Kasia Glinka o samopoczuciu w ciąży

Katarzyna Glinka zdradziła, jak się czuje w drugiej ciąży! Aktorka wybrała już imię dla dziecka! 

Kasia Glinka o samopoczuciu w ciąży

Katarzyna Glinka zdradziła, jak się czuje w ciąży i czy w tym wyjątkowym dla niej czasie dba o swoją formę. Aktorka w najnowszym wywiadzie zdradziła również, czy wybrała już imię dla drugiego dziecka! Katarzyna Glinka już od kilku tygodni nie ukrywa, że wkrótce znów zostanie mamą. Pierwsze plotki dotyczące ciąży gwiazdy pojawiły się już w listopadzie ubiegłego roku, ale aktorka nie komentowała wówczas doniesień na swój temat. Wszystko zmieniło się kilka tygodni temu- Katarzyna Glinka pochwaliła się wówczas sporym ciążowym brzuszkiem. Teraz przyszła mama zdradziła, jak się czuje i czy trenuje w czasie ciąży!

Katarzyna Glinka wybrała imię dla dziecka!

Katarzyna Glinka już nie ukrywa ciążowego brzuszka i chętnie podkreśla go seksownymi stylizacjami. Ostatnio aktorka pojawiła się na gali rozdania TeleKamer i zachwyciła swoim wyglądem w czerwonej kreacji od Violi Piekut. A jak w czasie ciąży czuje się Katarzyna Glinka? Jak dba o formę?

Jak każda kobieta w ciąży mam gorsze dni, ale mam mnóstwo fantastycznych- zapewniła w rozmowie z portalem plotek.pl. (...) Ja dbam o siebie niezależnie od tego, czy jestem w ciąży czy nie. Zawsze gdzieś tam sportowy tryb życia był mi bliski, tak samo zdrowe odżywianie, wiec niewiele się zmieniło. Ćwiczę i mam zamiar robić to również jak już mały człowiek pojawi się na świecie- dodała aktorka.

Katarzyna Glinka w rozmowie z reporterem portalu potwierdziła, że wybrała już imię dla maleństwa! Jakie? Tego aktorka nie zdradziła. 

Myślicie, że Katarzyna Glinka zdecydowała się na nowoczesne czy tradycjne imię?

Zobacz także: TeleKamery 2020: Największe gwiazdy na gali! Kto dostał nagrodę? Wyniki!

Katarzyna Glinka już wkrótce urodzi drugie dziecko.

Kasia Glinka z partnerem na TeleKamerach 2020
ONS

Aktorka kilka tygodni temu potwierdziła, że jest w ciąży.

Kasia Glinka w białej sukni od Violi Piekut

 

Więcej na temat Katarzyna Glinka
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37