Joanna Skrzyszowska na wyborach miss Joanna Skrzyszowska Rafał Mroczek z córką
Rafał Mroczek i Joanna Krzyszewska na spacerze z dzieckiem
Instagram

Rafał Mroczek i Joanna Skrzyszewska rozstali się. Para była zaręczona od 2016 roku, ale poznali się dużo wcześniej. Oboje mają 3-letnią córkę Zosię, nad którą teraz starają się podzielić opieką tak, aby dziewczynka miała kontakt z obojgiem rodziców. Niestety, nie zawsze się to udaje... Po tym, jak media podały, że w domu ukochanej aktora musiała ponoć interweniować policja, gwiazdor „M jak miłość” wydał oświadczenie:

Prawdą jest, że pomimo wielu prób i profesjonalnej pomocy nie udało się uratować związku z partnerką. Kocham swoją córkę ponad wszystko i chcę uczestniczyć w jej życiu na tych samych prawach, co jej mama. Dobro mojej córki jest dla mnie celem najwyższym, dlatego zwracam się do mediów z prośbą o zaprzestanie publikacji na ten temat. Jest to moje jedyne oświadczenie w tej sprawie - napisał Rafał Mroczek na Instagramie. 

Kim jest była partnerka Rafała Mroczka i jak się poznali? Zobaczcie...

1/3
Joanna Skrzyszowska na wyborach miss
East News

Kim jest Joanna Skrzyszewska, była partnerka Rafała Mroczka?

Rafał Mroczek i Joanna Skrzyszewska po raz pierwszy spotkali się podczas konkursu Miss Polski Nastolatek w 2007 roku w Warszawie. Dziewczyna brała udział w konkursie, a aktor należał do składu jurorskiego. Nastolatce pochodzącej z Kosieczyna w województwie lubuskim udało się wygrać, ale o wiązaniu się ze znanym aktorem nie było wtedy mowy. Informacje o tym, że są razem, pojawiły się dopiero w 2015 roku. Potem kilka razy można ich było zobaczyć na imprezach branżowych, ale nigdy nie komentowali swojego życia prywatnego.

2/3
Joanna Skrzyszowska
East News

Była partnerka gwiazdy "M jak miłość" jest dietetykiem, studia rozpoczęła w listopadzie 2013 roku na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. W 2016 roku urodziła się córka Rafała Mroczka i Joanny Skrzyszewskiej, Zosia. W tym samym roku aktor oświadczył się matce swojego dziecka podczas podróży do Meksyku.

Jak się teraz okazało, para zmagała się z kryzysem już od dłuższego czasu, co potwierdził sam aktor w oświadczeniu pisząc o profesjonalnej pomocy, z której korzystali, aby ratować swój związek. 

3/3
Rafał Mroczek z córką
Instagram

Rafał Mroczek zadeklarował, że chce opiekować się córką na takich samych zasadach, jak jego partnerka. Na ich uwadze jest dobro dziecka, które widać, że jest oczkiem w głowie swoich rodziców. Czy uda im się dojść do porozumienia i ustalić kwestie opieki?

 

Więcej na temat Rafał Mroczek