Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Katarzyna Zielińska wraca do formy po porodzie
ONS
Newsy

Zielińska wraca do formy po porodzie. Pochwaliła się jak trenuje

Wrzuciła zaskakujące zdjęcie

Katarzyna Zielińska praktycznie w ogóle nie opowiadała o swojej ciąży w mediach. Pytań o błogosławiony stan unikała jak ognia, a nawet teraz, kiedy jest szczęśliwą mamą nie zdradza szczegółów. Szybko jednak pochwaliła się nową sylwetką na jednym ze spacerów. Zobacz: Zielińska bardzo schudła po porodzie. Pokazała pierwsze zdjęcie od tygodni

Mimo, że aktorka jest już w doskonałej formie i tak sobie nie odpuszcza. Wczoraj pochwaliła się na Facebooku zdjęciem ze spaceru z dzieckiem i dała do zrozumienia, że podczas spaceru także ćwiczy. Jako swoje ulubione miejsce treningów wybrała Park Łazienkowski, gdzie najczęściej przebywa z synkiem. Efekty szybkich marszów i biegów widać było już na ostatniej ramówce TVP i nie da się ukryć, że gwiazda wygląda perfekcyjnie.

Jak trenuje?

Zobacz: PIERWSZE zdjęcia Zielińskiej po porodzie! Wybrała się na zakupy w obcisłych rurkach
 Kasia Zielińska na prezentacji wiosennej ramówki TVP 2015

 

Zielińska miesiąc po porodzie:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Małgorzata Kożuchowska zabierze synka na plan serialu
ONS
Newsy
Kożuchowska wraca do pracy po porodzie. Nie zostawi dziecka dziadkom
Lekko nie będzie

Małgorzata Kożuchowska to świeżo upieczona mama, która powoli wraca do formy po porodzie. Od narodzin Jana Franciszka minął już prawie miesiąc, a aktorka planuje powrócić na plan serialu Rodzinka.pl pod koniec grudnia. Synek jednak będzie miał najlepszą opiekę z możliwych. Zobacz: Małgorzata w pierwszej reklamie po porodzie [WIDEO] Kożuchowska do samego końca ciąży chroniła swoją prywatność i nie komentowała tego tematu. O szczęśliwym rozwiązaniu dowiedzieliśmy się dopiero, kiedy aktorka zamieściła urocze zdjęcie rączki syna. W środę gwiazda pochwaliła się też pierwszym zdjęciem ze spaceru, na który wybrała się z Janem Franciszkiem i psami. Teraz nadszedł czas na poważniejsze wyjścia, ponieważ jak podaje Twoje Imperium Kożuchowska zabierze syna na plan serialu: Dla pani Małgorzaty i jej synka przygotowywana jest garderoba, w której będzie miejsce do karmienia i przewijania. Produkcja dokłada starań, by mały Jaś miał poczucie bliskości i miłości, czuł się błogo i bezpiecznie. Pani Małgorzata będzie miała komfortowy powrót do zajęć. Zobacz: Kożuchowska wraca do formy po porodzie. Jest pierwsze zdjęcie aktorki ze spaceru z synem     Tak Kożuchowska ukrywała brzuszek w ciąży:

Katarzyna Zielińska będzie podróżować z synem
ONS
Newsy
Zielińska wybrała się na pierwszy urlop po porodzie. Miała jednak pewne obawy
Pomogły jej przyjaciółki

Katarzyna Zielińska stosunkowo szybko powróciła do pracy, a jej ukochanym synkiem w tym czasie zajmował się mąż. Jednak gwiazda nie mogłaby zdecydować się na dłuższą przerwę od dziecka, dlatego wspólnie wybrali się na pierwsze wakacje. Zielińska nie chciała zdradzić, gdzie spędzają wolny czas, ale zaznaczyła, że jest to Europa. Zobacz:  Zielińska na pierwszych wakacjach po porodzie. Jest w doskonałej formie  Nie da się ukryć, że podróże są wielką pasją Zielińskiej, ponieważ często gdzieś wybywała, aby odpocząć. Teraz miała małe wątpliwości jak to będzie z małym dzieckiem i nie do końca była przekonana do tego pomysłu. Postanowiła jednak zaryzykować i wybrała się na zagraniczne wojaże, a wszystko dzięki radom doświadczonych przyjaciółek.  Za ich sprawą aktorka zobaczyła, że wyjazdy z maleństwem nie są tak uciążliwe jak mogłoby się wydawać: Przyjaciółki Kasi, które są doświadczonymi mamami zapewniały ją, że nie ma się czego bać. Dzięki weekendowi za granicą Kasia przekonała się, że podróżowanie z małym dzieckiem nie jest tak uciążliwe, jak mogłoby się wydawać. Dlatego bez większych obaw będzie chciała latem wyjechać całą trójką w dalszą trasę - zdradził w "Gwiazdach" znajomy aktorki.  Gdzie odbędą się kolejne podróże? Zobacz:  Katarzyna Zielińska pierwszy raz publicznie po porodzie     Zielińska miesiąc po porodzie na salonach:

Katarzyna Zielińska po porodzie
ONS
Newsy
Zielińska bardzo schudła po porodzie. Pokazała pierwsze zdjęcie od tygodni
Aktorka w doskonałej formie

Trzy tygodnie temu na świat przyszedł pierwszy synek Katarzyny Zielińskiej , któremu aktorka dała na imię Henryk. Gwiazda zrezygnowała z obowiązków zawodowych i na razie zupełnie poświęca się macierzyństwu. Może liczyć na pomoc sztabu ludzi. Przypomnijmy: Z ielińskiej przy dziecku pomoże cały sztab ludzi. Zrobią to wbrew jej woli Gwiazda rzadko kiedy do tej pory pokazywała swoje zdjęcia po porodzie. Korzystając dziś z pięknej i słonecznej pogody, Katarzyna wybrała się na zimowy spacer, a fotką podzieliła się na swoim Facebooku. Łatwo zauważyć, że Zielińska sporo schudła - w obcisłych jeansach wygląda naprawdę świetnie, a po ciąży ani śladu. Czekamy więc na pierwsze oficjalne wyjście. Na pewno Katarzyna zaskoczy nas jeszcze lepszą sylwetkę. Widać, że jest bardzo szczęśliwą mamą. Zobacz: PIERWSZE zdjęcia Zielińskiej po porodzie! Wybrała się na zakupy w obcisłych rurkach  

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner