Patryk Pniewski i Kasia Sawczuk nie są w związku?! Kasia Sawczuk nie ma romansu z Pniewskim? Kasia Sawczuk nie ma romansu z Pniewskim? Kasia Sawczuk nie ma romansu z Pniewskim? Patryk Pniewski o swoim związku z Kasią Sawczuk
Patryk Pniewski i Kasia Sawczuk nie są w związku?!
Zobacz, co napisał na ten temat aktor!
1/6
Patryk Pniewski i Kasia Sawczuk nie są w związku?!

Jak to jest z romansem Patryka Pniewskiego i Kasi Sawczuk?! W mediach pojawiły się informacje, że młoda aktorka ma dość plotek o rzekomym związku z aktorem "Pierwszej Miłości"! Już wkrótce ma się pojawić jej oświadczenie w tej sprawie. 

 

Patryk Pniewski i Kasia Sawczuk nie są razem!

Od kilku tygodni dość głośno jest w mediach o romansie Kasi i Patryka. Jeszcze jakiś czas temu Pniewski w wywiadach mówił o kłótniach i godzeniu się w ich związku:

Jestem typem zazdrośnika. Faktycznie czasami gul mi skacze odnośnie spraw sercowych. Kasia też ma mocny charakter. Mimo wszystko myślę pozytywnie i ufam Kasi, bo na tym zaufaniu staram się budować związek. Po kłótni zazwyczaj przepraszam pierwszy. Jak to bywa w relacjach damsko-męskich, bardzo się staram, żeby emocje szybko opadały - mówił Patryk w Fakcie. 

Sawczuk nigdy nie zabrała głosu w sprawie ich rzekomego romansu. Co więcej - jest oburzona tym, co Pniewski opowiada w wywiadach, ponieważ o związku nie ma mowy. W "Twoim Imperium" ukazał się komentarz menadżerki Kasi, Moniki Kaczmarek:

To, co mówi pan Pniewski, nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Namawiam Kasię do wystosowania oświadczenia w tej sprawie. Rozważamy też złożenie pozwu przeciwko niemu - miała powiedzieć agentka aktorki.

Skontaktowaliśmy się z panią Moniką (w gazecie była podpisana jako Magdalena). Okazuje się, że tylko pierwsza część jej wypowiedzi jest zgodna z prawdą - o pozwie nie było mowy - jest to nadużycie! Oświadczenie Kasi ma pojawić się zaś już wkrótce.

 

Zobacz: NAUKOWCY USTALILI, W JAKIM WIEKU MOŻESZ BYĆ ZDRADZONA ALBO... SAMA ZDRADZIĆ!

 

Aferę skomentował również Patryk Pniewski na swoim InstaStories. To aktor zapowiada pozew przeciwko gazecie!

„Twoje Imperium” kłamie i to wszystko brednie co tam piszą ci dziennikarzynki w tej gazecie, przestańcie robić aferę, dozoo w sądzie - napisał Patryk. (pis. oryginalna). 

Ponadto - wydał ostre oświadczenie na Facebooku:

Pragnę oświadczyć, że przedstawione sytuacje w gazecie TWOJE IMPERIUM nie odzwierciedlają rzeczywistości. Sensacyjna narracja artykułu odnosząca się, między innymi, do mojej osoby NIE MA POKRYCIA Z RZECZYWISTOŚCIĄ. Informacje te, jak również ogólna wymowa rzeczonego tekstu, mają charakter poniżający i krzywdzący, a tym samym naruszają moje podstawowe dobra osobiste. W konsekwencji do prokuratury skierowane zostało zawiadomienie o podejrzeniu przestępstw z art. 212 § 2 kk. Ponadto w przedmiotowej sprawie złożony został pozew o naruszenie dóbr osobistych, w trybie przewidzianym przez Kodeks Postępowania Cywilnego.

Do zobaczenia w sądzie,
Patryk Pniewski

 

Jak sądzicie - w którym kierunku potoczy się ta historia?!

 

Zobacz także: Czy Kasia Sawczuk jest tą jedyną? Zobaczcie, co nam powiedział Patryk Pniewski!

 

Komentarz Patryka Pniewskiego w sprawie informacji Twojego Imperium. 

Patryk Pniewski o romansie

 

Patryk Pniewski o Sawczuk

2/6
Kasia Sawczuk nie ma romansu z Pniewskim?
3/6
Kasia Sawczuk nie ma romansu z Pniewskim?
4/6
Kasia Sawczuk nie ma romansu z Pniewskim?
5/6
Patryk Pniewski o swoim związku z Kasią Sawczuk
Instagram
6/6
Patryk Pniewski o swoim związku z Kasią Sawczuk
Instagram