książę George, Król lew Beyonce na gali Met 15, Givenchy Król lew Król lew Król lew
książę George, Król lew
East News
Książę George będzie wniebowzięty! Wraca kultowa bajka, którą na pewno oglądaliście w dzieciństwie!
1/5
książę George, Król lew
East News

Będzie nowa wersja kultowego "Króla Lwa"! Hitowa bajka, która swoją premierę miała 1994 roku, znów będzie wzruszać do łez. W latach 90. był to jeden z ulubionych filmów animowanych dzieci i nie tylko. Produkcja osiągnęła ogromny sukces komercyjny. Została również doceniona w branży filmowej. "Król Lew" zdobył m.in. dwa Oscary za ścieżkę dźwiękową: za najlepszą muzykę oryginalną autorstwa Hansa Zimmera oraz za najlepszą piosenkę „Can You Feel the Love Tonight” Eltona Johna.

 

Zobacz też: Książę George na celowniku terrorystów! Co mu grozi?!

 

Informacja wzbudziła ogromne emocje! I nic dziwnego, "Król Lew" w 20 lat od daty swojej premiery, nadal jest niezwykle lubianą przez dzieci bajką. Niedawno książę William zdradził, że to ulubiony film animowany jego syna księcia George'a. Kiedy mały arystokrata i inne dzieci będą miały okazję obejrzeć nową wersję "Króla Lwa"? Sprawdźcie w fotogalerii! Znamy też obsadę filmu. Wśród nazwisk - jedno naprawdę gorące!

 

Polecamy: „Król Lew” powraca! Po ponad 20 latach od premiery kultowej animacji powstaje jego druga wersja. Znamy szczegóły!

2/5
Beyonce na gali Met 15, Givenchy

O remake'u "Króla lwa" mówiło się od dawna, dziś jest już pewne, że produkcja powstanie. Poinformowała o tym Beyonce na swoim profilu na Facebooku. Dlaczego akurat ona? Ponieważ amerykańska diwa wystąpi w nowej wersji kultowej bajki, udzielając głosu Nali, przyjaciółce Simby. Poza Beyonce w swoich głosów w nowym "Królu lwie" udzielą: James Earl Jones, Donald Glover, Seth Rogen i inni.  A kiedy zobaczymy w kinach nową wersję bajki?

 

Beyonce
Facebook/Beyonce

3/5
Król lew
East News

Premiera nowej wersji "Króla lwa" zaplanowana jest na 19 lipca 2019 roku, czyli dokładnie 25 lat po premierze poprzedniej wersji. Wiadomo, że nowa produkcja będzie wiernym odtworzeniem oryginału.

4/5
Król lew
East News

Za muzykę do filmu odpowiedzialny będzie Hansem Zimmerem, który pracował również nad ścieżką dźwiękową pierwszej wersji.

5/5
Król lew
East News

W kilku piosenkach swojego głosu ma użyczyć Beyonce. Zapowiada się wielki hit!

Więcej na temat Książę George