M jak miłość zdjęcia z planu serialu
MTL Maxfilm
Seriale

W "M jak miłość" nie brakuje emocji! Jesteś na bieżąco? Sprawdź się w naszym quizie!

Zobacz, jak uważnie oglądałeś poniedziałkowy odcinek "M jak miłość"!

Nowy tydzień przyniósł w "M jak miłość" nowe dramaty. Paweł nie daje za wygraną i wciąż adoruje bratową. Z kolei jego przybrana córka, Basia, musi zmagać się z pierwszym zawodem miłosnym. Jak uważnie oglądałeś poniedziałkowy odcinek "M jak miłość"? Przekonaj się rozwiązując nasz quiz!

ONS
Newsy
Co Mikołaj Roznerski zyskał dzięki w "M jak miłość"? "Wykorzystałem tę szansę"
Co Mikołaj Roznerski zyskał dzięki w "M jak miłość"? "Wykorzystałem tę szansę"

  Serial " M jak miłość " w tym roku obchodzi swoje 18. urodziny. Z tej okazji niedawno została organizowana huczna impreza , na której zjawiła się cała plejada gwiazd, które kiedyś grały lub wciąż grają w produkcji. Na imprezie spotkaliśmy Mikołaja Roznerskiego , który jakiś czas temu dołączył do serialowej ekipy i obecnie ciężko wyobrazić sobie "M jak miłość" bez Marcina Chodakowskiego. Choć Roznerski nie grał od początku serialu, to jednak okazuje się, że się na nim wychował! Zapytaliśmy go więc, co zyskał dzięki produkcji. Sprawdźcie, co nam powiedział. Jego odpowiedź was zaskoczy! Zobacz:  Mikołaj Roznerski zamierza odejść z "M jak miłość"? Aktor zdradził nam, jaka jest prawda!   Przeczytaj też:  Kogo wybierze Marcin w "M jak miłość"? Zobaczcie, co zdradził nam Mikołaj Roznerski!   Mikołaj Roznerski z ukochaną Adą Kalską na "osiemnastce" "M jak miłość" Mikołaj Roznerski wciela się w Marcina Chodakowskiego

Lilka M jak miłość
Instagram
Newsy
Dramat w "M jak miłość"! Lilka zdecyduje się na aborcję? Czy to gwałciciel jest ojcem dziecka?!
Lilka w "M jak miłość" stoi przed dramatyczną decyzją. Dziewczyna chce usunąć ciążę, bo obawia się, że to dziecko gwałciciela!

Po brutalnym gwałcie w „ M jak miłość ” Lilka panicznie bała się, że będzie w ciąży. W 1496. odcinku, który zobaczymy 24 lutego, ten najczarniejszy scenariusz się jednak sprawdzi! Dziewczyna zacznie myśleć o aborcji. Okres spóźnia się już tydzień, co ja zrobię, jak się okaże, że jestem w ciąży. Niestety jej obawy potwierdzi ginekolog, kiedy powie: „Jest pani w ciąży”. Lilka nadal nie zdecydowała się zgłosić tego, co stało się po klasowym spotkaniu i ma jedynie wsparcie w Mateuszu! Jak chłopak zareaguje na decyzję Lilki o usunięciu ciąży? Lilka zdecyduje się na aborcję? Lilka zupełnie nie radzi sobie z dramatyczną sytuacją, w której się znalazła. W gruzach legły jej plany na przyszłość, a nikt z bliskich nie jest w stanie jej pomóc, bo nie wie, co się stało. Sprawa jest na tyle poważna, że dziewczyna nie chce przystąpić do matury i rozważa aborcję. W końcu zdecyduje, że zrobi testy DNA, żeby dowiedzieć się, kto jest ojcem jej dziecka. Powie też Mateuszowi, że jeśli okaże się, że to nie jego dziecko, zdecyduje się na aborcję. Mateusz pozwoli Lilce na oborcję? Mateusz będzie przerażony tymi słowami, bo kocha Lilkę i jest w stanie zaopiekować się nią i dzieckiem bez względu na to, kto jest ojcem. Mostowiak będzie miał też ogromne wsparcie w babci Basi. Wie też, że jego postawę poparłby dziadek Lucjan. Niestety, Lilka nie jest w stanie zaakceptować faktu, że może mieć dziecko z gwałcicielem. Lilka czuje okropny wstyd, dlatego nie chce powiedzieć nikomu o tym, co się stało. Postanowi popełnić samobójstwo. Kiedy jej matka znajdzie list pożegnalny stanie się jasne, że dziewczyna potrzebuje pomocy specjalisty. Wtedy prawda wyjdzie na jaw? Najgorsze obawy Lilki spełniły się, dziewczyna jest w ciąży! Mateusz był już bliski wyznania prawdy!...

Marcin M jak miłość
Instagram
Seriale
Marcin i Jakub w „M jak miłość” założą wspólną firmę! Jak Iza zareaguje na ten biznes?
Marcin i Jakub obaj pozostaną bez pracy! To zmobilizuje ich do współpracy, ale biznes, który założą nie spodoba się Izie!

Marcin w „ M jak miłość ” od samego początku napotykał na problemy w firmie Krajewskiego. Co więcej nie dogadywał się z Leszkiem , a ich konflikt narastał. W końcu Chodakowski odejdzie z firmy i będzie przerażony brakiem planu na przyszłość! Jednak wtedy pojawi się zaskakująca propozycja od Jakuba Karskiego. Zaproponuje Marcinowi udział w biznesie, który z pewnością nie spodoba się Izie! O co chodzi? Marcin i Jakub zostaną wspólnikami? W 1495 odcinku „M jak miłość”, który zobaczymy 18 lutego, dojdzie do przypadkowego spotkania Marcina i Jakuba. Obaj ostatni raz rozmawiali ze sobą o sprawie Artura, ale teraz poruszą zupełnie inny temat! Karski zdecyduje się poinformować Chodakowskiego, że nie pracuje już w policji. Marcin będzie zaskoczony tą informacją, ale jeszcze bardziej propozycją, jaką otrzyma. Na jakich zasadach mieliliby razem pracować? Okazuje się, że były policjant planuje otworzyć własny biznes i będzie to... agencja detektywistyczna, a o pomoc w założeniu firmy poprosi właśnie Chodakowskiego. Czy Marcin zgodzi się na taką współpracę? W końcu sam ukrywa, co się stało z Arturem, a co więcej wie, że Iza byłaby załamana.  Wszystko wskazuje na to, że współpraca dojdzie do skutku, a rola Jakuba Karskiego znacznie się rozwinie. Już wcześniej pojawiały się informacje, że wątek "policjanta będzie kontynuowany! Zobacz także :  Zaskakujące wyniki sekcji zwłok Artura w "M jak miłość"! Czyje ciało naprawdę odnaleziono? Jakub i Marcin jako wspólnicy? Trudno to sobie wyobrazić! Iza zgodzi się, aby Marcin pracował w tej branży? Przecież wie, że Chodakowski uwielbia pakować się w kłopoty!    

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner