Mat. promocyjne

Katarzyna Dowbor w poruszających słowach pożegnała zmarłą uczestniczkę "Nasze nowy dom"

Mat. promocyjne

Katarzyna Dowbor opublikowała w sieci nowy wpis, w którym pożegnała panią Irenę, uczestniczkę programu "Nasz nowy dom". Niestety, kobieta której historię poznaliśmy w ostatnim odcinku hitu Polsatu zmarła zaledwie kilka tygodni po zakończeniu remontu.

Pani Irena razem z córką i wnukami mieszkała w małym mieszkaniu na warszawskiej Woli. Mieszkanie było w bardzo słym stanie i  nie było przystosowane do potrzeb kobiety, która poruszała się na wózku inwalidzkim. Dzięki Katarzynie Dowbor i jej mieszkanie zostało wyremontowane i dziś wygląda naprawdę pięknie. Niestety, radość z remontu przerwała tragiczna wiadomość o śmierci pani Ireny. 

Flesz ewydanie

Katarzyna Dowbor wspomina panią Irenę

Jak dowiedzieliśmy się z ostatniego odcinka "Naszego nowego domu" pani Irena była lekarzem i całe życie ciężko pracowała. Kobieta miała poważne problemy ze zdrowiem - nie chodziła, była po dwóch udarach i zawale serca.

Niestety, kilka tygodni po zakończeniu remontu mieszkania, pani Irena zmarła. Dziś w poruszających słowach Katarzyna Dowbor pożegnała zmarłą uczestniczkę programu "Nasz nowy dom".

Pani Irena była niezwykłą, pogodną kobietą, która z uśmiechem znosiła chorobę, cierpienie i trudności życiowe. Był taki moment, że mogłam z Nią odbyć długą i szczerą rozmowę i nigdy Jej nie zapomnę - napisała na Instagramie Katarzyna Dowbor.

Pod wpisem prowadzącej program pojawiły się wzruszające komentarze. 

- Bardzo smutne, ale chociaż jeszcze doznała normalności. ❤️
- To bardzo smutna wiadomość😔, chociaż w ostatnich chwilach swojego życia spędziła w godnych warunkach
- Przynajmniej dzięki Wam przez krótką chwilę była szczęśliwa....- pisali internauci.

Bliskim pani Ireny jeszcze raz składamy kondolencje. 

Zobacz także: Tak ekipa "Nasz nowy dom" odmieniła mieszkanie pani Ireny... Choć kilka tygodni przed śmiercią mogła się nim nacieszyć 

Katarzyna Dowbor żegna uczestniczkę programu "Nasz nowy dom".

 

Więcej na temat Katarzyna Dowbor Nasz nowy dom
Przeładuj

Jak Ania z "Hotelu Paradise" wspomina związek z Tindera? Zdradziła również, jaki ma typ mężczyzny

zobacz 02:11