Barwy Szczęścia - kto zastąpi Kasię Zielińską? Barwy szczęścia odc 1670-1674 Barwy szczęścia odc. 1660-1664 Barwy szczęścia odc. 1631-1632 Barwy szczęścia odc. 1631-1632
Barwy Szczęścia - kto zastąpi Kasię Zielińską?
To koniec wątku Marty Walewskiej! Znamy szczegóły!
1/5
Barwy Szczęścia - kto zastąpi Kasię Zielińską?

Co się stanie z serialową Martą Walawską? To pytanie już od kilku miesięcy zadają sobie fani "Barw szczęścia". Od chwili, kiedy w mediach pojawiły się informacje o odejściu Katarzyny Zielińskiej z serialu, wszyscy zastanawiają się, co teraz stanie się z jej postacią. Jeszcze kilka tygodni temu plotkowano, że bohaterka grana przez Zielińską umrze, co jednak w rozmowie z nami zdementowała osoba z produkcji. 

Marta nie zostanie uśmiercona w serialu. Tyle na razie mogę zdradzić- mówiła nam Karolina Baranowska z PR-u produkcji serialu "Barwy szczęścia".

Teraz wiemy już, jak z serialem "Barwy szczęścia pożegna się serialowa Marta Walawska!

 

Szczegóły ostatnich odcinków z udziałem Katarzyny Zielińskiej znajdziecie w naszej galerii! Zapraszamy na następną stronę!

 

Zobacz także: Oto dlaczego Katarzyna Zielińska zrezygnowała z "Barw Szczęścia". Aktorka jest w ciąży!

2/5
Barwy szczęścia odc 1670-1674

Magazyn "Świat seriali" informuje, że Marta Walawska zostanie uprowadzona! Jak do tego dojdzie? W ostatnich odcinkach "Barw szczęścia" dowiedzieliśmy się, że serialowa Marta będzie chciała rozwieść się z mężem. Bohaterka grana przez Katarzynę Zielińską razem z córką wyprowadzi się z Warszawy. 

Przepraszam. Zaczęłam życie od nowa! Bez ciebie! - przyzna Marta Walawska w rozmowie z Arturem, który po powrocie z Nepalu odszuka żonę w Białymstoku. 

Co wydarzy się dalej? Tego dowiecie się na następnej stronie. 

3/5
Barwy szczęścia odc. 1660-1664

Marta Walawska w towarzystwie córki wybierze się na rozprawę rozwodową do Warszawy. Niestety, w pociągu, którym będą podróżować dojdzie do awantury z... Igą, która podejrzewa, że Marta tworzy związek z Piotrem. 

Piotr jest mój! Zniszczyłaś mi życie i zapłacisz za to!- wykrzyczy Iga i rzuci się na Martę. 

Walawską i jej córkę ochroni wówczas pewien tajemniczy nieznajomy, który również będzie podróżował tym samym pociągiem. 

Więcej informacji na następnej stronie! 

4/5
Barwy szczęścia odc. 1631-1632

Niestety, po w trakcie podróży do Warszawy dojdzie do zaskakujących wydarzeń. Po przyjeździe do stolicy okaże się, że w przedziale nie ma Marty i jej córki. Zdenerwowany Artur zgłosi na policję zaginięcie a Marta ocknie się przywiązana do krzesła w ciemnym pomieszczeniu, gdzie na łóżku będzie leżała nieruchomo jej córka!

Co wydarzy się dalej? Tego dowiemy się już wkrótce! 

5/5
Barwy szczęścia odc. 1631-1632

Jedno jest pewne, fanów serialu czekają ogromne emocje!