Instagram
Newsy

Kazirodczy seks Łukasza i Agi w "M jak miłość"! Czy Wojciechowski zdecyduje się na związek z kuzynką?

Łukasz i Aga z "M jak miłość" dali się ponieść emocjom i wylądowali w łóżku. Czy kazirodczy seks zaowocuje związkiem?

W "M jak miłość" nie brakuje ostatnio zaskoczeń! Łukasz i Aga wylądowali ze sobą w... łóżku! Kuzynostwo uprawiało seks, ale czy namiętna noc zaowocuje związkiem? W 1497. odcinku serialu Wojciechowski stanie przed prawdziwym, życiowym dylematem! Czy zdecyduje się być z Agą, czy też zrozumie, że jego serce należy do Katii? 

Zobacz także: W "M jak miłość" nie brakuje emocji! Jesteś na bieżąco? Sprawdź się w naszym quizie!

Łukasz i Aga spędzili ze sobą upojną noc, mimo iż są spokrewnieni! Jednak czy to wydarzenie sprawi, że Wojciechowski zdecyduje się zrezygnować z Katii? Wygląda na to, że nie! Łukasz nie chce dopuścić do tego, by dziewczyna odebrała mu możliwość spotykania się z jego własnym dzieckiem. Bohater kompletnie zagubi się w swoich uczuciach i nie będzie mógł się zdecydować, czy wybrać swoją kuzynkę Agę, czy też Katię, gdyż zależy mu na kontaktach z dzieckiem. 

W 1497. odcinku "M jak miłość" Łukasz stwierdzi, że musi odnaleźć swoją byłą ukochaną. Gdy do Wojciechowskiego dotarze wiadomość o ślubie Katii z groźnym gangsterem, Łukasz zdecyduje się podjąć radykalne dzialania, by jego była partnerka nie odcięła go od córki. 

Jak w tym wszystkim odnajdzie się Aga? Okazuje się, że dziewczynie bardzo zależy na przystojnym Wojciechowskim i ślepo wierzy w jego zapewnienia! Chociaż Łukasz będzie myślał o Katii, to jednak w dalszym ciągu będzie dawał nadzieje kuzynce. Jak to się dla niego skończy? Dowiecie się w kolejnych odcinkach "M jak miłość"!

Instagram

Łukasz stanie przed wielkim, życiowym dylematem! 

Instagram

 

Joanna Jarmołowicz i Jakub Józefowicz na planie "M jak miłość"
MTL Maxfilm
Seriale
Łukasz w "M jak miłość" zniknie! Co dalej z Katią i jej dzieckiem?
Łukasz w "M jak miłość" zniknie! Co dalej z Katią i jej dzieckiem?

Katia i Łukasz mieli tworzyć świetną parę w " M jak miłość ". Wydawało się, że syn Marty jest zakochany w dziewczynie i zrobi wszystko, aby byli razem. Szybko okazało się, że chłopak jest niestały w uczuciach, a Katia zda sobie sprawę, że z ich relacji nic nie będzie. W końcu ciężarna dziewczyna zdecyduje się wziąć sprawy w swoje ręce i rzuci Łukasza. Co więcej poprosi kogoś, aby sprawił, że chłopak zniknie z jej życia na zawsze! Co stanie się z Wojciechowskim? Czy Katia nie będzie żałowała tej decyzji? Katia zostanie samotną matką? Związek Łukasza z Katią od początku jest bardzo burzliwy. Oboje starali się zbudować tę relację, ale niestety to się nie udało. Już niebawem na świat przyjdzie ich dziecko, a tymczasem okazuje się, że Wojciechowskiemu nie można ufać. Kiedy po raz kolejny zawiedzie Katię i nie będzie obecny podczas wizyty u lekarza, dziewczyna będzie załamana. Ale ostateczną decyzję podejmie dopiero, kiedy Łukasz wyzna jej, że są razem jedynie dla dziecka! Katia wyjedzie z Warszawy! Wtedy zdecyduje, że to koniec! Powie mu o tym w 1468 odcinku „M jak miłość”, który zobaczymy 5 listopada. Sandra i Aga pomogą jej znaleźć pracę i mieszkanie, aby mogła zacząć samodzielne życie. Katia wyjedzie do Łodzi, ale wcześniej poprosi Otara, aby pomógł jej ukryć się przed Łukaszem, bo nie chce go w swoim życiu. Wojciechowski nigdy nie dowie się, gdzie naprawdę jest jego była dziewczyna, bo wszyscy przekażą mu informację, że wróciła do Gruzji. Czy po tej informacji Łukasz zniknie na zawsze i nie będzie szukał Katii ani dziecka?  

Instagram
Newsy
Poród Katii w "M jak miłość". W szpitalu dojdzie do ostrej awantury!
Zobacz, co wydarzy się w 1500. odcinku "M jak miłość"!

Łukasz (Jakub Józefowicz) będzie wspierał Katię (Joanna Jarmołowicz) podczas narodzin ich dziecka? Już wkrótce w "M jak miłość" znów zrobi się gorąco. Jak informuje "Świat Seriali", w 1500. odcinku uwielbianego przez widzów serialu Katia zostanie mamą. Wiadomo również, że przed porodem dziewczyna przeżyje bardzo nerwowe chwile przez Igora (Ali Bahrudinov), z którym pokłóci się w szpitalu. O co?  Czy Łukasz będzie uczestniczył w porodzie? Zobaczcie, co dokładnie wydarzy się w "M jak miłość"! "M jak miłość": Łukasz nie będzie przy Katii podczas porodu W jednym z ostatnich odcinków "M jak miłość" Igor poinformował Łukasza, że związał się z Katią i teraz planują wspólną przyszłość. Łukasz dowiedział się wówczas, że po narodzinach bandyta chce wychowywać jego dziecko! Igor groził Łukaszowi i ostrzegał, żeby nie zbliżał się do Katii, a w przyszłości do swojego dziecka. Łukasz zapowiedział, że zamierza uczestniczyć w życiu maleństwa. Teraz okaże się, że chłopaka zabraknie przy narodzinach córki! Jak informuje "Świat Seriali", w 1500. odcinku "M jak miłość" Katia trafi do szpitala, jednak zanim urodzi, pokłóci się z Igorem. Bandyta nie będzie chciał, żeby dziewczyna zadzwoniła do Łukasza! - Muszę zadzwonić do Łukasza - powie Katia - Ja tu jestem, po co ci Łukasz? Nie obchodzisz go ani ty, ani dziecko! - odpowie jej Igor.  - Albo wrócisz po mój telefon, albo urodzę tu, na korytarzu! - powie wściekła dziewczyna.  Igor obieca Katii, że zadzwoni do Łukasza i poinformuje go, że właśnie rozpoczyna się poród. Bandyta jednak tego nie zrobi! Igor przekaże radosne wieści jedynie Otarowi. Katia będzie wściekła, kiedy...

Jakub Józefowicz, M jak miłość
Instagram
Newsy
Łukasz namówi Katię na usunięcie ciąży w "M jak miłość"? Pieniądze na aborcję pożyczy od Budzyńskiego!
Łukasz namówi Katię na usunięcie ciąży w "M jak miłość"? Pieniądze na aborcję pożyczy od Budzyńskiego!

Wraz z nowym sezonem "M jak miłość" pojawiły się kolejne wątki, wielkie emocje i zaskakujące zwroty akcji. Jak już wiemy, ogromne emocje z pewnością przyniesie wątek Artura, którego już wkrótce zabije młodszy brat Marcina Chodakowskiego. Teraz wszystko wskazuje na to, że sporo będzie się działo również u Katii (Joanna Jarmołowicz) i Łukasza (Jakub Józefowicz)! Ostatnio dowiedzieliśmy się, że w nowym sezonie "M jak miłość" Katia dowie się, że spodziewa się dziecka, a teraz okazuje się, że Łukasz będzie chciał, żeby jego dziewczyna usunęła ciążę! Pieniądze na operacje pożyczy od Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek). Katia zdecyduje się na aborcję? Jak informuje portal superseriale.se.pl w 1458 odcinku "M jak miłość" Łukasz zażąda od Katii usunięcia ciąży! Łukasz przyzna, że chce być ze swoją partnerką, ale nie chce jeszcze zakładać rodziny.  Pragnę być z tobą, ale nie chcę tego dziecka- powie Łukasz.  Łukasz będzie namawiać Katię do aborcji. Co więcej, chłopak pożyczy od Budzyńskiego sporą sumę pieniędzy na zabieg usunięcia ciąży- Andrzej pomoże przybranemu synowi, chociaż nie będzie wiedział, że Łukasz chce wydać pożyczone pieniądze właśnie na aborcję. Katia weźmie kopertę od Łukasza i powie, że nie chce go znać.  Spadaj, nic nas już nie łączy!- krzyknie Katia.  Czy Katia rzeczywiście zdecyzuje się na aborcję? Andrzej dowie się,  że za jego pieniądze Katia ma usunąć ciążę? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"! Zobacz także:   Gwiazda "M jak miłość" walczy z rakiem! Trwa zbiórka na leczenie aktorki. "Sytuacja jest dramatyczna" Łukasz pożyczy pieniądze na aborcję. Katia usunie ciążę?  

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner