Kasia Sokołowska o Zuzie Kołodziejczyk
ONS/AKpa

Sokołowska o Zuzie: Ma niedsokonałości, ale nadrabia

Kasia Sokołowska o Zuzie Kołodziejczyk
ONS/AKpa

Trzecią edycję programu "Top Model" wygrała Zuzanna Kołodziejczyk. Niektórych to zdziwiło, innych ucieszyło, ale nie brakowało też głosów silnej krytyki. Werdykt nie przypadł do gustu m.in. Kubie Wojewódzkiemu, który poniżył Zuzę w swoim felietonie dla "Polityki". Przypomnijmy: Wojewódzki poniża Zuzę: Kanon piękna z "Pamiętników z wakacji"

Na szczęście Zuza ma też w show-biznesie sprzymierzeńców. Z pewnością należy do nich jurorka "Top Model", Katarzyna Sokołowska, która na co dzień pracuje jako choreograf największych w Polsce pokazów mody. W najnowszym wywiadzie Sokołowska tłumaczy, że mimo pewnych braków, Kołodziejczyk ma duże szanse na karierę. Jej szansy upatruje w niezwykłej urodzie i osobowości, którą potrafi zjednać sobie grono wielbicieli:
 

Zuza jest nieprawdopodobną dziewczyną i wydaje mi się, że świetnie sobie poradzi. Owszem, ma pewne niedoskonałości, z których zdajemy sobie sprawę, czyli sylwetkę. Ale nadrabia osobowością, piękną twarzą i siłą. Bystrością i otwartością Zuzia zjednuje sobie ludzi. Ona ma niezliczone rzesze fanów na Facebooku. Myślę, że ta dziewczyna nie zniknie. Trzymam za nią kciuki - wyznała w wywiadzie dla magazynu "Show".


W podobnym tonie na temat figury wypowiedziała się Marcela Leszczak, która minimalnie przegrała z Zuzą w finale. Zobacz: "Widzowie popełnili błąd. Zuza nie zrobi kariery"

 

Zobacz też Zuzę i inne modelki z programu "Top Model" na pokazie marki "Simple":

Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48