Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Bartosz Bielenia
East News
Newsy

Kim jest dziewczyna Bartosza Bieleni, Sonja Orlewicz? Ma bardzo oryginalną urodę

Dziewczyna Bartosza Bieleni, Sonja Orlewicz, jest z zawodu reżyserką, fotografką a także pisze scenariusze. Co jeszcze o niej wiemy?

Bartosz Bielenia to objawienie minionego roku. Mimo ogromnej popularności, jaka spadła na niego po genialnej roli w "Bożym Ciele", aktor wciąż utrzymuje swoje życie prywatne z dala od zainteresowania mediów. Aktor pojawił się jednak w towarzystwie swojej dziewczyny podczas gali nagród Stowarzyszenia Autorów Zdjęć Filmowych.  Kim jest Sonja Orlewicz?

Zobacz także: Bartosz Bielenia od zawsze chciał być aktorem? Zobaczcie jego sceniczny debiut!

Oscary 2021 przed nami! Oto 5 najgłośniejszych momentów z gali z ostatnich lat!

Kim jest dziewczyna Bartosza Bieleni, Sonja Orlewicz? 

Dziewczyna Bartosza Bieleni, Sonja Orlewicz, jest z zawodu reżyserką, fotografką a także pisze scenariusze. Ukończyła Szkołę Filmową w Łodzi na kierunku fotografia. Zaczyna dopiero stawiać swoje pierwsze kroki w świecie filmu. Jej krótkometrażowy film "Krzyż na drogę" był wyświetlany na festiwalu w Cannes w 2019 r. Wraz z Bartoszem Bielenią pracują nad kolejnym tym razem wspólnym projektem! Film, nad którym się skupiają będzie ukazywał to, co działo się od momentu pracy na planie filmowym "Bożego Ciała" aż do medialnego szumu wokół aktora, który ma aktualnie miejsce. 

Nie wiem czy widzieliście ale Bartek na scenę wziął kamerę. To jest kwestia tego, że kręcimy wspólnie cały ten proces Bartka bycia w filmie i ten całej przeprawy, którą wszyscy właśnie obserwujemy. Myślę, że jest to bardzo ciekawy proces i robimy wspólnie coś z tego. Nie wiem czy premiera będzie publiczna, ale zobaczymy. - zdradziła w wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN" podczas gali rozdania Orłów

Dziewczyna Bartka Bieleni zdradziła, że poznali się w łódzkiej filmówce, ale wpływ na ich znajomość mieli również jej byli partnerzy: 

Też, to jest długa historia moich byłych chłopaków, ale tak... można powiedzieć, że tak. 

Na pytanie, o to jak na co dzień żyje się z Bartoszem oraz jaki jest jego charakter odpowiedziała bez zawahania: 

Jest najlepszy i najłatwiejszy. 

Zarówno Bartosz jak i Sonja zdają sobie sprawę z ciągle rosnącej popularności aktora, ale w dalszym ciągu starają się zachować dystans. Na pytanie, co myśli o dość charakterystycznym pozowaniu Bartosza Bieleni na ściance w pozie tzw. "słowiańskiego przykucu", odpowiedziała: 

A co innego ma tam robić? 

Sonja Orlewicz zdradziła, jakie podejście mają wraz z Bartoszem do otaczającego ich świata mediów oraz blasku fleszy. 

Myślę, że nie da się tym zachłysnąć. To jest tak odrealnione, zupełnie poza rzeczywistością, która to jest interesująca, (...) więc nie wiem czy da się. 

Dodała, że nie oznacza to, że nie będą udzielać się w mediach w sprawach zawodowych: 

Nikt nie mówi, żeby unikać tej promocji, ale prawdziwe życie jest gdzie indziej. 

Pomimo tego, że Bartosz Bielenia niewiele mówi na temat swojego życia prywatnego, to czasami udało mu się przemycić kilka szczegółów na temat swojej dziewczyny. W wywiadzie dla "Zwierciadła" aktor wyznał, że m. in. ubiegłoroczne wakacje spędzał z rodzicami i ukochaną. Wtedy również podjęli decyzję o adopcji psa o imieniu Kredyt. 

Nazwaliśmy go Kredyt, właśnie od zobowiązania na lata [śmiech]. Znaleźliśmy go na Mazurach. Prawie go przejechaliśmy. Jechał na mnie z naprzeciwka samochód, na czołowe, śmierć w oczach, a okazało się, że tamto auto wymijało psa, przed którym ja w końcu ledwo wyhamowałem. Moja dziewczyna natychmiast wyskoczyła z auta. Krzyczę: „Nie wychodź, może być wściekły, przerażony, pogryzie cię”. Jeszcze słyszałem szczęk zerwanego łańcucha o asfalt. (...) Zapchlony, śmierdzący wracał do Warszawy na przednim siedzeniu, na kolanach. Za chwilę mija rok, jak go mamy. - wyznał Bartosz ukazując bardzo wrażliwą stronę swojej ukochanej. 

Czy postanowią częściej pojawiać się medialnie? Czas pokaże. 

Zobacz także: To chyba najdziwniejsze zdjęcie z Oscarów 2020! Polska ekipa w toalecie...

Dziewczyna Bartosza Bieleni, Sonja Orlewicz zawodowo zajmuje się reżyserią, fotografią i pisaniem scenariuszy. 

Bartosz Bielenia i Sonja Orlewicz
East News

Sonja Orlewicz i Bartosz Bielenia współpracują nad nowym projektem, którym będzie film ukazujący drogę aktora do sławy, rozpoczynając od pracy na planie "Bożego Ciała" do medialnego szumu. Sonja Orlewicz jest również autorką krótkometrażowego filmu "Krzyż na drogę", który pokazywany był na festiwalu w Cannes w 2019 roku. 

Bartosz Bielenia pomimo rosnącej popularności ceni sobie prywatność i niewiele opowiada o swoim życiu uczuciowym. 

Bartosz Bielenia Paszporty Polityki
East News

Aktor jest odkryciem minionego roku. Zyskał popularność i uznanie w świecie kina dzięki swojej brawurowej roli w filmie Jana Komasy pt. "Boże Ciało". 

Bartosz Bielenia w filmie Boże ciało
East News

Kadr z filmu "Boże Ciało"
Newsy
"Boże Ciało" z nominacją do Oscara! Scenariusz filmu jest inspirowany prawdziwymi wydarzeniami
Wielki sukces polskiej kinematografii! Właśnie dziś okazało się, że "Boże Ciało" trafiło na listę nominowanych do Oscara w kategorii najlepszy pełnometrażowy film międzynarodowy

Wielki sukces polskiej kinematografii! Właśnie dziś okazało się, że "Boże Ciało" trafiło na listę nominowanych do Oscara  w kategorii najlepszy pełnometrażowy film międzynarodowy- czyli najlepszy film nieanglojęzyczny. Czy głośna produkcja Jana Komasy zostanie zagrodzona Oscarem? Tego dowiemy się dopiero za kilka tygodni. Wielka gala podczas której zostaną wręczone najważniejsze nagrody filmowe odbędzie się w nocy z 9 na 10 lutego. Jakie filmy, oprócz "Bożego Ciała", zostały nominowane w kategorii Najlepszy Film Nieanglojęzyczny i o czy opowiada polska produkcja? Tego dowiecie się z naszego materiału wideo! Myślicie, że Polska ma szansę na Oscara? Zobacz także:   Nominacje do Oscarów 2020. "Boże Ciało" na liście nominowanych. Kto jeszcze powalczy o statuetkę? "Boże Ciało" zostało nominowane do Oscara. 

Bartosz Bielenia
East News
Newsy
Bartosz Bielenia od zawsze chciał być aktorem? Zobaczcie jego sceniczny debiut!
Bartosz Bielenia od zawsze chciał być aktorem? Zobaczcie jego sceniczny debiut!

Bartosz Bielenia - to niewątpliwie jedno z najbardziej gorących nazwisk ostatnich dni! Szum wokół młodego aktora pojawił się, gdy media obiegła informacja o nominacji do Oscara filmu "Boże Ciało", w reżyserii Jana Komasy. Bartosz zagrał w nim główną rolę i szybko został okrzyknięty bardzo utalentowanym aktorem. Wcześniej niewiele osób wiedziało o jego istnieniu. Dzisiaj jest jednym z najbardziej obiecujących artystów młodego pokolenia. Czy od zawsze ciągnęło go w stronę aktorstwa? Okazało się, że swój sceniczny debiut zaliczył w wieku 7 lat! Sprawdźcie, jak wtedy wyglądał Bartosz Bielenia. Zobacz także:  "Boże Ciało" nominowane do Oscara! Kim jest Bartosz Bielenia - aktor, który zagrał główną rolę? Jak wyglądał Bartosz Bielenia podczas swojego scenicznego debiutu?  Bartosz Bielenia jest odtwórcą głównej roli w filmie "Boże Ciało", który kilka dni temu został nominowany do Oscara, w kategorii "najlepszy film międzynarodowy". 92. gala rozdania Oscarów odbędzie się 10 lutego w Dolby Theatre w Hollywood i wtedy też dowiemy się, czy polska produkcja otrzyma tą prestiżową nagrodę. Chociaż wiele osób nie dawało zbyt dużych szas produkcji Jana Komasy, to jednak polski film zrobił ogromne wrażenie za oceanem. Okazuje się, że Bartosz Bielenia od najmłodszych lat był zafascynowany aktorstwem. Na Facebookowym profilu Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku pojawiło się zdjęcie, na którym możemy zobaczyć sceniczny debiut artysty!  Poznajcie tego chłopca? To siedmioletni Bartosz Bielenia jako Mały Książę. Aktor zadebiutował na naszej scenie w 1999 roku. Jesteśmy dumni i serdecznie gratulujemy twórcom filmu „Boże Ciało/Corpus Christi” nominacji do Oscara - brzmi wpis Teatru...

Boże Ciało Jana Komasy walczy o nominację do Oscara
Mat. prasowe
Newsy
"Boże Ciało" dostanie Oscara? Dowiemy się jutro! Kim jest Bartosz Bielenia - aktor, który zagrał główną rolę?
"Boże Ciało" dostanie Oscara? Dowiemy się jutro! Kim jest Bartosz Bielenia - aktor, który zagrał główną rolę?

"Boże Ciało" Jana Komasy zostało nominowane do Oscara w kategorii najlepszy pełnometrażowy film międzynarodowy (poprzednia nazwa kategorii to "najlepszy film nieanglojęzyczny"). To niesamowite wyróżnienie, m.in. dla Bartosza Bielenii, który zagrał główną rolę w filmie. To jego pierwsza tak duża rola, i od razu tak wielki sukces! Kim jest Bartosz Bielenia? Co o nim wiemy? Gdzie wcześniej grał? Jaki jest prywatnie? Zobacz także:  Wpadka na czerwonym dywanie! Zobaczcie, z kim dziennikarze pomylili Tomasza Kota Bartosz Bielenia - o nim będzie głośno! Bartosz Bielenia urodził się w 1992 roku (ma 28 lat) w Białymstoku. Bielenia w 2016 roku ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie (Polska). Jego rola w "Bożym Ciele" to jego spektakularny debiut w roli głównej. Wcześniej Bielenia zagrał m.in. w "Klerze", "Na granicy" czy w "Disco polo". Bielenia już w dzieciństwie wiedział, że zostanie aktorem. Swoją "karierę" zaczynał w Białymstoku angażem do "Małego księcia". Zagrał oczywiście główną rolę: Po dwóch latach życia w teatrze wiedziałem, że lepszej roboty nie mogę sobie wyobrazić - powiedział Bielenia w rozmowie z Łukaszem Saturczakiem w Dwutygodniku. Potem dostanie się za pierwszym razem do krakowskiej szkoły teatralnej nikogo nie zdziwiło. Bielenia był urodzonym aktorem! Bielenia ma za sobą wiele ról w teatrze, zagrał m.in. w "Mauzerze" greckiego reżysera Theodorosa Therzopoulosa, w "Edwardzie II" w reżyserii Anny Augustynowicz, następnie zagrał Edmunda w "Królu Learze". Rola, która otworzyła mu drzwi jeszcze szerzej, to tytułowy "Hamlet". Bartosz Bielenia w filmie "Boże Ciało" Bartosz...

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner