Party Stories
Artur Barciś i Cezary Żak znów razem
Newsy

Hot16challenge: Cezary Żak i Artur Barciś znów razem! Tym razem rapują, ale fani myślą o powrocie kultowego serialu 

Cezary Żak i Artur Barciś rapują w ramach akcji Hot16challenge. Hot 16 Cezarego Żaka i Artura Barcisia!

Cezary Żak i Artur Barciś znów połączyli siły, tym razem w bijącym rekordy popularności na YouTubie wyzwaniu "Hot16challenge". Akcja jest prosta - artyści (chociaż chcąc, nie chcąc także politycy) nagrywają specjalnie przygotowany utwór (najlepiej 16 wersów), aby promować zbiórkę pieniędzy na rzecz polskiej służby zdrowia i walki z koronawirusem. Dzięki zaangażowaniu największych polskich gwiazd (m.in. Roxie Węgiel, Dawid Podsiadło, Cleo, Kayah itd) udało się już zebrać ponad 1,8 mln złotych. Teraz do wyzwania dołączyli Żak i Barciś!

Najdłuższe małżeństwa w show-biznesie! Te staże zaskakują...

Cezary Żak i Artur Barciś znów razem!

Projekt cieszy się zainteresowaniem nie tylko wśród muzyków, ale również aktorów. Swój utwór zaprezentował ukochany serialowy duet Polaków, czyli Czerepach i Kozioł z "Rancza" lub Norek i Krawczyk z "Miodowych lat", czyli niezawodni Artur Barciś i Cezary Żak. Zanim panowie zaczęli rapować, usłyszeliśmy jingiel z "Miodowych lat", puszczony przez Barcisia, na co Żak zareagował słowami:

Kolega nie może zapomnieć, żyje wspomnieniami

Okazuje się, że nie tylko kolega, ponieważ pod ich nagraniem pojawiła się fala komentarzy, w których internauci zaczęli wspominać "Miodowe Lata", a niektórzy dopraszać się powrotu!

Masakra że po tylu latach potrafią Panowie wejść w te role perfekcyjnie! Szacun :)

"Miodowe lata - 20 lat później"... Kto jest za ?? W tej samej kamienicy i z tą samą obsadą!!!

TACONAFIDE jakich potrzebujemy ale na nich nie zasaługujemy - piszą internauci.

Wyobrażacie sobie powrót tego serialu? To byłoby coś!

Zobacz także: Gwiazdy "Rancza" na zdjęciach sprzed nawet 15 lat! Jak bardzo się zmieniły? Zobacz!

Zobaczcie Hot 16 w wykonaniu Artura Barcisia i Cezarego Żaka!

Cezary Żak i Artur Barciś stworzyli niezapomniane role w serialu "Ranczo"!

Paweł Królikowski w serialu
East News

Ale także w "Miodowych latach" jako Norek i Krawczyk.

Artur Barciś i Cezary Żak znów razem

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Hot16challenge - głosowanie
Newsy
Hot16challenge podbija YouTube! Który numer podoba Ci się najbardziej? Głosuj!

Na karcie na czasie na YouTubie rządzą  Hot16challenge i utwory, nagrywane przez czołowych polskich artystów. O co chodzi w tej niezwykle popularnej akcji? To wyznanie, które polega na nagraniu 16 wersów do dowolnej melodii i nominowaniu kolejnych artystów, którzy muszą stworzyć utwór w ciągu 72 godzin. Popularna "16" jest powiązana z wielką akcją zbiórki pieniędzy na rzecz polskiej służby zdrowia i walki z koronawirusem: Druga edycja legendarnej rapowanej akcji to nie tylko nagrywanie muzyki, ale również pomoc w walce z koronawirusem. Wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka - “Beef z koronawirusem #hot16challenge” dla Siepomaga.pl. - link tutaj. Wyzwanie cieszy się rekordową popularności, a więc trudno wybrać ten najlepszy utwór. Decyzję pozostawiamy Wam w naszym plebiscycie - mogliśmy nominować kilka numerów, zdecydował przypadek, ale najważniejsza jest idea - pomoc w walce z pandemią! Głosujcie na swoich ulubieńców!

#hot16challenge2
YouTube
Newsy
O co chodzi w #Hot16Challenge2? Rapują piosenkarze, dziennikarze, nawet pisarze! Zobaczcie sami

#Hot16Challenge2 od kilku dni jest hitem w mediach społecznościowych. Początkowo brali w nim udział hip hopowcy, ale akcja szybko rozlała się na innych artystów. Swoje 16 rymowanych wersów zaprezentowali już znani piosenkarze jak  Rafał Brzozowski , dziennikarze - w tym Kuba Wojewódzki , a nawet pisarze - np. Jakub Żulczyk.  O co chodzi w #Hot16Challenge2 ? Cel jest szczytny - wpłacone pieniądze w całości mają zostać przeznaczone na lekarzy, medyków, personel medyczny i pomoc szpitalom w walce z koronawirusem.  A od czego to się zaczęło? Kto to wymyślił i kto już wziął udział w #Hot16Challenge2? Zobaczcie koniecznie nasze wideo! Zobacz także:   QUIZ! Czy znasz teksty kultowych polskich hitów? Udowodnij w wielkim teście Party!

Jeff Butcher nie  żyje
Facebook
Newsy
Koledzy żegnają serialowego Amerykanina z "Rancza". Poruszające wpisy gwiazd!

  Cezary Żak i Artur Barciś w poruszających wpisach żegnają Jeffa Butchera! Dziś rano dotarły do nas tragiczna wiadomość o śmierci jednego z aktorów występujących w wielkim hicie TVP "Ranczo". Jeff Butcher zmarł dokładnie 21 kwietnia w swoim domu w Konstancinie. Informacje o  śmierci kolegi z "Rancza" poruszyły Cezarego Żaka i Artura Barcisia, którzy w serialu wcielali się w role senatora Pawła Kozioła i asystenta Arkadiusza Czerepacha.    Żak i Barciś żegnają Jeffa Butchera Aktorzy opublikowali na Facebooku krótkie wpisy, w których żegnają swojego kolegę z serialu "Ranczo". Wielka szkoda. Był dobrym duchem tego serialu.😢 - napisał Cezary Żak.   Grałem z Nim zaledwie kilka scen, ale zapamiętałem jako niezwykle sympatycznego i uroczego człowieka. Straszny żal [*]  - skomentował Artur Barciś.  Przypominamy, że Jeff Butcher w "Ranczu" wcielał się w postać sympatycznego amerykańskiego dyplomaty, przyjaciela głównej bohaterki Lucy. Serialowy Jerry w hicie TVP pojawiał się już od pierwszych odcinków.    Zobacz także:  Nie żyje aktor z "Rancza"! Serialowy Amerykanin zmarł w wieku ledwie 42 lat!   Cezary Żak żegna kolegę z serialu.   Poruszający wpis opublikował również Artur Barciś.  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner