Katarzyna Dowbor opublikowała w sieci nowy wpis, w którym pożegnała panią Irenę, uczestniczkę programu "Nasz nowy dom". Niestety, kobieta której historię poznaliśmy w ostatnim odcinku hitu Polsatu zmarła zaledwie kilka tygodni po zakończeniu remontu.

Reklama

Pani Irena razem z córką i wnukami mieszkała w małym mieszkaniu na warszawskiej Woli. Mieszkanie było w bardzo słym stanie i nie było przystosowane do potrzeb kobiety, która poruszała się na wózku inwalidzkim. Dzięki Katarzynie Dowbor i jej mieszkanie zostało wyremontowane i dziś wygląda naprawdę pięknie. Niestety, radość z remontu przerwała tragiczna wiadomość o śmierci pani Ireny.

Katarzyna Dowbor wspomina panią Irenę

Jak dowiedzieliśmy się z ostatniego odcinka "Naszego nowego domu" pani Irena była lekarzem i całe życie ciężko pracowała. Kobieta miała poważne problemy ze zdrowiem - nie chodziła, była po dwóch udarach i zawale serca.

Niestety, kilka tygodni po zakończeniu remontu mieszkania, pani Irena zmarła. Dziś w poruszających słowach Katarzyna Dowbor pożegnała zmarłą uczestniczkę programu "Nasz nowy dom".

Pani Irena była niezwykłą, pogodną kobietą, która z uśmiechem znosiła chorobę, cierpienie i trudności życiowe. Był taki moment, że mogłam z Nią odbyć długą i szczerą rozmowę i nigdy Jej nie zapomnę - napisała na Instagramie Katarzyna Dowbor.

Pod wpisem prowadzącej program pojawiły się wzruszające komentarze.

Zobacz także

- Bardzo smutne, ale chociaż jeszcze doznała normalności. ❤️
- To bardzo smutna wiadomość????, chociaż w ostatnich chwilach swojego życia spędziła w godnych warunkach
- Przynajmniej dzięki Wam przez krótką chwilę była szczęśliwa....- pisali internauci.

Bliskim pani Ireny jeszcze raz składamy kondolencje.

Zobacz także: Tak ekipa "Nasz nowy dom" odmieniła mieszkanie pani Ireny... Choć kilka tygodni przed śmiercią mogła się nim nacieszyć

Katarzyna Dowbor żegna uczestniczkę programu "Nasz nowy dom".

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama