East News
1/6
East News

Katarzyna Pyszyńska największą popularność zyskała dzięki roli Emilki Gryzoń w serialu "Na Wspólnej". Celebrytka pojawiła się tam w 2011 roku. Jej bohaterka sporo namieszała w serialu. Kasia wcieliła się bowiem w postać krnąbrnej nastolatki, która zamieszkała u Agnieszki (Katarzyna Walter). Jej nieroztropne zachowanie doprowadziło do tego, że dziewczyna zaszła w ciążę z nieodpowiednim i w dodatku sporo starszym od siebie mężczyzną. Mimo wielu złych decyzji Emilce udało się w końcu wyjść na prostą między innymi z pomocą prawniczki oraz jej rodziny.

 

Zobacz: "Na Wspólnej" ma już 15 lat! Gwiazdy świętują jubileusz serialu. Socha przyćmiła wszystkich! ZDJĘCIA

 

Katarzyna Pyszyńska kilka lat temu pożegnała się z serialem "Na Wspólnej". Wciąż jednak działa w branży filmowej. Celebrytka skończyła Szkołę Filmową w Łodzi i coraz częściej staje po drugiej stronie kamery. Ostatnio 25-latka zaskoczyła wszystkich swoim nowym wizerunkiem. Jesteście ciekawi, jak wygląda teraz serialowa Emilka? Sprawdźcie to w naszej galerii!

 

POLECAMY: Mocne! Aktorce "Na Wspólnej" wstrzykują botoks!

2/6
East News

Już jakiś czas temu aktorka pożegnała swoje długie włosy. Kasia Pyszyńska zdecydowała się na ostre cięcie. Nowa fryzura nadała jej świeżości i seksownego pazura. Wygląda jednak na to, że gwieździe "Na Wspólnej" nie wystarczyła taka zmiana. Celebrytka poszła o krok dalej. Sprawdźcie na następnej stronie, jak prezentuje się teraz.

3/6
Instagram

Najnowsze zdjęcia Katarzyny Pyszyńskiej można zobaczyć na Instagramie znanego rapera, Pezeta. Plotki o tym, że tych dwoje łączy coś więcej niż przyjaźń, pojawiły się już pod koniec 2017 roku. Żadne z nich nie chciało jednak komentować tych doniesień. Teraz już chyba nikt nie ma wątpliwości. Tym bardziej, że Kasia i Paweł Kapliński (bo tak naprawdę nazywa się muzyk) są często widywani razem na ulicach Warszawy.

 

Wygląda na to, że Kasia Pyszyńska ma słabość do raperów. Pezet nie jest bowiem pierwszym muzykiem, z którym łączono gwiazdę "Na Wspólnej". Jesteście ciekawi, z jakim jeszcze raperem spotykała się serialowa Emilka? Odpowiedź na następnym slajdzie!

 

Zdjęcia: Nie tylko Iga Lis spotyka się ze znanym raperem. One też pokochały "łobuzów"!

4/6
East News

W przeszłości Kasia Pyszyńska bardzo często pojawiała się na oficjalnych imprezach w towarzystwie niejakiego MC Silka. Muzyk jest uważany za jednego z najszybszych raperów w Polsce. MC Silk wyrzuca z siebie słowa z prędkością światła! Jednak teraz jego miejsce u boku Kasi zajął starszy od niej o 12 lat Pezet. Czy to on namówił ją do radykalnej zmiany wizerunku, którą zobaczycie w pełnej okazałości na kolejnym slajdzie?

5/6
Instagram

Tak obecnie wygląda serialowa Emilka z "Na Wspólnej"! Aktorka postawiła na ostre cięcie. W nowej fryzurze do złudzenia przypomina Kasię Warnke, która również obcięła się na jeżyka. Żona Stramowskiego zmieniła wizerunek ze względu na film, w którym gra główną rolę. Katarzyna Warnke wciela się w postać zawodniczki MMA. A co stoi za metamorfozą Kasi Pyszyńskiej? Odpowiedź na następnej stronie!

6/6
Instagram

Serialowa Emilka wzięła udział w sesji zdjęciowej reklamującej ubrania wyprodukowane przez firmę jej chłopaka, Pezeta. Całość została utrzymana w mocnym, ulicznym klimacie. Być może to właśnie na potrzeby tej sesji Kasia Pyszyńska zmieniła swój wizerunek? Jak wam się podoba odmieniona Emilka z "Na Wspólnej"?

 

POLECAMY: Iga Lis i Taco Hemingway są parą?! Poznaj kulisy ich związku!

Więcej na temat Na Wspólnej