Od śmierci Małgorzaty Braunek minął już nieco ponad tydzień, ale wciąż ciężko uwierzyć, że aktorki nie ma już wśród nas. Na światło dzienne wychodzą też kolejne fakty, które utwierdzają wszystkich w przekonaniu, że mieliśmy do czynienia nie tylko z wielkim talentem, ale przede wszystkim wspaniałym człowiekiem. Przypomnijmy: Braunek tuż przed śmiercią napisała list. Rodzina opublikowała go w sieci

Reklama

Artystka była buddystką, co od początku oznaczało, że jej pochówek nie będzie tradycyjnie chrześcijański. Rodzina postanowiła jednak iść na kompromis i dać szansę uczestniczenia w nim osobom o wyznaniu katolickim. Pożegnanie Małgorzaty Braunek odbędzie się w niedzielę o godz. 19 w ewangelicko-augsburskim Kościele Świętej Trójcy w Warszawie i będzie to nabożeństwo chrześcijańskie. Poprzedzone zostało tygodniowymi uroczystościami buddyjskimi.


Dla pragnących pożegnać się z Małgosią w tradycji chrześcijańskiej podczas nabożeństwa w kościele ewangelicko-augsburskim Świętej Trójcy odbędzie się wspomnienie o Małgosi i modlitwa w jej intencji - informuje rodzina.

Sam pogrzeb będzie miał charakter bardzo prywatny, a uczestniczyć w nim będzie jedynie rodzina i najbliższa rodzina.

Zobacz: Śmierć Braunek skłoniła Włodarczyk do refleksji. Ma zaskakujący plan na życie

Zobacz także
Reklama

Gwiazdy, które odeszły w 2013:

Reklama
Reklama
Reklama