Pogrzeb Małgorzaty Braunek
Akpa

Pogrzeb Braunek w niedzielę. Rodzina ujawnia szczegóły uroczystości

Pogrzeb Małgorzaty Braunek
Akpa

Od śmierci Małgorzaty Braunek minął już nieco ponad tydzień, ale wciąż ciężko uwierzyć, że aktorki nie ma już wśród nas. Na światło dzienne wychodzą też kolejne fakty, które utwierdzają wszystkich w przekonaniu, że mieliśmy do czynienia nie tylko z wielkim talentem, ale przede wszystkim wspaniałym człowiekiem. Przypomnijmy: Braunek tuż przed śmiercią napisała list. Rodzina opublikowała go w sieci

Artystka była buddystką, co od początku oznaczało, że jej pochówek nie będzie tradycyjnie chrześcijański. Rodzina postanowiła jednak iść na kompromis i dać szansę uczestniczenia w nim osobom o wyznaniu katolickim. Pożegnanie Małgorzaty Braunek odbędzie się w niedzielę o godz. 19 w ewangelicko-augsburskim Kościele Świętej Trójcy w Warszawie i będzie to nabożeństwo chrześcijańskie. Poprzedzone zostało tygodniowymi uroczystościami buddyjskimi.


Dla pragnących pożegnać się z Małgosią w tradycji chrześcijańskiej podczas nabożeństwa w kościele ewangelicko-augsburskim Świętej Trójcy odbędzie się wspomnienie o Małgosi i modlitwa w jej intencji - informuje rodzina.


Sam pogrzeb będzie miał charakter bardzo prywatny, a uczestniczyć w nim będzie jedynie rodzina i najbliższa rodzina.

Zobacz: Śmierć Braunek skłoniła Włodarczyk do refleksji. Ma zaskakujący plan na życie

Gwiazdy, które odeszły w 2013:

Więcej na temat Małgorzata Braunek
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43