Ostatnie zdjęcie Robina Williamsa
ONS

Kelnerka wrzuciła ostatnie zdjęcie Williamsa przed śmiercią. Nie wyglądał najlepiej

Ostatnie zdjęcie Robina Williamsa
ONS

Niespełna dwa dni temu światowe media obiegła zaskakująca informacja o śmierci Robina Williamsa. Policja szybko potwierdziła, że słynny aktor popełnił samobójstwo, co spotkało się z olbrzymim niedowierzaniem internautów. Williams słynął przecież ze swoich ról w doskonałych komediach i miał opinię osoby wesołej i pogodnej. O tym, jak wspaniałym był człowiekiem, starała się przypomnieć jego córka. Przypomnijmy: Wzruszające oświadczenie córki Robina Williamsa. Wspomina ich ostatnie wspólne chwile

Williams od lat jednak zmagał się z ciężką depresją, walczył też z uzależnieniem od alkoholu. W ciągu ostatnich kilku miesięcy wielokrotnie odwiedzał klinikę w Lindstrom, w której odbywał terapię mającą pomóc mu w pokonaniu nałogu. Na początku lipca wstąpił też do jednego z barów, Diary Queen, gdzie kupił... waniliowego loda. Jedna z pracownic zrobiła sobie z nim pamiątkowe zdjęcie, wspominając spotkanie z nim bardzo ciepło.
 

Najpierw nie bardzo mogłam uwierzyć, że to on, skąd miałby się wziąć w Diary Quenn w Lindstrom? Był bardzo sympatyczny, chętnie zgodził się na zdjęcie. Pamiętam, że kupił wtedy waniliowego loda - wspomina kobieta.


Poniżej ostatnie zdjęcie Robina Williamsa. Nie sposób nie zauważyć, że nie emanował już tą pozytywną energią, z której doskonale go pamiętamy.

Zobacz: Ibisz zagrała z Robinem Williamsem. Nie chciała opowiedzieć o tym w telewizjiGaleria zdjęć Robina Williamsa:

Przeładuj

W "Przyjaciółkach" Wiktor zdradził Patrycję? "Jestem pewna!" Zobaczcie, co się wydarzy w kolejnym odcinku!

zobacz 00:30