Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Ostatni list Małgorzaty Braunek
ONS
Newsy

Braunek tuż przed śmiercią napisała list. Rodzina opublikowała go w sieci

Wzruszający list gwiazdy

Dokładnie tydzień temu zmarła Małgorzata Braunek. Śmierć aktorki mocno poruszyła całe środowisko filmowe, które do końca wspierało ją w walce z chorobą nowotworową. Niektórzy przeżyli ją szczególnie mocno. Przypomnijmy: Śmierć Braunek skłoniła Włodarczyk do refleksji. Ma zaskakujący plan na życie

Kilka tygodni wcześniej syn aktorki opublikował apel, w którym prosił o pomoc w zbiórce pieniędzy na leczenie matki w Niemczech. Spotkał się on z ogromnym odzewem, niestety Braunek nie zdążyła już z tej pomocy skorzystać. Okazuje się, że niedługo przed śmiercią, pani Małgorzata napisała list. Teraz został on upubliczniony przez jej męża, Andrzeja Krajewskiego. Treść listu jest niezwykle wzruszająca i potwierdza tylko, że mieliśmy do czynienia z niezwykłą kobietą.
 

Drodzy Państwo,  Jestem głęboko poruszona niezwykle życzliwą reakcją z jaką spotkał się list informujący o mojej chorobie i prośba o wsparcie finansowe na dalsze leczenie w specjalistycznej klinice w Niemczech, która poza najlepszymi metodami medycyny zachodniej, oferuje również mądrość tradycyjnej medycyny wschodniej. Takie holistyczne podejście do chorego daje największe szanse na wyleczenie, więc jestem szczęśliwa, że dzięki hojności wielu ludzi, otwiera się przede mną ta możliwość. Jestem za to bardzo wdzięczna. Pomyślałam, że jeśli uzbiera się więcej pieniędzy niż to, co ja potrzebuję na kurację, to powołamy fundusz pomocy osobom chorym onkologicznie oraz centrum informacji i studiów nad holistycznym podejściem w medycynie, która leczy całego człowieka, a nie tylko jego organy i choroby. Tego się nauczyłam od mojej choroby, tego jest mi w Polsce bardzo brak. Życzę każdemu przede wszystkim zdrowia, pogody ducha oraz uśmiechu, który jest najlepszym lekarstwem w życiu! Wasza Małgosia - czytamy w liście.


Postawa godna podziwu.

Zobacz: Małgorzata Braunek była buddystką. Jak będzie wyglądał jej pogrzeb?

Gwiazdy które odeszły w 2013:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ostatnia wola Małgorzaty Braunek
ONS
Newsy
Rodzina spełniła ostatnią wolę Braunek. Jej piękny gest już przynosi efekty
Wszystko zgodnie z jej życzeniem

Śmierć Małgorzaty Braunek wstrząsnęła środowiskiem artystycznym. Na kilka tygodni przed śmiercią zbierano jeszcze pieniądze na skomplikowane leczenie w Niemczech i wydawało się, że słynna aktorka pokona chorobę. Przypomnijmy: Tak rodzina oraz przyjaciele żegnali i modlili się za Małgorzatę Braunek Małgorzata Braunek napisała też list, w którym poprosiła najbliższych, aby w przypadku jej przedwczesnej śmierci, zebrane dotąd pieniądze przeznaczyli na pomoc innym potrzebującym. Teraz rodzina zmarłej wypełnia jej wolę. Jak donosi "Fakt", najbliżsi Braunek przekazała niewykorzystane medykamenty do szpitala, by służyły chorym. Pieniądze zaś zostaną wykorzystane do utworzenia centrum informacji dla osób zmagających się z chorobami nowotworowymi. Piękny gest. Zobacz: Powstanie serial o Małgorzacie Braunek! Wybrano już aktorkę Msza w intencji śp. Małgorzaty Braunek:

Serial o Małgorzacie Braunek
ONS
Newsy
Powstanie serial o Małgorzacie Braunek! Wybrano już aktorkę
To będzie trudna rola

Pod koniec ubiegłego miesiąca dotarła do nas informacja o śmierci Małgorzaty Braunek , wybitnej polskiej aktorki, która w ostatnich latach stworzyła uwielbianą przez widzów postać w serialu "Dom nad rozlewiskiem". Gwiazda zmagała się z chorobą nowotworową od połowy ubiegłego roku, nie zrezygnowała jednak z życia zawodowego i pojawiała się na planie produkcji. Niestety nie udało jej się pokonać choroby. Przypomnijmy: Małgorzata Braunek nie żyje. Przegrała walkę z ciężką chorobą   Śmierć aktorki była szokiem dla wszystkich. Do ostatniego dnia fani jej talentu mieli nadzieję, że uda jej się pokonać raka i wrócić do świetnej formy sprzed lat. Tak się jednak nie stało. Wiele wskazuje jednak na to, że już wkrótce będziemy mogli przypomnieć sobie jak wyglądało życie gwiazdy, za sprawą serialu opartego na jej życiorysie. Jedna z producentek, chce żeby tytuł ujrzał światło dzienne już na wiosnę 2016 roku.    Rozmawiałam już w sprawie serialu opartego na życiu Małgorzaty Braunek z jednym ze scenarzystów. Oboje uznaliśmy, że to wspaniały pomysł. Wierzę, że dojdzie do jego realizacji już w przyszłym roku. - czytamy na stronie swiatseriali.pl   Scenariusz serialu powstanie najprawdopodobniej na podstawie książki "Jabłoń w ogrodzie, morze jest blisko" - wywiadu-rzeki z Małgorzatą Braunek, który ukazał się dwa lata temu. Producentka, która prosi o zachowanie anonimowości zdadza, że ma już wybraną aktorkę, która wcieli się w główną rolę.   Nie mam najmniejszych wątpliwości, która z aktorek najlepiej pasowałaby do roli Małgosi Braunek. Wybór jest oczywisty - jej córka, Orina Krajewska. - dodaje.   Serialowa Agata z "Nad rozlewiskiem" do złudzenia przypomina swoją mamę, a przy tym jest niezwykle zdolną aktorką. Skończyła londyńską szkołę aktorką a na swoim koncie ma już kilka ról....

Pogrzeb Małgorzaty Braunek
Akpa
Newsy
Pogrzeb Braunek w niedzielę. Rodzina ujawnia szczegóły uroczystości
Poszli na kompromis

Od śmierci Małgorzaty Braunek minął już nieco ponad tydzień, ale wciąż ciężko uwierzyć, że aktorki nie ma już wśród nas. Na światło dzienne wychodzą też kolejne fakty, które utwierdzają wszystkich w przekonaniu, że mieliśmy do czynienia nie tylko z wielkim talentem, ale przede wszystkim wspaniałym człowiekiem. Przypomnijmy: Braunek tuż przed śmiercią napisała list. Rodzina opublikowała go w sieci Artystka była buddystką, co od początku oznaczało, że jej pochówek nie będzie tradycyjnie chrześcijański. Rodzina postanowiła jednak iść na kompromis i dać szansę uczestniczenia w nim osobom o wyznaniu katolickim. Pożegnanie Małgorzaty Braunek odbędzie się w niedzielę o godz. 19 w ewangelicko-augsburskim Kościele Świętej Trójcy w Warszawie i będzie to nabożeństwo chrześcijańskie. Poprzedzone zostało tygodniowymi uroczystościami buddyjskimi. Dla pragnących pożegnać się z Małgosią w tradycji chrześcijańskiej podczas nabożeństwa w kościele ewangelicko-augsburskim Świętej Trójcy odbędzie się wspomnienie o Małgosi i modlitwa w jej intencji - informuje rodzina. Sam pogrzeb będzie miał charakter bardzo prywatny, a uczestniczyć w nim będzie jedynie rodzina i najbliższa rodzina. Zobacz: Śmierć Braunek skłoniła Włodarczyk do refleksji. Ma zaskakujący plan na życie Gwiazdy, które odeszły w 2013:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner