Śmierć Pawła Królikowskiego wstrząsnęła światem aktorskim. Gwiazdor serialu "Ranczo" zmarł 27 lutego po długiej walce z chorobą neurologiczną. Aktora w mediach społecznościowych pożegnała najbliższa rodzina, przyjaciele i dziennikarze. Katarzyna Skrzynecka opublikowała w mediach wzruszający post, a teraz ujawniła, że jurorzy programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 3 tygodnie temu nagrali dla Pawła Królikowskiego wyjątkowe pozdrowienia z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia :

Reklama

Króliczysko Nasze Kochane...???? Gdy 3 tygodnie temu nagrywaliśmy kolorowy spot dla Polsatu, w którym na miejscu Jurora TTBZ zastępuje Pawła Adam Strycharczuk, nagrywaliśmy też filmiki z życzeniami dla Pawła, który był wówczas w szpitalu... "Króliku, zdrowiej, rehabilituj się i WRACAJ DO NAS , TĘSKNIMY!!!" ..... Nie mogę się pogodzić... nie pasuje mi tu nadal ta czerń i biel... Paweł zawsze umiał widzieć świat oczami poety, ludzi widział na przestrzał sercem...

Widać, że Katarzyna Skrzynecka darzyła Pawła Królikowskiego ogromną sympatią i we wpisach publikowanych na Instagramie podkreśla, jak fantastycznym był przyjacielem. Aktorka zdradziła też, jaki gwiazdor "Rancza" miał stosunek do kobiet:

Na kobiety patrzył z szacunkiem i podziwem, zawsze doceniając ich piękno, kobiecość i sexappeal, ale NIGDY nie był bawidamkiem i tanim komplemenciarzem. Byl GENTLEMANEM. Ze starym oddanym KUMPLEM takim jak ja, wiedział że może pozwolić sobie na folgowanie w komentowaniu otoczenia pikantnym żartem, zawsze wiedział, że moja riposta będzie niemniej rzutka ???? Żartobliwie wyrażał swą admirację dla piękna kobiet występujących na scenie naszego programu: "Zerkając okiem konesera - bo starszemu panu wszak docenić wolno - miło dla oka, gdy i tu ładnie, i tam zgrabnie ???? Przyroda jest taka piękna!" ????

Paweł Królikowski o swojej żonie

Katarzyna Skrzynecka potwierdziła też, że Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski byli bardzo udanym małżeństwem. Aktor w rozmowach na planie TTBZ wielokrotnie wspominał o swojej żonie i dzieciach:

"No bo wiesz, bo moja Gośka właśnie to ma! Że ona mnie zawsze kręci! Ja jestem o nią cholernie wrednie zazdrosny. Bo wiesz, bo moja Gośka... Bo my z Gośką... bo moja Gośka mawia... Bo moja Gośka ostatnio mi ugotowała boskie ... (... - i tu rozmarzaliśmy się nad przepisami kulinarnymi - ...) Bo moja Gośka tak lubi gdy.... BO MOJA GOŚKA ???????????????????? Bo moje dzieciaki.... ???????????? Miał TYLKO 58 lat.... ???????????? TAK WCZEŚNIE NIE ZABIERA SIĘ LUDZI DO NIEBA .... ???????? T-A-K-I-CH LUDZI.

Zobacz także

Śmierć Pawła Królikowskiego wstrząsnęła światem aktorskim.

East News

Paweł Królikowski zmarł w wieku 58 lat.

East News

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama