Katarzyna Skrzynecka podzieliła się ważną dla jej rodziny chwilą. Ukochany czworonożny przyjaciel Lovi obchodził swoje urodziny. Artystka wraz z rodziną cieszą się z każdego wspólnego roku, szczególnie, że jeszcze niedawno drżeli o życie swojego pieska. W sieci pojawiły się zdjęcia. Niektórzy jednak postanowili się do nich przyczepić:

Reklama
Pani Kasiu jesteście tacy fajni i piękni po co te filtry

Katarzyna Skrzynecka nie zostawiła tego bez komentarza

To już nie pierwszy raz, kiedy Katarzyna Skrzynecka musi tłumaczyć się z publikowanych przez siebie zdjęć i tego jak bardzo naturalne są lub nie są - co często jest powodem krytycznych komentarzy. Tak było i tym razem, kiedy pokazała rodzinne zdjęcia z mężem, młodszą córką oraz ukochanym psem:

Pani Kasiu jesteście tacy fajni i piękni po co te filtry
- napisała internautka.

Katarzyna Skrzynecka postanowiła rozwiać wątpliwości komentującej:

Snapseed=》kontrast +16, nasycenie koloru +12, plastyczność obrazu 3D +16. Dokładnie te parametry filtra graficznego użyte zostały do zdjęcia robionego pod światło.

To spostrzeżenie wywołało dalszą dyskusję:

Dobrze, że chociaż facet został oszczędzony tymi filtrami

Tego też Katarzyna Skrzynecka nie zostawiła bez komentarza:

Zobacz także
Nie, nie został. Filtr Snapseed użyty jest na całym zdjęciu równomiernie.
Katarzyna Skrzynecka z mężem i córką
Instagram @katarzyna_skrzynecka_official

Inni komentujący jednak wydają się być już zmęczeni ciągłym czepianiem się Katarzyny Skrzyneckiej o to, w jakiej formie publikuje zdjęcia i zauważają, że zupełnie nie o to chodziło w tym pięknym, rodzinnym poście:

Chyba nie o tym mowa w tym poście, ale widać dla wszystkich najważniejsze są filtry, niesamowite i ta ukryta troska.
Katarzyna Skrzynecka z córką
Instagram @katarzyna_skrzynecka_official

Katarzyna Skrzynecka uwielbia publikować rodzinne zdjęcia i mówić o uczuciach, jakie panują w jej domu. Wraz z mężem bazują swój związek na wzajemnym szacunku i miłości i tego uczą również swoje córki. Początek roku u Katarzyny Skrzyneckiej był smutny, ponieważ martwiła się o życie swojego ukochanego psa. Na szczęście lekarze weterynarii pomogli czworonożnemu przyjacielowi rodziny i kilka dni temu mogli świętować jego "pieskowe urodziny".

18 maja Pieskowe Urodziny ZDROWIE!!! To TO, czego najmocniej mu ŻYCZYMY, bo najbardziej go potrzebuje. Lovi to dzielny facet
- napisała Katarzyna Skrzynecka na Instagramie.

Kontynuowała:

DZIĘKUJEMY, że Lovi może cieszyć się życiem w kochającej go całym sercem rodzinie. NIECHAJ ŻYJE NAM w dobrej kondycji DŁUUUGO I SZCZĘŚLIWIE, na talerzyku MIŁOŚĆ + torcik z wędliny

Życzymy, żeby wraz z Lovim mogli spędzić jeszcze wiele wspaniałych lat.

Reklama

Zobacz także: Oburzona Katarzyna Skrzynecka zabrała głos na temat starszej córki. Ma już dość

Katarzyna Skrzynecka z mężem i córką
Instagram @katarzyna_skrzynecka_official
Reklama
Reklama
Reklama