Kasia Warnke na festiwalu w Gdyni

Katarzyna Warnke na festiwalu w Gdyni 10 dni po porodzie! Jak prezentowała się młoda mama?

Kasia Warnke na festiwalu w Gdyni

Zaledwie kilka dni temu Katarzyna Warnke została mamą. Informacje o narodzinach pierwszego dziecka aktorki i Piotra Stramowskiego przekazał wówczas pudelek.pl. Pociecha aktorskiej pary przyszła na świat w w jednym z warszawskich szpitali. Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, którzy bardzo długo ukrywali informacje o ciąży, do tej pory nie pokazali swoim fanom zdjęcia maleństwa. Nie ma również pewności, jakiej płci jest ich dziecko. Po tym, jak Piotr Stramowski opublikował w sieci prosty rysunek, internauci zaczęli podejrzewać, że Kasia urodziła syna. Teraz, zaledwie kilka dni po narodzinach dziecka, młoda mama pojawiła się na pierwszej oficjalnej imprezie. Jak się prezentowała?

Katarzyna Warnke na festiwalu w Gdyni

Katarzyna Warnke pojawiła się na 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni na premierze filmu "Pan T." w którym występuje. Było to pierwsze oficjalne wyjście młodej mamy po narodzinach dziecka! Jak się prezentowała? Katarzyna Warnke wybrała czarny total look- spodnie, golf i futrzaną kamizelkę, która skutecznie zakryła figurę aktorki. 

Zobaczcie, jak zaledwie kilka dni po porodzie prezentowała się Katarzyna Warnke. Myślicie, że wkrótce aktorka pochwali się swoim fanom zdjęciem dziecka?

Zobacz także: Piotr Stramowski jest dumny z Kasi, ale sam... "ma przerąbane"! Dlaczego?

Katarzyna Warnke na festiwalu w Gdyni.

Katarzyna Warnke na festiwalu w Gdyni
ONS

Aktorka pojawiła się na pierwszej oficjalnej imprezie po narodzinach dziecka.

Katarzyna Warnke na festiwalu w Gdyni
ONS

Katarzyna Warnke na festiwalu w Gdyni
East News

 

Więcej na temat Katarzyna Warnke
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04