Katarzyna Dowbor była jedną z osób zwolnionych z pracy przez Edwarda Miszczaka, który przejmując stanowisko dyrektora programowego Polsatu, wziął się za przeprowadzanie gruntownych zmian kadrowych. Dziennikarka od razu przestrzegła syna, który chciał wykazać się lojalnością i zrezygnować z pracy. Zobaczcie, co usłyszał od niej Maciej Dowbor.

Reklama

Katarzyna Dowbor o ewentualnym odejściu Macieja Dowbora z Polsatu: "Nie wolno ci, synu"

Gdy Katarzyna Dowbor po dziesięciu latach prowadzenia remontowego show "Nasz nowy dom" otrzymała wypowiedzenie, w sieci zaczęło wrzeć. Internauci stanęli w obronie uwielbianej gwiazdy i odgrażali się, że nie będą oglądać kolejnych edycji programu, jeśli jej tam nie będzie. W telewizji Polsat pracuje jednak w dalszym ciągu syn 63-latki, Maciej Dowbor, który jest współprowadzącym hitu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jak się okazało, chciał zrezygnować z posady w geście solidarności z mamą. Tak jednak surowo mu tego zabroniła:

Zabroniłam mu tego zrobić. Powiedziałam: "Nie wolno ci synu tego robić, bo robisz fajną rzecz, to jest fajny program". Lubię też oglądać ten program. Zwłaszcza, że występują tam niezwykle zdolni ludzie i on to robi bardzo dobrze. Absolutnie nigdy w życiu bym tego nie chciała - wyznała Katarzyna Dowbor w rozmowie z "Super Expressem"

Zobacz także: Roześmiana Joanna Koroniewska i Katarzyna Dowbor razem na gali. Nie szczędziły sobie gestów sympatii!

Instagram @katarzyna_dowbor_official

Ostatecznie Maciej Dowbor posłuchał matki i nie porzucił stacji ani kolejnych związanych z nią projektów. Ostatnio pojawił się na jednym z największych eventów tej telewizji, Polsat SuperHit Festowalu, który współprowadził. Ponieważ pierwszy dzień koncertów zgrał się z Dniem Matki, prezenter nie mógł odmówić sobie powiedzenia ze sceny kilku słów do Katarzyny Dowbor:

Oczywiście nie zapominamy, że dzisiaj jest Dzień Matki. Wielkie brawa dla wszystkich mam w całej Polsce, na całym świecie. Ja chciałbym także pozdrowić moją mamę. Wiesz, że jesteś najlepsza - powiedział do kamer Polsatu

Mat. prasowe

Sama Katarzyna Dowbor zaapelowała o wsparcie dla Elżbiety Romanowskiej, która, decyzją włodarzy stacji, zastąpi ją w roli gospodyni "Naszego nowego domu". Dziennikarka poprosiła widzów, by nie oceniali jej następczyni przed premierą nowego sezonu, a zamiast tego dal jej szansę. Podkreśliła też, żeby nie zapominać, że w tym programie najważniejsi są bohaterowie odcinków - rodziny potrzebujące pomocy i to na nich należy skupiać się przede wszystkim.

Zobacz także
AKPA / Piętka Mieszko

Co sądzicie o postawie Katarzyny Dowbor? Zaimponowała wam?

Reklama

Zobacz także: Katarzyna Dowbor gorzko o zwolnieniu z Polsatu: "Poczułam się upokorzona"

Instagram / katarzyna_dowbor_official
Instagram @katarzyna_dowbor_official
Reklama
Reklama
Reklama