Doda i Mateusz Motyczyński. Kim jest Mateusz Motyczyński?
Facebook

Ostatnio Doda coraz częściej pojawia się na salonach w towarzystwie przystojnego bruneta. Internauci i jej fani zastanawiają się, czy przypadkiem gwiazda nie znalazła nowej miłości. W końcu Rabczewska o życiu prywatnym mówi niewiele, a w połowie ubiegłego roku sporo plotkowało się na temat jej nowego tajemniczego związku. Przypomnijmy: Doda ma nowego faceta!

Niestety nie ucieszymy tych, którzy kibicowali Rabczewskiej w relacji z towarzyszem imprez. Mężczyzna który pozował z Dodą to Mateusz Motyczyński. Na co dzień pracuje jako dyrektor generalny marki Be My Lilou, która cieszy się sporym zainteresowaniem wśród wielu gwiazd. Na salonach pojawia się od dawna, i podobnie jak Doda, często jest zapraszany przez organizatorów na wszelkie branżowe bankiety.

Zobacz: Doda skonfigurowała sobie drogie torebki

Co więcej, Motyczyński jest przyszywanym kuzynem Dody, stąd dość bliska relacja łącząca obie strony. Kilka dni temu biznesmen dodał nawet zdjęcie z restauracji Magdy Gessler, na którym pozował ze sławną kuzynką. Od razu skomentowała je Doda wyprowadzając niedoinformowanych z błędu.

Szkoda, bo byłaby z nich naprawdę ładna para.

Doda na gali UNICEF-u. Tam też towarzyszył jej Mateusz: