był do remontu, położony między pagórkami. Nie widzieliśmy sąsiadów, tylko wieżę kościoła. Ale okazało się, że moja wizja bycia artystą na wsi nie do końca się spełnia. Za tymi pagórkami traciłem kontakty ze światem, tym artystycznym też”, opowiadał Kossakowski w jednym z wywiadów.   Na wsi wkręcił się w lokalne życie: pracował w warsztacie u mechanika albo jako drwal. Kiedy rozpadło się jego 10-letnie małżeństwo, wyjechał do Łodzi, gdzie zamieszkał w mrówkowcu.   „Nie wiedziałem, co mam robić, malowanie już mnie nie interesowało, byłem bezrobotny. Zarejestrowałem się w urzędzie pracy, niestety bez prawa do zasiłku. Miałem stany depresyjne, to dość słaby okres w moim życiu”, wspominał.   Ale los wkrótce znów...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner