Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Mat. promocyjne
Newsy

Nie żyje uczestniczka programu „Nasz nowy dom”. Pani Irena całe życie poświęciła innym!

Tragiczne zakończenie dzisiejszego odcinka "Nasz nowy dom". Niestety pani Irena zmarła kilka tygodni po remoncie domu.

Tragicznie zakończył się dzisiejszy odcinek programu "Nasz nowy dom". Niestety kilka tygodni po zakończeniu remontu bohaterka odcinka, pani Irena, zmarła. Kobieta całe swoje życie poświęciła innym - była lekarzem. Ten odcinek był naprawdę niezwykle wzruszający. 

Flesz ewydanie

"We mnie też dużo zmieniły". Kogo z uczestników programu "Nasz nowy dom" Katarzyna Dowbor zapamiętała najbardziej?

Uczestniczka programu "Nasz nowy dom" zmarła kilka tygodni po remoncie jej domu 

Pani Irena i jej rodzina byli bohaterami czwartkowego odcinka programu "Nasz nowy dom". W dzielnicy Koło, w małym mieszkaniu na pierwszym piętrze, pani Irena mieszkała wraz córką Anną oraz dwojgiem wnucząt. Pani Irena była lekarzem, całe życie ciężko pracowała i poświęcała się dla innych. Kobieta wkładała całe serce i energię w pomoc potrzebującym, ale przy tym kompletnie zaniedbała samą siebie. Niestety ciężka praca negatywnie odbiła się na jej zdrowiu. Pani Irena była po dwóch udarach i zawale serca. Potrzebowała pomocy we wszystkich czynnościach,  niestety również nie chodziła.

Zobacz także: Chorobę wykrył u niej lekarz podczas wywiadu, rok temu Katarzyna Dowbor przeszła poważną operację, jak się dziś czuje?

Panią Ireną troskliwie opiekowała się jej córka Anna, która samotnie wychowuje ośmioletnią Maję i półtorarocznego Franka. Pani Anna musiała utrzymywać całą rodzinę, opiekować się chorą mamą i dwójką dzieci. 

Zostałam kapitanem na tym statku i w związku z tym muszę mierzyć się z tą rzeczywistością i zachowywać spokój. Mimo, że statek tonie, nie wolno siać paniki […] Chciałabym, żeby mieszkanie było bardziej funkcjonalne dla mamy, żeby mogła troszeczkę więcej uczestniczyć w życiu rodzinnym - mówiła pani Anna w programie. 

Mieszkanie na warszawskiej Woli było kompletnie nieprzystosowane do potrzeb rodziny, a przede wszystkim do potrzeb pani Ireny. Jego stan zagrażał bezpieczeństwu całej czwórki. Z pomocą przybyła ekipa programu "Nasz nowy dom" - projekt wnętrza wykonał Maciek Pertkiewicz, a remontu dokonał niezawodny Artur Witkowski i jego pracownicy. 

Mieszkanie zostało zupełnie odmienione i przede wszystkim zostało przystosowane do potrzeb pani Ireny.  Dla kobiety, jej córki i wnuków było to spełnienie najskrytszych marzeń! Niestety, pani Irena kilka tygodni później zmarła.

Rodzinie i najbliższym składamy najszczersze kondolencje. 

Pani Irena przez całe życie ciężko pracowała i poświęcała się dla innych. Była wspaniałą osobą o wielkim sercu

Mat. promocyjne

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kasia Dowbor żegna panią Justynę
Newsy
W programie „Nasz nowy dom” pomaga biednym rodzinom, nam Katarzyna Dowbor zdradza, jaki ma nowy pomysł na siebie

Przez 30 lat była jedną z czołowych dziennikarek telewizyjnych. Ogniście rude włosy, charakterystyczne piegi i piękny uśmiech zawsze były i do dziś są jej wizytówką. I choć Katarzyna Dowbor skończyła 60 lat, to wiele koleżanek może jej pozazdrościć nie tylko wigoru, lecz także zapału do pracy.  Niesamowitą energię gwiazdy doskonale widać w programie Polsatu „Nasz nowy dom” , w którym wspólnie z architektami i ekipą remontową odmieniają życie biednych rodzin.  – Jestem w takim momencie w życiu, że robię wyłącznie to, co chcę robić. Nic już nie muszę, a wszystko mogę! Znam swoją wartość. Nie mam potrzeby nikomu nic udowadniać i świetnie czuję się w swojej skórze – mówi „Party” Katarzyna Dowbor i zdradza, dlaczego w swoim domu, który jest jej azylem, czuje się jak… berneński pies pasterski! W tym roku program „Nasz nowy dom” świętuje szóste urodziny, a wciąż ma swoją stałą widownię i budzi ogromne emocje. W czym tkwi jego siła? – Zawsze powtarzam, że największą siłą tego programu są jego bohaterowie. Każdy odcinek jest inny, każda rodzina jest inna i zmaga się z różnymi problemami. Nie ma dwóch takich samych projektów, spotkań, niespodzianek, które przygotowujemy dla bohaterów. Każdy program to także wzruszenia, nie tylko tych rodzin, lecz także i nasze. Kiedy są emocje, nie ma opcji, by do programu wkradła się monotonia. Pani chyba też na nudę nie może narzekać! – Oj, nie, bo ten sezon był wyjątkowy! Letni trwał od końca kwietnia do 20 września i przez ten czas udało nam się zrealizować nie 12, a 26 odcinków, czyli dwa razy więcej, więc przez ostatnie pół roku byłam właściwie non stop na planie i wspólnie z ekipą zrobiliśmy ponad 30 tysięcy...

Mat. promocyjne
Newsy
Tak ekipa "Nasz nowy dom" odmieniła mieszkanie pani Ireny... Choć kilka tygodni przed śmiercią mogła się nim nacieszyć 
Pani Irena zmarła kilka tygodni po zakończeniu remontu przez ekipę programu "Nasz nowy dom".

Tragicznie zakończył się wczorajszy odcinek programu "Nasz nowy dom" . Niestety, kilka tygodni po zakończeniu remontu, bohaterka odcinka - pani Irena - zmarła. Ekipa programu chociaż na trochę zdążyła uszczęśliwić tą wspaniałą kobietę i jej rodzinę. Zobaczcie jak zmieniło się mieszkanie pani Ireny, jej córki i wnucząt. Remont domu był największym marzeniem całej czwórki.  Zobacz także:  Chorobę wykrył u niej lekarz podczas wywiadu, rok temu Katarzyna Dowbor przeszła poważną operację, jak się dziś czuje? "Nasz nowy dom": Tak ekipa programu odmieniła mieszkanie pani Ireny Mieszkanie pani Ireny i jej rodziny było kompletnie nieprzystosowane do potrzeb dzieci, a przede wszystkim dla schorowanej kobiety. Jego stan zagrażał bezpieczeństwu całej czwórki. Na szczęście z pomocą przybyła ekipa programu "Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor od razu wiedziała, że nie zostawi tak wspaniałej rodziny w potrzebie. Projekt wnętrza wykonał Maciek Pertkiewicz, a remontu dokonał niezawodny Artur Witkowski i jego pracownicy.          Wyświetl ten post na Instagramie.                   Decyzja mogła być tylko jedna! Post udostępniony przez Nasz Nowy Dom (@nasznowydom) Kwi 2, 2020 o 11:31 PDT Stara instalacja elektryczna niedawno się zapaliła, kanalizacja przeciekała i zalewała sufit sąsiadów. Do łazienki nie dało się wjechać wózkiem inwalidzkim. To mieszkanie kompletnie nie spełniało wymogów dla niepełnosprawnej pani Ireny.  Rodzina nie mogła zjeść wspólnie posiłków. Przy malutkim stoliku nie...

Mat. promocyjne
Newsy
Katarzyna Dowbor w poruszających słowach pożegnała zmarłą uczestniczkę "Nasze nowy dom"

Katarzyna Dowbor opublikowała w sieci nowy wpis, w którym pożegnała panią Irenę, uczestniczkę programu "Nasz nowy dom". Niestety, kobieta której historię poznaliśmy w ostatnim odcinku hitu Polsatu zmarła zaledwie kilka tygodni po zakończeniu remontu. Pani Irena razem z córką i wnukami mieszkała w małym mieszkaniu na warszawskiej Woli. Mieszkanie było w bardzo słym stanie i  nie było przystosowane do potrzeb kobiety, która poruszała się na wózku inwalidzkim. Dzięki Katarzynie Dowbor i jej mieszkanie zostało wyremontowane i dziś wygląda naprawdę pięknie. Niestety, radość z remontu przerwała tragiczna wiadomość o śmierci pani Ireny.  Katarzyna Dowbor wspomina panią Irenę Jak dowiedzieliśmy się z ostatniego odcinka "Naszego nowego domu" pani Irena była lekarzem i całe życie ciężko pracowała. Kobieta miała poważne problemy ze zdrowiem - nie chodziła, była po dwóch udarach i zawale serca. Niestety, kilka tygodni po zakończeniu remontu mieszkania, pani Irena zmarła. Dziś w poruszających słowach Katarzyna Dowbor pożegnała zmarłą uczestniczkę programu "Nasz nowy dom". Pani Irena była niezwykłą, pogodną kobietą, która z uśmiechem znosiła chorobę, cierpienie i trudności życiowe. Był taki moment, że mogłam z Nią odbyć długą i szczerą rozmowę i nigdy Jej nie zapomnę - napisała na Instagramie Katarzyna Dowbor. Pod wpisem prowadzącej program pojawiły się wzruszające komentarze.  - Bardzo smutne, ale chociaż jeszcze doznała normalności. ❤️ - To bardzo smutna wiadomość😔, chociaż w ostatnich chwilach swojego życia spędziła w godnych warunkach - Przynajmniej dzięki Wam przez krótką chwilę była szczęśliwa....- pisali internauci. Bliskim pani Ireny jeszcze raz składamy kondolencje.  Zobacz...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner