Katarzyna Zielińska na spotkaniu w restauracji

Znamy płeć drugiego dziecka Katarzyny Zielińskiej! Czy mały Henio będzie miał brata czy siostrzyczkę?

Katarzyna Zielińska na spotkaniu w restauracji

 

Katarzyna Zielińska czuje się świetnie w drugiej ciąży! Choć poród zbliża się, aktorka dopiero przestała grać w teatrze. Rodzeństwo małego Henia pojawi się na świecie jeszcze w tym roku. Magazyn „Party" dowiedział się, jakiej płci będzie drugie dziecko Katarzyny i jej męża Wojciecha Domańskiego.

To będzie drugi chłopiec! Kasia jest szczęśliwa, że Henio będzie miał młodszego braciszka - zdradza „Party" znajoma gwiazdy.

Na malucha czeka niespodzianka od starszego brata - akcesoria, zabawki, a nawet ubranka. Różnica wieku wynosić będzie niecałe trzy lata. Zarówno Kasia Zielińska, jak i jej mąż mają już doświadczenie, jak wychować chłopca. Wiedzą już zapewne, jakich błędów nie popełniać ;-) Jakie imię będzie nosić drugie dziecko aktorki? Tego jeszcze nie wiadomo.

 

Katarzyna Zielińska jest w doskonałej formie - co widać na jej zdjęciu z weekendu:

 

Zobacz też: Ciężarna Katarzyna Zielińska przygotowuje się do Halloween? Aktorka z synem i mężem wybrała się na farmę ZDJĘCIA

 

Katarzyna Zielińska urodzi jeszcze w tym roku.

Katarzyna Zielińska

 

Katarzyna Zielińska i jej mąż Wojciech Domański mają już dwuletniego syna Henia

Katarzyna Zielińska z synem i mężem w restauracji

Więcej na temat Katarzyna Zielińska
Przeładuj

Kto pierwszy powiedział "kocham"? Oliwia czy Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Zdradzili, jak wyglądała ta wyjątkowa chwila

zobacz 01:32