Katarzyna Dowbor pokazała córkę, Marysię Katarzyna Dowbor pokazała córkę, Marysię Katarzyna Dowbor pokazała córkę, Marysię
Katarzyna Dowbor pokazała córkę, Marysię
EastNews

Wszyscy znamy syna Katarzyny Dowbor, Macieja, ale czy pamiętacie, że gwiazda Polsatu ma również piękną córkę, Marysię? Prezenterka pochwaliła się 20-letnią dziewczyną na Instagramie. Marysia Dowbor właśnie zaczęła kolejne studia i to w Anglii, a więc gospodyni show "Nasz nowy dom" ma ogromny powód do domu. Jak dziś wygląda Maria? Jak Kasia znosi rozłąkę z córką? Zobaczcie sami!

Zobacz także: "Kuchenne rewolucje" Magdy Gessler czy "Nasz nowy dom" z Katarzyną Dowbor? Oto wyniki oglądalności

1/3
Katarzyna Dowbor pokazała córkę, Marysię
EastNews

Maria Dowbor to owoc miłości Kasi Dowbor i dziennikarza, Jerzego Baczyńskiego, z którym prezenterka jest rozwiedzione. Gwiazda urodziła dziewczynkę już po skończonej czterdziestce. Co ciekawe, Macieja urodziła w wieku 19 lat:

Dopiero gdy zostałam mamą po czterdziestce, pełniej doświadczyłam uroków macierzyństwa. Nie rozpaczałam już przecież, że nie pójdę na imprezę albo nie spotkam się z przyjaciółmi. Nie musiałam już odwoływać dyżurów w pracy, bo dziecko się rozchorowało. Etap pogoni za pracą i za przyjemnościami życia miałam odhaczony. Późne macierzyństwo to chyba najwspanialsze, co mi się przytrafiło - wyznaje szczerze Dowbor w "Gali".

Mimo rozstania z ojcem Marysi, dziewczynka od początku miała z nim świetny kontakt:

Marysia nigdy nie odczuła braku ojca i nie widziała w tym problemu, że nie mieszka z nami. Nie ma w tym żadnej tajemnicy, tabu. Mania dobrze zna dom taty, ma kontakt z jego rodziną, przyrodnim rodzeństwem. Dla dziecka najważniejsze jest nie to, czy rodzice razem mieszkają, tylko czy oboje się nim interesują, kochają. Są ojcowie, którzy mieszkają z dzieckiem, a nie wiedzą, do której klasy chodzi i jakie ma koleżanki. Mam nadzieję, że udało nam się stworzyć Marysi fajny dom - mówiła Dowbor kilka lat temu w "Vivie!".

2/3
Katarzyna Dowbor pokazała córkę, Marysię
Instagram

Marysia Dowbor zaczęła właśnie studia w Anglii. Na Instagrami Katarzyny pojawiło się kilka fotek dziewczyny. 

Moja piękna studentka... w Durham! - napisała Kasia.

Kasia jest z niej bardzo dumna. Mają doskonały kontakt. Gwiazda "Nasz nowy dom" zastanawia się jednak nad jedną rzeczą...

3/3
Katarzyna Dowbor pokazała córkę, Marysię
Instagram

Oczywiście chodzi o rozłąkę z Marią i stały kontakt. 20-letnia córka zapewniła słynną mamą, że będzie do niej regularnie pisać:

Marysia obiecała, że będzie pisać do Mamusi - napisała Kasia.

Fani są zachwyceni jej urodą!

Śliczna dziewczyna! - piszą zgodnie.

Zgadzamy się!

 

Więcej na temat Katarzyna Dowbor