Ewa Kasprzyk z córką
East News
Newsy

Kiedy Ewa Kasprzyk denerwuje się na córkę? Wywiad z gwiazdą "Kogel Mogel" i Carmell! 

Ewa Kasprzyk i jej córka, Małgorzata "Carmell" Bernatowicz. w szczerej rozmowie. Za co się lubią i wkurzają na siebie?

Fantastyczna aktorka i utalentowana piosenkarka. Obie odważne, z poczuciem humoru. Ewa Kasprzyk i jej córka Małgorzata „Carmell” Bernatowicz zdradziły magazynowi "Party", co najbardziej w sobie cenią, czym sobie imponują i dlaczego się na siebie wkurzają! Zobaczcie, jak panie uzupełniły nasz kwestionariusz.

Zobacz także: Ewa Kasprzyk szykuje się go ślubu. Gdzie gwiazda "Kogla Mogla" powie "tak"?

Ewa Kasprzyk będzie jak babcia Wolańska w czwartej części "Kogla Mogla"?! Wszystko przez... Shakirę!

Ewa Kasprzyk o córce!  

EWA KASPRZYK:

Najbardziej lubię, gdy razem…

Wymyślamy jakieś nowe rzeczy do zrobienia, zwiedzania, przeczytania i oglądania.

Małgorzata imponuje mi tym, że…

Konsekwentnie realizuje swoje plany, a do tego jest świetnie zorganizowana.

Gdyby nie moja córka, nigdy bym…

Nie była matką i nie odkryłabym urokoĀLw macierzyństwa. Nie wiedziałabym więc, co to lęk i strach o dziecko. Nie przeżyłabym tych wszystkich pięknych chwil związanych z jej dorastaniem.

Największą zaletą mojej córki jest…

Niewątpliwie punktualność! Zawsze, jak umawiam się z nią np. w garażu przy samochodzie, to czekam 10 minut, a ona przez telefon uczy mnie angielskiego i poprawia jeszcze makijaż.

Najbardziej dumna byłam z Małgorzaty…

Kiedy zobaczyłam ją na scenie podczas jej pierwszego koncertu. Carmell niedawno wydała swoją pierwszą płytę. Podziwiam, że umie być tak pięknie asertywna, wielozadaniowa, ma głód wiedzy i doświadczania świata. Samotnie podróżuje do miejsc nie do końca bezpiecznych, np. ostatnio do Meksyku. To ją bardzo rozwija.

Najczęściej wkurzam się na córkę, gdy…

Zwraca mi uwagę, że źle parkuję samochód albo jadę za szybko.

Gdybym mogła cofnąć czas…

Niczego bym nie zmieniła! Nie wolno mi tak myśleć, ale niech tam… Chciałabym, żeby znów była 2-letnim szkrabem z jasnymi lokami i żebym ja miała czas tylko dla niej, bez moich planów filmowych. Marzy mi się, by cofnąć czas do momentu, kiedy była takim rozkosznym i przebojowym słodziakiem.

Kiedy nasze relacje nie układały się najlepiej, wiedziałam, że córka…

Opamięta się. Jest mądra, w końcu ma coś po mnie (śmiech).

Największy numer, jaki wycięła mi Małgorzata…

Kiedy oznajmiła, że już nie będzie studiować anglistyki i teraz zamierza „robić” w branży muzycznej, czyli zostanie piosenkarką.

Dla Małgorzaty najważniejsze są…

Miłość, dążenie do perfekcji i wrażliwość na niesprawiedliwość. Podziwiam, że wzięła do siebie pieska, którego znalazła w autobusie. Nazwała tę suczkę… Karmelka.

Najpiękniejsze słowa, jakie usłyszałam od córki, to…

„Mamo, świetnie wyglądasz” albo „Mamo, wspaniale to zagrałaś”. Natomiast nigdy nie usłyszałam od niej: „Mamo, smacznie to ugotowałaś”. I dobrze, bo zawsze jej powtarzałam, żeby nie kłamała (śmiech).

Zobacz także: Ewa Kasprzyk po raz pierwszy opowiedziała o miłości do Michała Kozerskiego. Czasem się kłócą, rozstają, a jednak... planują ślub!

Ewa Kasprzyk w białym płaszczu i słonecznych okularach

MAŁGORZATA „CARMELL” BERNATOWICZ:

Najbardziej lubię, gdy razem…

Wyjeżdżamy na wakacje. Koniecznie nad morze, gdzie mama może pływać, bo gdy wychodzi z wody, jest w doskonałym humorze. Na wakacjach zawsze świetnie się razem bawimy.

Podziwiam moją mamę za…

Upór w dążeniu do celu. Zawsze spełnia się zawodowo. Nawet w samym środku pandemii.

Gdyby nie mama, nigdy bym…

Nie urodziła się. Serio, to jest najważniejsze. Cokolwiek dzieje się w relacjach z rodzicami, wdzięczność za życie jest ważna i może zmienić naprawdę wiele w sposobie patrzenia na drugą osobę.

Największą zaletą mojej mamy jest…

Poczucie humoru i dystans do problemów. Co prawda w relacji ze mną często przyjmuje rolę adwokata diabła i wylicza mi wszystko, co może pójść nie tak, ale sama dosyć lekko podchodzi do życia. Myślę, że dobrze na tym wychodzi.

Uważam, że mama najlepiej na świecie…

Kupuje i sprzedaje nieruchomości. Nawet jeśli snuje tylko plany. Wszędzie wypatrzy tabliczkę z napisem „sprzedam” lub „wynajmę”. Dokądkolwiek jedzie, chciałaby się tam przeprowadzić. I zawsze ułoży doskonały scenariusz, dlaczego akurat tam miałoby jej się mieszkać świetnie. Byłaby najlepszą agentką nieruchomości.

Najbardziej się wkurzam, gdy mama…

Mówi mi, co mam robić. Zawsze ma dla mnie jakiś plan. Kiedyś traktowałam te jej plany poważnie, ale nauczyłam się przyjmować tylko to, co dla mnie dobre, a za resztę dziękować i dalej robić swoje.

Gdybym znów miała naście lat, posłuchałabym, jak mama…

Mówi mi, co mam robić, i wypuściła to drugim uchem. Gdybym naprawdę mogła cofnąć czas, to nie słuchałabym nikogo.

Kiedy nasze relacje nie układały się najlepiej, wiedziałam, że mama…

Mnie kocha i chce dla mnie jak najlepiej.

Mama prawie przyprawiła mnie o zawał serca, gdy…

Skoczyła ze spadochronem.

Dla mamy najważniejsze jest…

Żeby się dobrze w życiu bawić i korzystać z każdej chwili. To świetna cecha, która sprawia, że życie jest po prostu piękniejsze.

Najpiękniejsze słowa, jakie usłyszałam od mamy…

Kiedy po wielu latach krytycznego podejścia do mojej twórczości powiedziała, że uwielbia jeden z moich utworów!

Zobacz także: Jak dziś wygląda Rafał z kultowej "Komedii małżeńskiej" z Ewą Kasprzyk? "Wiele osób twierdzi, że w ogóle się nie zmieniłem"

Ewa Kasprzyk na premierze z córką

Eurowizja 2017. Wiemy kto ukrywa się pod pseudonimem Carmell - To córka Ewy Kasprzyk!
EastNews
Newsy
Carmell, córka Ewy Kasprzyk pojedzie na Eurowizję? Już dziś finał konkursu! Posłuchaj jej piosenki WIDEO
O niej będzie głośno!

Od kilku dni wiemy, kto weźmie udział w koncercie polskich preselekcji na konkurs Eurowizji 2017 w Kijowie. Paulla, Rafał Brzozowski czy Agata Nizińska to osoby znane, jednak nikt nie wiedział, kto się kryje pod pseudonimem Carmell. Okazuje się, że to córka aktorki Ewy Kasprzyk i Jerzego Bernatowicza - Małgorzata Bernatowicz! Carmell zaśpiewa w koncercie preselekcji 18 lutego piosenkę " Faces!".   Piosenka Carmell na konkurs Eurowizji - posłuchaj   Zobacz:  Eurowizja 2017. Cała lista kandydatów do polskich preselekcji. POSŁUCHAJ ich propozycji!   Kim jest Małgorzata Bernatowicz vel Carmell? Profesjonalnie śpiewem zajęła się gdy miała 23 lata. Teraz ma 30 lat i próbowała dotychczas swoich sił w programach muzycznych takich jak  „Must Be The Music” (wtedy w Gosia występowała w duecie „MashMish". Na fortepianie akompaniował jej Marcin Kuczewski, ale zespół się rozpadł) czy w 2015 roku w "The Voice of Poland".    Córka Ewy Kasprzyk zaśpiewała również do jednego z tańców swojej mamy, gdy Kasprzyk brała udział w "Tańcu z Gwiazdami".    Zobacz:  Moś, Martin Fitch, Sablik czy może Carmell - kto powinien pojechać na Eurowizję 2017? PLEBISCYT   Kim jest Małgorzata Bernatowicz - Carmell? Gosia zrobiła wcześniej licencjat z anglistyki, ale nie czuła, że chce iść tą drogą. Kiedy zatem zrozumiała, że jej życie to śpiew? Kiedy poszłam na studia w Warszawie, zaczęłam pracować w agencji nieruchomości, gdzie poznałam Agatę, żoną Marką Kościkiewicza z De Mono. Kiedy Agata usłyszała, jak śpiewam, poleciła mnie Markowi. A on… zaprosił mnie, abym zaśpiewała cztery piosenki na płycie jego projektu STEREO pt.„Air”. Weszłam do studia nagrań i nagle poczułam się jak w domu. Już wiedziałam, że tylko to mnie interesuje. I wtedy zdecydowałam, że na pewno będę śpiewać. Swój...

Ewa Kasprzyk z Partnerem
Newsy
Ewa Kasprzyk się zaręczyła, czy wyjdzie za mąż po raz drugi?
Ewa Kasprzyk się zaręczyła, czy wyjdzie za mąż po raz drugi?

Rok temu rozwiodła się po 36 latach małżeństwa. Teraz Ewa Kasprzyk ogłosiła, że się zaręczyła! Czy aktorka wyjdzie za mąż po raz drugi? "Wiek to tylko liczba, ja mam odwagę żyć tak, jak chcę!” , powiedziała w jednym z wywiadów Ewa Kasprzyk ( 63 ). Gwiazda właśnie poinformowała, że od trzech miesięcy jest zaręczona! „To się stało w Atenach, pod Akropolem. Znowu jestem gotowa do skoku, z asekuracją”, zażartowała aktorka w rozmowie ze „Zwierciadłem”. Czy Ewa i jej narzeczony Marcin myślą już o ślubie?  Zobacz także:  Gwiazda "Kogla Mogla" zaręczyła się! Ewa Kasprzyk już planuje ślub? Ewa Kasprzyk: miłość w roli głównej  Poznali się cztery lata temu w Turcji. On był delfinoterapeutą. Początkowo nic nie zapowiadało, że wakacyjna znajomość przerodzi się w głębsze uczucie. Marcin mieszkał w Turcji, a na Kasprzyk w kraju czekał mąż – 17 lat od niej starszy inżynier budowy statków Jerzy Bernatowicz. W jednym z wywiadów gwiazda przyznała, że nigdy nie była przekonana do instytucji małżeństwa, ale uległa presji rodziny – ciotki martwiły się, że zostanie starą panną. Choć Ewa i Jerzy mają różne temperamenty i zainteresowania, udało im się razem przeżyć 36 lat. Gdy pod koniec września w mediach pojawiła się wiadomość, że się rozwiedli, wyszło na jaw, że tak naprawdę nie są małżeństwem… już od roku. Co więcej, od wielu lat nie mieszkali razem i widywali się głównie w weekendy. Podobno kiedyś oboje stwierdzili, że weekendowe randki dodadzą ich małżeństwu rumieńców i je scementują. Ale tak się nie stało. Aktorkę widywano z innymi mężczyznami, plotkowano o jej romansach. Nie dementowała tego, tylko otwarcie mówiła, że pociągają ją młodsi mężczyźni. „Kobiety narzekają, że...

Newsy
Eurowizja 2017: Córka Ewy Kasprzyk, Carmell, faworytką Krajowych Eliminacji! A kto sprawił, że miała łzy w oczach?
Eurowizja 2017: Córka Ewy Kasprzyk, Carmell, faworytką Krajowych Eliminacji! A kto sprawił, że miała łzy w oczach?

Już w sobotę 18 lutego odbędą się Krajowe Eliminacje do Eurowizji 2017! Jedną z uczestniczek będzie Carmell, czyli Małgorzata Bernatowicz, córka Ewy Kasprzyk. Jej piosenka przypadła do gustu większości polskich fanów tego konkursu. Jak Carmell przygotowuje się do koncertu? Czy ma jakieś oczekiwania?    Czy córka Ewy Kasprzyk pojedzie na Eurowizję? Carmell na preselekcjach zaprezentuje utwór „Faces”. Czy ta piosenka powstała specjalnie na Eurowizję? Gwiazda w rozmowie z eurowizja.org zdradza: „Faces” powstawał jako singiel zapowiadający mój nowy materiał muzyczny. Chciałam bardzo pokazać go światu i eliminacje do Eurowizji były najbliższą możliwą okazją. Eurowizja to świetne widowisko telewizyjne i ogromne wyzwanie. Ostatnio pojawia się tam coraz więcej dobrej muzyki – zeszłoroczna Jamala sprawiła, że miałam łzy w oczach! Bardzo się ciesze, że mogę wziąć udział w konkursie nawet na etapie krajowym. Było warto – odzew jest bardzo pozytywny i  dzięki udziałowi w eliminacjach piosenkę w sobotę usłyszy więcej ludzi.  - mówi piosenkarka.  A czy ma tremę przed występem na Krajowych Eliminacjach? Artyści nie mieli zbyt wiele czasu na dobre przygotowanie się: Rzeczywiście czasu jest bardzo mało! Nie chciałabym za dużo zdradzić na temat występu – wszystko zobaczą Państwo w sobotę wieczorem. Dla mnie najważniejsze jest to, żeby przekazać widzom jak najwięcej emocji. Na tym zależy mi najbardziej.  Będziecie kibicować Carmell?   Eurowizja 2017 - polskie preselekcje. Kto pojedzie z Polski? Carmell będzie rywalizować z 9 innymi uczestnikami. W preselekcjach udział wezmą:   - Olaf Bressa „You Look Good”  - Rafał Brzozowski „Sky over Europe”  - Carmell „Faces”  - Martin Fitch „Fight for Us”  - Lanberry „Only Human”  - Kasia Moś „Flashlight”  -...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner