Chłopak Olgi Frycz. Kim jest?
1/5
Chłopak Olgi Frycz. Kim jest?

 

Olga Frycz ogłosiła, że jest w ciąży! Zrobiła to w majowym wydaniu magazynu "Vogue". Gwiazda "Pensjonatu nad rozlewiskiem" czuje się świetnie:

 

Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie i wielka radość, że redakcja magazynu zaprosiła mnie do udziału w tej sesji tym bardziej, że miała ona dla mnie bardzo osobiste znaczenie booooo.... nie dość że to moje pierwsze w życiu zdjęcie do Vouge to jeszcze na dodatek jest to moja pierwsza #pregnant #session - napisała Olga na Instagramie!

 

Wszyscy zastanawiają się, kim jest więc partner Olgi Frycz! My już wiemy! Od kilkunastu miesięcy aktorka spotyka się z Grzegorzem Sobieszkiem, trenerem i byłym zawodnikiem muay thai. Gdzie go poznała? Co o nim mówi? Sprawdźcie w naszej galerii!

 

Zobacz także: Olga Frycz już wkrótce zamieszka w nowym domu. Gwiazda pokazała ZDJĘCIE! "Już nie mogę się doczekać..."

2/5
Partner Olgi Frycz. Kim jest jej chłopak?

 

Olga na swoim Instagramie pokazała kilka zdjęć z Grzegorzem. Poznała go podczas... treningu, bo sama trenowała boks:

 

Muay thai trenuję od dwóch lat. Przyszłam na zajęcia i zakochałam się w moim trenerze (śmiech). Grzesiu jest sportowcem, trenerem, zawodnikiem brazylijskiego jujitsu. Jest silny, wygląda bardzo groźnie i też nie je mięsa od kilkunastu lat" - opowiada Olga jakiś czas temu we "Fleszu".

 

Zobacz także: Siostra Olgi Frycz już wkrótce dołączy do obsady "M jak miłość"! Jak wygląda Gabrysia? Co o niej wiemy?

3/5
Partner Olgi Frycz. Kim jest jej chłopak?

 

Grzegorz Sobieszek również prowadzi swój Instagram. Prowadzi Academię Gorillę, gdzie można uczyć się sportów walki. Tak jak Olga, jest wegetarianinem. 

 

Zobacz: Olga Frycz nie znosiła swojej bohaterki z "M jak miłość"! "Flaki z olejem"

 

4/5
Partner Olgi Frycz. Kim jest jej chłopak?

 

Olga i Grzegorz wyglądają na bardzo szczęśliwych! Teraz oczekują na przyjście ich pierwszego dziecka na świat. Gratulujemy! <3

 

Zobacz także: Po odejściu z "M jak miłość" Olga Frycz ma dość: "części z Was wszystko się popitoliło"! Poszło o gratulacje z okazji ciąży...

5/5
Partner Olgi Frycz. Kim jest jej chłopak?
Więcej na temat Olga Frycz