Mat. promocyjne
Newsy

Katarzyna Dowbor w poruszających słowach pożegnała zmarłą uczestniczkę "Nasze nowy dom"

Katarzyna Dowbor w poruszających słowach pożegnała zmarłą uczestniczkę "Nasze nowy dom"

Katarzyna Dowbor opublikowała w sieci nowy wpis, w którym pożegnała panią Irenę, uczestniczkę programu "Nasz nowy dom". Niestety, kobieta której historię poznaliśmy w ostatnim odcinku hitu Polsatu zmarła zaledwie kilka tygodni po zakończeniu remontu.

Pani Irena razem z córką i wnukami mieszkała w małym mieszkaniu na warszawskiej Woli. Mieszkanie było w bardzo słym stanie i  nie było przystosowane do potrzeb kobiety, która poruszała się na wózku inwalidzkim. Dzięki Katarzynie Dowbor i jej mieszkanie zostało wyremontowane i dziś wygląda naprawdę pięknie. Niestety, radość z remontu przerwała tragiczna wiadomość o śmierci pani Ireny. 

Flesz ewydanie

"We mnie też dużo zmieniły". Kogo z uczestników programu "Nasz nowy dom" Katarzyna Dowbor zapamiętała najbardziej?

Katarzyna Dowbor wspomina panią Irenę

Jak dowiedzieliśmy się z ostatniego odcinka "Naszego nowego domu" pani Irena była lekarzem i całe życie ciężko pracowała. Kobieta miała poważne problemy ze zdrowiem - nie chodziła, była po dwóch udarach i zawale serca.

Niestety, kilka tygodni po zakończeniu remontu mieszkania, pani Irena zmarła. Dziś w poruszających słowach Katarzyna Dowbor pożegnała zmarłą uczestniczkę programu "Nasz nowy dom".

Pani Irena była niezwykłą, pogodną kobietą, która z uśmiechem znosiła chorobę, cierpienie i trudności życiowe. Był taki moment, że mogłam z Nią odbyć długą i szczerą rozmowę i nigdy Jej nie zapomnę - napisała na Instagramie Katarzyna Dowbor.

Pod wpisem prowadzącej program pojawiły się wzruszające komentarze. 

- Bardzo smutne, ale chociaż jeszcze doznała normalności. ❤️
- To bardzo smutna wiadomość😔, chociaż w ostatnich chwilach swojego życia spędziła w godnych warunkach
- Przynajmniej dzięki Wam przez krótką chwilę była szczęśliwa....- pisali internauci.

Bliskim pani Ireny jeszcze raz składamy kondolencje. 

Zobacz także: Tak ekipa "Nasz nowy dom" odmieniła mieszkanie pani Ireny... Choć kilka tygodni przed śmiercią mogła się nim nacieszyć 

Katarzyna Dowbor żegna uczestniczkę programu "Nasz nowy dom".

Zobacz także

Siostry przeżyły koszmar, ich dom to ruina! Naprawdę trudne zadanie dla ekipy "Nasz nowy dom"

Cezary Mocek z "Sanatorium miłości" i Justyna z "Nasz nowy dom"

Ich odejście rozdarło nam serce! Wspominamy Cezarego z "Sanatorium miłości" i Justynę z "Nasz nowy dom"

 

Katarzyna Dowbor
Party.pl
TV-Show
"We mnie też dużo zmieniły". Kogo z uczestników programu "Nasz nowy dom" Katarzyna Dowbor zapamiętała najbardziej?
"We mnie też dużo zmieniły". Kogo z uczestników programu "Nasz nowy dom" Katarzyna Dowbor zapamiętała najbardziej?

  Choć ciężko w to uwierzyć, Katarzyna Dowbor i ekipa programu "Nasz nowy dom" pomogli już 116 rodzinom! Jak mówi gwiazda, z uwagi choćby na liczbę ciężko by było ze wszystkimi utrzymywać kontakty. Ale wiele rodzin utkwiło jej w pamięci. Wiele osób sporo zmieniło również w jej życiu. Które zapamiętała szczególnie? Zobaczcie, co powiedziała przed kamerą Party.pl   Zobacz też:  "Ja się na to nie godzę!" Katarzyna Dowbor zdradziła nam kulisy programu "Nasz nowy dom"!   Katarzyna Dowbor opowiedziała nam o uczestnikach programu "Nasz nowy dom":

Katarzyna Dowbor pokazała córkę, Marysię
EastNews
Newsy
Katarzyna Dowbor pokazała córkę! Marysia ma już 20 lat! "Śliczna dziewczyna"
Katarzyna Dowbor pokazała córkę! Marysia ma już 20 lat! "Śliczna dziewczyna"

Wszyscy znamy syna Katarzyny Dowbor, Macieja, ale czy pamiętacie, że gwiazda Polsatu ma również piękną córkę, Marysię? Prezenterka pochwaliła się 20-letnią dziewczyną na Instagramie. Marysia Dowbor właśnie zaczęła kolejne studia i to w Anglii, a więc gospodyni show "Nasz nowy dom" ma ogromny powód do domu. Jak dziś wygląda Maria? Jak Kasia znosi rozłąkę z córką? Zobaczcie sami! Zobacz także:  "Kuchenne rewolucje" Magdy Gessler czy "Nasz nowy dom" z Katarzyną Dowbor? Oto wyniki oglądalności

Kasia Dowbor żegna panią Justynę
Newsy
W programie „Nasz nowy dom” pomaga biednym rodzinom, nam Katarzyna Dowbor zdradza, jaki ma nowy pomysł na siebie
W programie „Nasz nowy dom” pomaga biednym rodzinom, nam Katarzyna Dowbor zdradza, jaki ma nowy pomysł na siebie

Przez 30 lat była jedną z czołowych dziennikarek telewizyjnych. Ogniście rude włosy, charakterystyczne piegi i piękny uśmiech zawsze były i do dziś są jej wizytówką. I choć Katarzyna Dowbor skończyła 60 lat, to wiele koleżanek może jej pozazdrościć nie tylko wigoru, lecz także zapału do pracy.  Niesamowitą energię gwiazdy doskonale widać w programie Polsatu „Nasz nowy dom” , w którym wspólnie z architektami i ekipą remontową odmieniają życie biednych rodzin.  – Jestem w takim momencie w życiu, że robię wyłącznie to, co chcę robić. Nic już nie muszę, a wszystko mogę! Znam swoją wartość. Nie mam potrzeby nikomu nic udowadniać i świetnie czuję się w swojej skórze – mówi „Party” Katarzyna Dowbor i zdradza, dlaczego w swoim domu, który jest jej azylem, czuje się jak… berneński pies pasterski! W tym roku program „Nasz nowy dom” świętuje szóste urodziny, a wciąż ma swoją stałą widownię i budzi ogromne emocje. W czym tkwi jego siła? – Zawsze powtarzam, że największą siłą tego programu są jego bohaterowie. Każdy odcinek jest inny, każda rodzina jest inna i zmaga się z różnymi problemami. Nie ma dwóch takich samych projektów, spotkań, niespodzianek, które przygotowujemy dla bohaterów. Każdy program to także wzruszenia, nie tylko tych rodzin, lecz także i nasze. Kiedy są emocje, nie ma opcji, by do programu wkradła się monotonia. Pani chyba też na nudę nie może narzekać! – Oj, nie, bo ten sezon był wyjątkowy! Letni trwał od końca kwietnia do 20 września i przez ten czas udało nam się zrealizować nie 12, a 26 odcinków, czyli dwa razy więcej, więc przez ostatnie pół roku byłam właściwie non stop na planie i wspólnie z ekipą zrobiliśmy ponad 30 tysięcy...

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner