Katarzyna Warnke w ciąży

Znamy płeć dziecka Kasi Warnke i Piotra Stramowskiego! Syn czy córeczka?

Katarzyna Warnke w ciąży

Katarzyna Warnke wraz z Piotrem Stramowskim po raz pierwszy zostali rodzicami. Wiemy, czy doczekali się syna czy córki!

Na początku września Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski po raz pierwszy zostali rodzicami. 9 września aktor na swoim Instagramie w oryginalny sposób poinformował o tym wydarzeniu swoich fanów, publikując rysunek schematycznego ludzika. Fani aktorskiej pary natychmiast zaczęli składać jej życzenia. Internauci zgodnie zawyrokowali, że ludzik przypomina chłopca, dlatego wszyscy gratulowali Katarzynie i Piotrowi narodzin synka. Do tej pory rodzice nie pokazali ani zdjęcia maleństwa, ani nie ujawnili jego płci. Katarzyna już dziewięć dni po porodzie pojawiła się na ściance podczas festiwalu filmowego w Gdyni, by promować film, w którym zagrała – „Pan T.”. I to właśnie tam udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, że parze urodził się nie synek, ale córeczka. Teraz pozostaje poczekać, aż Katarzyna i Piotr zdradzą jej imię.

Niedawno Katarzyna udzieliła wywiadu dla „Urody życia”, w którym mówiła (zanim urodziła córeczkę), jak zamierza wychowywać swoje maleństwo. Wynika z niego, że dla aktorki bardzo duże znaczenie ma niezależność.

"Bardzo ważne w wychowaniu dziecka będzie dla mnie odpowiedź na pytanie, jak pomóc temu drugiemu człowiekowi w poznawaniu świata, nie odbierając mu przy tym jego odrębności, dać przestrzeń, żeby mogło poznawać siebie”, twierdzi Katarzyna.

Gratulacje!

Kasia Warnke urodziła kilka tygodni temu. 

Kasia Warnke na Elle
EastNews

Więcej - w nowym "Party"!

Kinga Rusin i Marek Kujawa na okładce "Party"

Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40