Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Katarzyna Zielińska w Fakcie
ONS
Newsy

Ciężarna Zielińska w tabloidzie: Najważniejszy jest płodozmian

Nowy wywiad z przyszłą mamą

Katarzyna Zielinśka jest od kilku tygodni w centrum zainteresowania i to nie tylko ze względu na kolejne wyzwania zawodowe, których podejmie się już tej jesienni. W kolorowych magazynach pojawiła się bowiem informacja, iż aktorka jest w ciąży i urodzi niebawem swoje pierwsze dziecko. Zielińska nie komentuje tych doniesień, aczkolwiek jej stylizacje i zachowanie znajomych mówi wszystko. Przypomnijmy:  Ciąża Zielińskiej na imprezie Polsatu: Maserak głaskał po brzuszku, a Ibisz...

Ciężarna gwiazda nie zamierza jednak rezygnować z aktywności zawodowych, a tych jest całkiem sporo. Jesienią zobaczymy ją w hitowych "Przyjaciółkach" i nowym serialu TVP "O mnie się nie martw". Katarzyna była dotychczas kojarzona z jedną tylko rolą - Marty z "Barw Szczęścia", w którą wciela się już od wielu lat. W najnowszym wywiadzie Zielińska przyznaje, że cieszy się z nowych wyzwań i chce potwierdzić, że nie jest aktorką jednej roli. Używa też określenia, które brzmi szczególnie intrygująco biorąc pod uwagi plotki o jej ciąży.
 

Dla aktorki najważniejszy jest płodozmian. Od 8 lat w „Barwach szczęścia” gram ciepłą i łagodną Martę Walawską i wszyscy długo mnie z nią utożsamiali. Innymi rolami jestem w stanie pokazać szerszy wachlarz moich umiejętności aktorskich. Ale nie jestem Martą, tak samo jak nie jestem Alicją czy Laurą. Jestem po prostu Kasią Zielińską - wyznaje w "Fakcie".


Zielińska opowiedziała też o tym, która z nowych bohaterek przez nią granych, jest jej bliższa.


Obie bohaterki wymagają ode mnie dużo pracy, przygotowań, zastanowienia się, bo nie zawsze jest mi łatwo zrozumieć ich postępowanie. Ja przecież też jestem pracowita i ambitna, ale nigdy nie wyznawałam zasady „po trupach do celu”. Życie osobiste moich bohaterek jest na drugim planie, a można nawet powiedzieć, że na szarym końcu. Dla mnie rodzina, przyjaciele są, byli i będą najważniejsi. Owszem, mogę podziwiać takie osoby jak Laura czy Alicja za ich pracowitość i skuteczność. Owszem, w żadnej z nich nie chciałabym mieć wroga, ale nie wiem, czy z którąkolwiek z nich mogłabym się zaprzyjaźnić - wyjaśnia.


Będziecie oglądać Zielińską w nowym serialu i "Przyjaciółkach"?

Zobacz: Zielińska do tej pory trzymała restrykcyjną dietę. W ciąży ma bardzo typowe zachcianki

Katarzyna Zielińska w ciąży na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu

Kasia Zielińska na urodzinach bloga:

Katarzyna Zielińska zniknie z serialu "Barwy Szczęścia"
Instagram
Newsy
TYLKO U NAS: Katarzyna Zielińska odchodzi z "Barw Szczęścia". Jej postać zginie jak Hanka Mostowiak w "M jak miłość"?
Takiego wywiadu Kasia Zielińska jeszcze nigdy nie udzieliła!

To już pewne! Katarzyna Zielińska odchodzi z serialu "Barwy szczęścia" a postać przez nią grana najprawdopodobniej będzie musiała zniknąć z telenoweli. Aktorka w rozmowie z magazynem "Party" przyznaje, że ma nadzieję, że serialowa Marta nie podzieli losu Hanki Mostowiak z "M jak miłość", która została uśmiercona w wielkim hicie TVP. Widzowie chyba nigdy nie zapomną, jak grana przez Małgorzatę Kożuchowską Hanka jadąc samochodem uderza w kartony. Czy Katarzyna Zielińska również chciałaby, żeby jej postać odeszła z serialu w podobnych okolicznościach? Czy już wie, jak zakończy się jej rola w "Barwach szczęścia"? To nie do mnie pytanie, mam nadzieję, że nie... Ale jestem ciekawa, co się stanie z Martą. Jedno jest pewne, Katarzyna Zielińska zdaje sobie sprawę, że to właśnie rola w serialu "Barwy szczęścia" otworzyła jej drogę do kariery. Czy aktorka będzie tęsknić za swoją rolę w telenoweli stworzonej przez Ilonę Łepkowską? Czuję, że dałam już tej postaci wszystko, co miałam do zaproponowania. Chciałabym, żeby ludzie dobrze Martę zapamiętali, żeby się nią nie znudzili. Chcąc być uczciwa wobec widzów, ale również wobec  siebie, muszę się rozwijać. Rola Marty była moją trampoliną. Jestem tego świadoma - przyznaje Katarzyna Zielińska. Żałujecie, że Katarzyna Zielińska odchodzi z serialu "Barwy Szczęścia"?   Zobacz także: Dramat w "Barwach szczęścia" Ola Szwed i Katarzyna Zielińska znikają z serialu! Jaki i kiedy?   Katarzyna Zielińska odchodzi z serialu "Barwy szczęścia".   Aktorka nie chce, żeby jej postać podzieliła losy Hanki Mostowiak z "M jak miłość".

Katarzyna Zielińska w brązowym płaszczu
Seriale
Katarzyna Zielińska zdradziła, dlaczego odeszła z "Barw szczęścia"!
Jakie miała powody?

Katarzyna Zielińska zdradziła, dlaczego odchodzi z serialu "Barwy szczęścia"! Informacja o odejściu gwiazdy z popularnej produkcji wstrząsnęła zarówno fanami aktorki, ale także wielbicielami "Barw szczęścia". Katarzyna Zielińska udzieliła szczerego wywiadu magazynowi "Party", w którym przyznała, że nie była to łatwa decyzja. Aktorka nie ukrywa, że długo zastanawiała się nad podjęciem ostatecznej decyzji, czy opuścić „Barwy Szczęścia". Ile jej to zajęło? Od dwóch lat się nad tym zastanawiałam, a intensywnie - ostatnie pół roku. Ten serial to moje drugie życie, drugi dom. Pan Tadeusz i pani Ilona (twórcy serialu - red.) przyjęli moją decyzję ze zrozumieniem, za co jestem im wdzięczna - powiedziała magazynowi „Party" Katarzyna Zielińska. Dlaczego się na to zdecydowała? Czy powodem była bardziej atrakcyjna propozycja pracy? A może Katarzyna Zielińska chce więcej czasu poświęcić synkowi Heniowi? O wszystkich powodach swojej niełatwej decyzji aktorka opowiedziała w nowym numerze magazynu "Party", który od poniedziałku w kioskach!   Zobacz:  Dramat w "Barwach szczęścia" Ola Szwed i Katarzyna Zielińska znikają z serialu! Jaki i kiedy?​   Katarzyna Zielińska odchodzi z "Barw szczęścia" Dlaczego aktorka zrezygnowała z tej roli?

Kasia Zielińska odchodzi z Barw Szczęścia
Seriale
Katarzyna Zielińska żegna się z fanami "Barw Szczęścia"! "To nie była decyzja..."
Co jeszcze napisała?

Katarzyna Zielińska pożegnała się z widzami serialu "Barw Szczęścia" na swoim Instagramie! Jak pisaliśmy,  gwiazda zdecydowała, że po 10 latach odchodzi z popularnej produkcji. Dlaczego? Aktorka uważa, że czas na nowe wyzwania! Doskonale wie jednak, jak ważną rolę w jej życiu odegrały "Barwy Szczęścia". Co napisała swoim fanom?   Katarzyna Zielińska żegna się z widzami serialu "Barw Szczęścia" Decyzja Kasi Zielińskiej dla fanów serialu TVP 2 jest zaskakująca. Co się stanie z jej bohaterką, Martą? Tego na razie nie wie nikt, na pewno jednak wątek Marty Walawskiej na razie nie zniknie z "Barw Szczęścia".  Gwiazda ma nadzieję, że już niedługo spotka się z widzami w innych projektach: Kochani! Długo zastanawiałam się co zrobić. To nie była decyzja z dnia na dzień. Barwy szczęścia to 1/4 mojego życia. To bardzo dużo. 10 fantastycznych lat z Wami. Barwy szczescia zaczeły w moim życiu bardzo szczęśliwy rozdział. Z drugiej strony to aż 1/4 mojego życia. A człowiek potrzebuje zmian. Ja ich potrzebuję i Wy również. To daje napęd do nowych rzeczy. Ja wiem, że się spotkamy gdzie indziej. Mówię to Wam- moim wiernym widzom i powiedziałam to moim najbliższym współpracownikom w serialu. Mam nadzieję,że już za niedługi czas spotkamy się przed telewizorami. Trzymajcie za mnie. Będzie miło się z Wami znowu zobaczyć. I dziękuję, że tyle lat śledziliście losy mojej bohaterki Marty. Miło mieć tak wspaniałych wiernych fanów. Do zobaczenia! Kocham Was! Ps. Pamiętajcie, zmiany mobilizują! ❤️ Żałujecie, że Kasia ochodzi z Barw Szczęścia?   Zobacz także:   Kasia Zielińska odchodzi z Barw Szczęścia.    Więcej o decyzji Kasi - w nowym "Party".   Kasia Zielińska odeszła z Barw Szczęścia.

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner