Katarzyna Cichopek jest jedną z największych gwiazd „M jak miłość”. W ostatnim sezonie jej postać pojawiała się w serialu wyjątkowo często, ale teraz wszystko się może zmienić. Aktorka niebawem rozpocznie nową pracę w telewizji śniadaniowej i razem z Maciejem Kurzajewskim poprowadzi „Pytanie na śniadanie”.

Reklama

Nowa praca wymaga od aktorki odpowiedniego przygotowania do każdego programu, a to jest dosyć czasochłonne, szczególnie na początku. Czy to oznacza, że Katarzyna Cichopek zniknie z „M jak miłość” albo jej rola zostanie znacznie ograniczona?

Mat.prasowe

Katarzyna Cichopek zrezygnuje z roli w "M jak miłość"?

W ostatnim sezonie „M jak miłość” serialowa postać Katarzyny Cichopek pojawiała się wyjątkowo często. Kinga sama zajmowała się domem, dziećmi i prowadziła bistro, kiedy jej mąż pracował w delegacji. Wszystko to sprawiło, że w małżeństwie Zduńskich pojawiły się poważne problemy, które narastały, kiedy Piotrek wyjechał służbowo do USA z młodą prawniczką, a jego żona sama musi się mierzyć z kłopotami z Lenką, która od dłuższego czasu ma poważne problemy w szkole. W nowym sezonie „M jak miłość” zapowiadało się, że wątek pary nadal będzie jednym z ważniejszych, ale teraz może się to okazać niemożliwe...

Od kiedy Katarzyna Cichopek zacznie pojawiać się w roli prowadzącej „Pytanie na śniadanie” może mieć mniej czasu na zdjęcia na planie „M jak miłość”. Gwiazda nie zdecydowała się jeszcze na komentarz w tej sprawie, ale wydaje się jednak, że poradzi sobie z obowiązkami i tak jak dotychczas widzowie serialu nadal będą oglądali gwiazdę w roli Kingi Zduńskiej. W końcu wszyscy są ciekawi czy jej serialowe małżeństwo przetrwa!

Zobacz także: Nowy mężczyzna w życiu Lilki w "M jak miłość"! Jest od niej sporo starszy! Co dalej z Mateuszem?

Zobacz także

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zostali nowymi prowadzącymi "Pytanie na śniadanie"!

ONS/Instagram

Obecnie Katarzyna Cichopek będzie miała znacznie więcej pracy. Zrezygnuje z "M jak miłość"?

Instagram

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama