Katarzyna Zielińska, Wojciech Domański
ONS

Katarzyna Zielińska z mężem szykują się do narodzin dziecka! Kupują nowy dom!

Katarzyna Zielińska, Wojciech Domański
ONS

Katarzyna Zielińska i jej mąż Wojciech Domański za kilka miesięcy zostaną rodzicami po raz drugi. Zanim jednak to nastąpi, para chce zmienić miejsce zamieszkania na większe i wygodniejsze. Aktorka i jej mąż planują zakup nowego domu, informują "Gwiazdy". Gwiazda marzy o tym, by jej dzieci wychowywały się w bardziej przyjaznej lokalizacji, najlepiej poza miastem. 

 

Zobacz też: Fanka zapytała ciężarnej Katarzyny Zielińskiej, czy... pije wino! Aktorka odpowiedziała!

 

Nowy dom Katarzyny Zielińskiej

 

Katarzyna Zielińska i jej mąż poszukiwali odpowiedniego miejsca już od dłuższego czasu, jednak informacja o ciąży miała przyspieszyć decyzję o zmianie lokum, czytamy w "Gwiazdach". Para podobno znalazła wymarzoną willę tuż pod Warszawą i wkrótce ma dojść do finalizacji zakupu. Aktorce zależało na dużym ogrodzie, w którym mogłyby się bawić jej dzieci. Kasia Zielińska kocha przyrodę i aktywność na świeżym powietrzu, więc nic dziwnego, że chce zapewnić to również swoim pociechom. 2,5-letni Henryk już wkrótce zostanie starszym bratem i razem z braciszkiem lub siostrzyczką (płeć drugiego dziecka aktorki nie jest jeszcze znana) na pewno będzie zachwycony zabawami w ogrodzie.

 

Polecamy: Postać Zielińskiej w "Barwach szczęścia" UMRZE?! Jak zakończy się jej wątek? Najpierw porwanie...

 

Katarzyna Zielińska za kilka miesięcy zostanie mamą po raz drugi.

Katarzyna Zielińska
Instagram/Katarzyna Zielińska
Aktorka i jej mąż marzą o domu z ogródkiem dla swoich pociech.

Kataryzna Zielińska na spacerze

Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05