Kelly Osbourne chwali się nowym ciałem
ONS

Osbourne schudła 30 kilo. W końcu może pochwalić się płaskim brzuchem

Kelly Osbourne chwali się nowym ciałem
ONS

Brytyjska piosenkarka, projektantka i aktorka, Kelly Osbourne od lat zmagała się z nadwagą. O jej walce ze zbędnymi kilogramami można by napisać książkę. W 2010 roku nastąpił przełom, ponieważ waga gwiazdy zmniejszyła się z 73 kg do 55 kg. Zobacz: Kelly Osbourne w bikini chwali się szczupłym ciałem.

Teraz, z każdym dniem, Kelly Osbourne wygląda coraz lepiej, a kilogramy uciekają w szybkim tempie. Jej wysiłki na pewno nie idą na marne, a z pewnością nie jest już zakompleksioną dziewczyną. Walka z nadwagą rozpoczęła się kilka lat temu i warto było poczekać, żeby zobaczyć takie efekty. Brytyjka chętnie zakłada kobiece sukienki i ubrania podkreślające jej nową figurę. Ostatnio pochwaliła się na Facebooku zdjęciem, na którym prezentuje swoje szczuplejsze ciało. Dodała do niego wymowny komentarz:

Dziękuję za to zdjęcie, podnosi mi pewność siebie. Mam to w dupie, dobrze wyglądam!


Kilka miesięcy temu Kelly zdradziła sekret na szczupłą sylwetkę w wywiadzie dla magazynu "Life&Style":

Zupełnie zmieniłam sposób odżywiania. Jest jedna sztuczka: przed spaniem jem kawałem czegoś, co ma niewiele węglowodanów, by tylko metabolizm był aktywny. Mówi się, że nigdy nie powinno się jeść przed spaniem, ale ja przekonałam się, że kawałek przekąski - np. pół jabłka - może naprawdę pomóc. 


Warto dbać o siebie :)

Zobacz: Kelly Osbourne pieje z zachwytu nad Dodą: Chciałabym tak wyglądaćKelly Osbourne na randce:

Więcej na temat Kelly Osbourne
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04