Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Pogrzeb Robina Williamsa
ONS
Newsy

Pogrzeb Robina Williamsa będzie zakłócony przez protesty. Ich powód jest absurdalny

Nie oszczędzą nawet jego

Świat filmu wciąż nie może uwierzyć w samobójczą śmierć Robina Williamsa. Aktor powiesił się we własnym domu niespełna tydzień temu, nie zostawiając nawet notki pożegnalnej. Okazuje się, że gwiazdor zmagał się z wieloma problemami, a nadużywanie alkoholu i narkotyków tylko je pogłębiało. Przypomnijmy: Żona Williamsa wyjawia bolesne tajemnice. Aktor zmagał się z poważną chorobą i nie tylko

Rodzina zmarłego przygotowuje się obecnie do pogrzebu. Nie ujawniono dotąd żadnych szczegółów, ale bardzo prawdopodobne jest to, że będzie to prywatna uroczystość dla najbliższych Robina. Niestety, sama ceremonia może zostać zakłócona przez członków Amerykańskiego Kościoła Baptystycznego, który zapowiedział, że w jego trakcie zamierza urządzić pikietę. Dlaczego? Jego przedstawicielom nie spodobał się fakt, że Williams w filmie "Klatka dla ptaków" zagrał homoseksualistę.


Robin Williams powinien użyć swoich darów otrzymanych od Boga, by zaprzyjaźnić się z ludźmi. Teraz jest już na to za późno - argumentują (?) na Twitterze przedstawiciele kościoła.


Ameryka słynie wręcz z takich incydentów, ale czy w tym wypadku to jest naprawdę potrzebne?

Zobacz: Kelnerka wrzuciła ostatnie zdjęcie Williamsa przed śmiercią. Nie wyglądał najlepiej

Galeria zdjęć Robina Williamsa:

Żona o chorobie Robina Williamsa
ONS
Newsy
Żona Williamsa wyjawia bolesne tajemnice. Aktor zmagał się z poważną chorobą i nie tylko
To dlatego popełnił samobójstwo?

Nie milkną echa wokół zaskakującej śmierci Robina Williamsa . Hollywoodzki aktor popełnił samobójstwo we własnym domu, a na jaw wychodzą kolejne fakty. Okazało się, że Williams od dłuższego czasu zmagał się z nałogiem alkoholowym, ale terapia przynosiła podobno coraz lepsze skutki. Przypomnijmy: Kelnerka wrzuciła ostatnie zdjęcie Williamsa przed śmiercią. Nie wyglądał najlepiej Głos w sprawie samobójstwa męża zabrała też ponownie Susan Schneider i jej słowa pozwalają choć trochę zrozumieć, dlaczego aktor zdecydował się odebrać sobie życie. Żona Robina przyznaje, że jej ukochany miał problemy z alkoholem i kokainą, ale to nie wszystko. Schneider zdradziła też, że Williams cierpiał na chorobę Parkinsona, o czym nie zdążył poinformować opinii publicznej. Wprawdzie było to początkowe jej stadium, ale aktor i tak znosił to fatalnie.   Robin zawsze pomagał innym. Rozśmieszał ludzi na scenie, w filmie czy telewizji, żołnierzy na froncie i chore dzieci. Robin zmagał się nie tylko z uzależnieniem od alkoholu i kokainy, ale wykryto też u niego pierwsze stadium choroby Parkinsona. Nie był jednak gotowy, by tu publicznie ujawnić – wyznaje Schneider. Amerykańska prasa spekuluje również, że Williams miał ponad 20 milionów dolarów długów. Zobacz: Iza Miko wspomina wzruszające spotkanie z Williamsem. Aktor zaczął od przeprosin Galeria zdjęć Robina Williamsa:

Sekcja zwłok Robina Williamsa
ONS
Newsy
Zakończono sekcję zwłok Robina Williamsa. Jest oficjalny komentarz
Od śmierci aktora minęły trzy miesiące

Nagła śmierć Robina Williamsa wywołała poruszenie na całym świecie. Aktor popełnił samobójstwo we własnym domu, a potem pojawiły się inne, zaskakujące fakty. Okazało się, że Williams zmagał się z depresją i nałogiem alkoholowym, ale podobno było już coraz lepiej. Zobacz: Żona Williamsa wyjawia bolesne tajemnice Po śmierci komika jego żona, Susan Schneider wydała kilka oświadczeń, w których podkreślała, jakim Robin Williams był cudownym człowiekiem. Przy okazji wyjawiła też kilka jego tajemnic i problemów, z którymi się zmagał. Oprócz nałogów aktor cierpiał też na Parkinsona, o czym nie zdążył już poinformować swoich fanów. 63-letni laureat Oscara odszedł 11 sierpnia, a służby kalifornijskie właśnie poinformowały, co było bezpośrednią przyczyną zgonu: Bezpośrednią przyczyną śmierci było uduszenie. - czytamy na wprost.pl W chwili śmierci aktor nie był pod wpływem alkoholu i narkotyków. Zobacz: Iza Miko wspomina wzruszające spotkanie z Robinem Williamsem . Aktor zaczął od przeprosin Robin Williams był aktorem o stu twarzach:

Ostatnie zdjęcie Robina Williamsa
ONS
Newsy
Kelnerka wrzuciła ostatnie zdjęcie Williamsa przed śmiercią. Nie wyglądał najlepiej
Był na terapii zwalczającej uzależnienie

Niespełna dwa dni temu światowe media obiegła zaskakująca informacja o śmierci Robina Williamsa . Policja szybko potwierdziła, że słynny aktor popełnił samobójstwo, co spotkało się z olbrzymim niedowierzaniem internautów. Williams słynął przecież ze swoich ról w doskonałych komediach i miał opinię osoby wesołej i pogodnej. O tym, jak wspaniałym był człowiekiem, starała się przypomnieć jego córka. Przypomnijmy: Wzruszające oświadczenie córki Robina Williamsa. Wspomina ich ostatnie wspólne chwile Williams od lat jednak zmagał się z ciężką depresją, walczył też z uzależnieniem od alkoholu. W ciągu ostatnich kilku miesięcy wielokrotnie odwiedzał klinikę w Lindstrom, w której odbywał terapię mającą pomóc mu w pokonaniu nałogu. Na początku lipca wstąpił też do jednego z barów, Diary Queen, gdzie kupił... waniliowego loda. Jedna z pracownic zrobiła sobie z nim pamiątkowe zdjęcie, wspominając spotkanie z nim bardzo ciepło.   Najpierw nie bardzo mogłam uwierzyć, że to on, skąd miałby się wziąć w Diary Quenn w Lindstrom? Był bardzo sympatyczny, chętnie zgodził się na zdjęcie. Pamiętam, że kupił wtedy waniliowego loda - wspomina kobieta. Poniżej ostatnie zdjęcie Robina Williamsa. Nie sposób nie zauważyć, że nie emanował już tą pozytywną energią, z której doskonale go pamiętamy. Zobacz: Ibisz zagrała z Robinem Williamsem. Nie chciała opowiedzieć o tym w telewizji Galeria zdjęć Robina Williamsa:

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner