Katarzyna Cichopek z chęcią pozowała do zdjęć na nagraniach do kolejnego odcinka programu "You can dance. Nowa generacja" w TVP. Tego dnia jurorka show zdecydowała się na odważną i nietuzinkową stylizację. Ta jednak nie do końca była dla niej korzystna. Zaliczyła modową wpadkę? Zobaczcie sami najnowsze zdjęcia gwiazdy.

Reklama

Katarzyna Cichopek w niedopasowanej stylizacji? [ZDJĘCiA]

Dopiero co Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski byli na wakacjach w Jordanii, gdzie nie tylko świetnie się bawili, ale także świętowali 50. urodziny prezentera. Aktorka tuż po wakacjach wróciła do pracy w telewizji. Ta nie tylko sprawdza się w roli Kingi w "M jak miłość" czy prowadzącej w "Pytaniu na śniadanie", ale także w tanecznym show dla najmłodszych "You can dance. Nowa generacja".

Aktorka, która niemal zawsze wygląda świetnie, podczas nagrywania kolejnego odcinka show zaliczyła prawdziwą wpadkę! Domyślacie się, o co chodzi?

Michal Zebrowski/East News

Zobacz także: Wpatrzeni w siebie Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wychodzą ze studia TVP. Zdjęcia paparazzi

Katarzyna Cichopek postawiła na mocny i ciężki look na czele z małą czarną. Obcisła mini została ozdobiona długą, przeźroczystą i świecącą siateczką. Niestety, ta optycznie skróciła jej nogi i nieco zaburzyła proporcje sylwetki.

Zobacz także
Michal Zebrowski/East News

Zobacz także: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski przed ślubem chcą zdążyć z jedną ważną sprawą. "Maciek nie chce zostawiać jej samej"

Jak tego samego dnia prezentowały się koleżanki Katarzyny Cichopek z "You Can Dance. Nowa generacja"?

Reklama

Edyta Herbuś postawiła na ultrakobiece i wiosenne wydanie. Ta zaprezentowała się w dopasowanej, mini sukience w nietuzinkowym połączeniu koloru żółtego i niezwykle ostatnio modnego lilowego. Ida Nowakowska natomiast wybrała klasyczny, czarny kombinezon z modnymi dzwonami. Taki wybór optycznie wydłuża sylwetkę. Jurorka nie zapomniała także o dodatkach, w kolorze soczystej pomarańczy. Która z gwiazd prezentowała się najlepiej?

Michal Zebrowski/East News
Michal Zebrowski/East News
AKPA/Gałązka
AKPA/Gałązka
Michal Zebrowski/East News
Reklama
Reklama
Reklama