Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Katarzyna Skrzynecka unieważniła swoje małżeństwo
ONS
Newsy

Katarzyna Skrzynecka weźmie ślub kościelny we wrześniu? Aktorka zdradziła, czy to prawda

Zrobiła to przy okazji

To był szczęśliwy czas w życiu osobistym dla Katarzyny Skrzyneckiej. Najpierw pojawiła się informacja, że dostała unieważnienie ślubu kościelnego ze swoim byłym mężem Zbigniewem Urbańskim, a 19 czerwca świętowała szóstą rocznicę ślubu ze swoim ukochanym mężem Marcinem Łopuckim.

Ostatnio wszyscy rozpisywali się, że skoro Katarzyna Skrzynecka uzyskała rozwód kościelny, to teraz nic nie stoi na przeszkodzie, aby z Marcinem Łopuckim wzięli też ślub kościelny. Podobno wyznaczono już nawet datę na wrzesień! A co na to aktorka?

Na swoim Facebooku pokazała zdjęcia ze ślubu cywilnego, wspominając go jako jeden z najpiękniejszych dni w życiu. I napisała, że:

 


Wśród wiosennego deszczu zdarzył się nam cudownie Uroczysty Dzień ?
A każdy następny okazał się coraz bardziej SZCZĘŚLIWY ? i tak trzymamy NIEZMIENNIE ?
P.S. ... i dementując bajania tabloidowej prasy - Nie, nie bierzemy Ślubu Kościelnego we wrześniu :))Nie powiedziała jednak, że ślubu kościelnego w ogóle nie będzie :). Pewnie Kasia chce się do niego przygotować na spokojnie. Mamy więc nadzieję, że niebawem doczekamy się tego dnia.

My już wyobrażamy sobie sukienkę Kasi i dopasowany do niej garnitur Marcina. To byłby ślub idealny!

Nie sądzicie?Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kasia Skrzynecka wzięła ślub z Marcinem Łopuckim?
Newsy
Kasia Skrzynecka ma na palcu dwie obrączki! Czy jest już po ślubie kościelnym?
Kasia Skrzynecka ma na palcu dwie obrączki! Czy jest już po ślubie kościelnym?

Dwa lata temu Katarzyna Skrzynecka dostała unieważnienie ślubu kościelnego ze swoim poprzednim mężem Zbigniewem Urbańskim. Od tego czasu już nie jeden raz słyszeliśmy, że gwiazda  planuje „wielkie greckie wesele” ze swoim drugim mężem Marcinem Łopuckim . Tym razem mieliby stanąć przed ołtarzem w małym greckim kościółku. Niedawno zauważyliśmy, że na ręku Kasi pojawiła się druga obrączka. Co to może oznaczać? Czyżby para była już po ślubie? Bez pośpiechu! Któregoś roku na pewno zdecydujemy się na tę uroczystość i potwierdzimy ślubem kościelnym nasze, obecnie już siedmioletnie, małżeństwo. Być może zrobimy to w okrągłą rocznicę ślubu cywilnego? Na pewno w kameralnej atmosferze: wśród najbliższych – garstki przyjaciół, dzieci i rodziny – w małym kościółku na greckiej wyspie… Ale jeszcze nie w tym roku! - mówi Kasia Skrzynecka. Ale jakim cudem Kasia Skrzynecka na palcu nosi dwie obrączki? Pierwsza, z białego złota i ozdobiona greckim meandrem, symbolem wiecznej miłości, to nasza obrączka ze ślubu cywilnego. A tę drugą, delikatniejszą, podarowaliśmy sobie w piątą rocznicę małżeństwa w naszej cichej greckiej zatoczce, nieopodal której są tylko trzy domy -  mówi Kasia Skrzynecka. Gwiazda zdradziła nam, że w tym roku też wybiera się z mężem do Grecji. W sierpniu popłyną z synem Marcina, Dawidem, i małą Alikią na Cyklady i Skiatos (zobacz:  Sposoby na aktywny wypoczynek w wakacje ).   A potem we wrześniu razem z Alikią i  pasierbicą Paulą ruszą na zachód Krety. Troszkę im zazdrościmy. Więcej na ten temat przeczytacie w nowym magazynie "Flesz".   Zobacz: Jak Katarzyna Skrzynecka poświęca się dla córki? Będziecie zdziwieni!   Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki z córką. Kasia z mężem Marcinem Łopuckim.   Katarzyna Skrzynecka...

Katarzyna Skrzynecka unieważniła swoje małżeństwo
ONS
Newsy
Katarzyna Skrzynecka unieważniła swoje małżeństwo
Aktorka czekała na tą decyzje kilka lat

Katarzyna Skrzynecka od kilku lat tworzy szczęśliwe małżeństwo z Marcinem Łopuckim . To właśnie u boku sportowca znalazła szczęście po rozsatniu z pierwszym mężem, Zbigniewem Urbańskim. Skrzynecka i Łopucki wzięli ślub cywilny w 2009 roku, jednak aktorka wiele razy podkreślala, że chciałaby wyprawić ślub kościelny. Była żona Urbańskiego próbowała unieważnić ich ślub kościelny, jednak takie sprawy toczą się latami. Zobacz: Skrzynecka nie może uwolnić się od Urbańskiego. Pojawił się nowy problem Okazuje się, że po 6 latach Katarzyna Skrzynecka wreszcie będzie mogła spełnić swoje marzenie o złożeniu przysięgi małżeńskiej przed ołtarzem. Jak donosi "Dobry tydzień" sprawa aktorki i Zbigniewa Urbańskiego właśnie się zakończyła . Władze kościelne unieważniły ich związek. - To wszystko zajęło ponad sześć lat. Procedura uznania nieważności kościelnego małżeństwa w prawie kanonicznym trwa bardzo długo. Moja sprawa została już pomyślnie zakończona i myślę, że zarówno ja, jak i były mąż będziemy mogli sobie niezależnie swoje życie układać - zdradziła Skrzynecka. Wygląd więc na to, że szykuje się wielki ślub Kasi i Marcina. Jesteśmy ciekawi jaką suknie wybierze przyszła panna młoda! Zobacz na Polki.pl: Wielki czyn Skrzyneckiej: Uratowała fundację skazaną na zamknięcie

Katarzyna Skrzynecka planuje ślub kościelny z Marcinem Łopuckim
Newsy
Katarzyna Skrzynecka planuje ślub kościelny! Kiedy i gdzie odbędzie się uroczystość?
Katarzyna Skrzynecka planuje ślub kościelny! Kiedy i gdzie odbędzie się uroczystość?

Katarzyna Skrzynecka planuje ślub kościelny z Marcinem Łopuckim. Po tym jak jej małżeństwo ze Zbigniewem Urbańskim  zostało unieważnione, aktorka może wreszcie planować uroczystość ze swoim ukochanym. Choć para według prawa już od 7 lat jest małżeństwem, to Kasia Skrzynecka marzyła o uroczystości w kościele. Gwiazda w rozmowie z "Super Expressem" nie ukrywa, że chciały zorganizować ślub za trzy lata. Gdzie miałaby się odbyć uroczystość? Chcielibyśmy, żeby się odbyła daleko, w Grecji, w małej kapliczce, w okrągłą rocznicę ślubu  - zdradziła Katarzyna Skrzynecka tabloidowi. -  W tym roku mieliśmy siódmą rocznicę ślubu cywilnego, a różne statystyki powiadają, że najwięcej zakrętów w związku bywa w siódmym roku. Jeżeli ten kryzys, siódmy rok, się przebrnie, to znaczy, że jest się na dobrej drodze na zawsze. I oby się to sprawdziło. My, na szczęście, żadnych kryzysów nie mieliśmy. Jesteśmy niekonfliktowymi ludźmi, więc całe szczęście, że na siebie trafiliśmy, żyjemy sobie spokojnie i oboje chwalimy sobie taki stan świętego spokoju. Życzymy, żeby spełniło się marzenie Katarzyny Skrzyneckiej o romantycznej uroczystości w Grecji!   Zobacz także: „Powiększyła się nam rodzina” pochwaliła się Katarzyna Skrzynecka. Zobaczcie o kogo!   Katarzyna Skrzynecka planuje ślub kościelny z Marcinem Łopuckim. Aktorka rok temu unieważniła ślub ze Zbigniewem Urbańskim.

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner