Bartosz Bielenia
East News
Newsy

Bartosz Bielenia od zawsze chciał być aktorem? Zobaczcie jego sceniczny debiut!

Bartosz Bielenia od zawsze chciał być aktorem? Zobaczcie jego sceniczny debiut!

Bartosz Bielenia - to niewątpliwie jedno z najbardziej gorących nazwisk ostatnich dni! Szum wokół młodego aktora pojawił się, gdy media obiegła informacja o nominacji do Oscara filmu "Boże Ciało", w reżyserii Jana Komasy. Bartosz zagrał w nim główną rolę i szybko został okrzyknięty bardzo utalentowanym aktorem. Wcześniej niewiele osób wiedziało o jego istnieniu. Dzisiaj jest jednym z najbardziej obiecujących artystów młodego pokolenia. Czy od zawsze ciągnęło go w stronę aktorstwa? Okazało się, że swój sceniczny debiut zaliczył w wieku 7 lat! Sprawdźcie, jak wtedy wyglądał Bartosz Bielenia.

Zobacz także: "Boże Ciało" nominowane do Oscara! Kim jest Bartosz Bielenia - aktor, który zagrał główną rolę?

Oscary 2021 przed nami! Oto 5 najgłośniejszych momentów z gali z ostatnich lat!

Jak wyglądał Bartosz Bielenia podczas swojego scenicznego debiutu? 

Bartosz Bielenia jest odtwórcą głównej roli w filmie "Boże Ciało", który kilka dni temu został nominowany do Oscara, w kategorii "najlepszy film międzynarodowy". 92. gala rozdania Oscarów odbędzie się 10 lutego w Dolby Theatre w Hollywood i wtedy też dowiemy się, czy polska produkcja otrzyma tą prestiżową nagrodę. Chociaż wiele osób nie dawało zbyt dużych szas produkcji Jana Komasy, to jednak polski film zrobił ogromne wrażenie za oceanem.

Okazuje się, że Bartosz Bielenia od najmłodszych lat był zafascynowany aktorstwem. Na Facebookowym profilu Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku pojawiło się zdjęcie, na którym możemy zobaczyć sceniczny debiut artysty! 

Poznajcie tego chłopca? To siedmioletni Bartosz Bielenia jako Mały Książę. Aktor zadebiutował na naszej scenie w 1999 roku. Jesteśmy dumni i serdecznie gratulujemy twórcom filmu „Boże Ciało/Corpus Christi” nominacji do Oscara - brzmi wpis Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku. 

Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak mocno trzymać kciuki za Bartosza Bielenię i całą ekipę, która brała udział przy produkcji filmu "Boże Ciało"! Czy polski film zdobędzie Oscara? Tego dowiemy się już 10 lutego! 

Bartosz Bielenia po premierze filmu "Boże Ciało", został okrzyknięty jednym z najbardziej utalentowanych aktorów młodego pokolenia!

Bartosz Bielenia w filmie Boże ciało
East News

Bartosz odkąd tylko zaczął grać w teatrze wiedział, że chce zostać aktorem.

Bartosz Bielenia Paszporty Polityki
East News

 

Gala Oscary 2019
East News
Fleszstyle
Oscary 2019: wspaniałe kreacje na czerwonym dywanie! Kto wyglądał najlepiej?
Oscary 2019: wspaniałe kreacje na czerwonym dywanie! Kto wyglądał najlepiej?

Gala rozdania Oscarów to nie tylko święto kina. To również okazja dla gwiazd, aby wyróżnić się na czerwonym dywanie. Styliści od kilku tygodni mieli pełne ręce roboty. Wszyscy - nie tylko nominowani - chcą bowiem wyglądać jak najlepiej na tej prestiżowej imprezie. W tym roku gwiazdy nie zawiodły. Większość z nich postawiła na kreacje w klasycznych kolorach. Nie zabrakło jednak zaskoczeń. Zobaczcie naszą galerię i przekonajcie się sami!

najciekawsze momenty 89. gali rozdania Oscarów 2017
Newsy
Oscary 2017: dłonie Kidman, Tweet do Trumpa czy spadające cukierki z sufitu? Najważniejsze momenty!
Oscary 2017: dłonie Kidman, Tweet do Trumpa czy spadające cukierki z sufitu? Najważniejsze momenty!
Jan Komasa trafił do szpitala w USA
Newsy
Niepokojące informacje przed Oscarami: Jan Komasa trafił do szpitala w USA! Co się stało?
Niepokojące informacje przed Oscarami: Jan Komasa trafił do szpitala w USA! Co się stało?

Jan Komasa zasłabł przed pokazem "Bożego Ciała" w Los Angeles! Przed polskim reżyserem bardzo ważny okres. Jego ostatnie kinowe dzieło zostało nominowane w poniedziałek do Oscara w kategorii "Najlepszy pełnometrażowy film międzynarodowy", gdzie mierzy się z takimi produkcjami jak "Parasite", "Nędznicy" czy "Ból i blask". Jaki jest stan zdrowia polskiego kandydata do Oscara? Zobacz także:  "Boże Ciało" nominowane do Oscara! Kim jest Bartosz Bielenia - aktor, który zagrał główną rolę? Jan Komasa zasłabł przed pokazem "Bożego Ciała" Jan Komasa w związku z promocją "Bożego Ciała" od kilkunastu dni przebywa w Stanach Zjednoczonych. Jednak zza oceanu dotarły do mediów niepokojące informacje o stanie zdrowia polskiego twórcy. Komasa, z powodu złego samopoczucia, został przetransportowany do szpitala tuż przed pokazem nominowanej do Oscara produkcji. Informacje na ten temat podaje WP Film: Do The Ray Stark Family Theatre przybyli zarówno dziennikarze, jak i przedstawiciele branży - w tym producenci i sponsorzy. Dla Komasy stawianie się na podobnych wydarzeniach to teraz obowiązek. Twórca chciał go dopełnić i przyjechał na miejsca projekcji. Szybko poczuł się jednak na tyle źle, że wezwano pogotowie, które przetransportowało go do szpitala. Na razie nie wiadomo, co konkretnie dolega reżyserowi ani jaki jest jego stan - pisze portal. Złe samopoczucie reżysera nie przerwało jednak premiery, która została bardzo dobrze przyjęta przez zgromadzoną publiczność. Przed Janem Komasą bardzo ważny, ale również stresujący okres w karierze. Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia.  Czy Jan Komasa powtórzy oscarowy sukces Pawła Pawlikowskiego i "Idy" z 2015 roku? Szczerze mu tego...

Nasze akcje
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner