Katarzyna Żak i Cezary Żak na planie Dzień Dobry TVN
East News

Katarzyna i Cezary Żakowie biorą rozwód? Jest komentarz gwiazdora "Rancza"! 

Katarzyna Żak i Cezary Żak na planie Dzień Dobry TVN
East News

Cezary Żak skomentował medialne plotki dotyczące swojego małżeństwa i zdradził, czy to naprawdę już koniec jego związku z Katarzyną Żak! Gwiazdor "Rancza", który w hitowym serialu TVP wcielał się w wójta Pawła Kozioła i w księdza Piotra Kozioła, opublikował na Facebooku wpis, w którym rozwiał wszelkie wątpliwości dotyczące swojego małżeństwa!

Cezary Żak zdradził, jak wygląda jego małżeństwo 

Katarzyna i Cezary Żakowie tworzą szczęśliwy związek już od wielu lat, a już za kilka tygodni będą  świętować 35 rocznicę swojego ślubu. Kilka lat temu aktorska para w jednym z wywiadów dla Vivy!  zdradziła, jaka jest recepta na tak długi związek. 

Wyszliśmy z bardzo podobnych domów – tradycyjnych i konserwatywnych. Na początku strasznie chcieliśmy się od tego uwolnić, a w dojrzałym wieku widzimy dużo zalet- mówiła Katarzyna Żak.

Co ciekawe, Cezary Żak przyznał wówczas, że wciąż jest bardzo zazdrosny o swoją żonę.

Czekam na moment, kiedy będzie stara i brzydka. Wtedy nareszcie się uspokoję. Nikt już nie będzie się nią interesował, tylko ja - zdradził w rozmowie z Vivą! (...) Całe życie jestem zazdrosny do bólu - dodał aktor.

Niestety, kilka dni temu w mediach pojawiły się plotki o rzekomym kryzysie w związku aktorskiej pary. Jak zareagował na nie Cezary Żak? Gwiazdor "Rancza" zapewnił, że wciąż jest szczęśliwy u boku ukochanej żony!

Zapewniamy Was, że mamy się dobrze i za miesiąc będziemy świętować 35-tą rocznicę ślubu - napisał na Facebooku.

Pod wpisem pojawiło się romantyczne zdjęcie pary. Zobaczcie sami!

Zobacz także: Hot16challenge: Cezary Żak i Artur Barciś znów razem! Tym razem rapują, ale fani myślą o powrocie kultowego serialu 

Cezary Żak zdementował plotki o kryzysie w swoim małżeństwie.

Katarzyna i Cezary Żakowie w tym roku będą świętować 35 rocznicę ślubu.

Katarzyna i Cezary Żakowie w ciemnych stylizacjach
East News

 

Więcej na temat Cezary Żak Katarzyna Żak
Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41