Katarzyna Cichopek doskonale wie, jak przykuć uwagę fotoreporterów i fanów. Prezenterka na bieżąco śledzi też najnowsze trendy - nic więc dziwnego, że tuż po tym, jak spadł pierwszy śnieg, zaprezentowała się w modnej, zimowej stylizacji! Zainspiruje swoje fanki?

Reklama

Katarzyna Cichopek jest gotowa na zimę

Styl Katarzyny Cichopek jest inspiracja dla wielu Polek, które z zainteresowaniem podziwiają kolejne modowe odsłony prowadzącej "Pytanie na śniadanie". Nic zatem dziwnego, że przy okazji pierwszego śniegu w tym sezonie gwiazda postawiła na typowo zimowy look. Opuszczając studio TVP, Katarzyna Cichopek miała na sobie modne futerko i nietypowe buty. Zobaczcie sami!

W zimny, listopadowy Katarzyna Cichopek po skończonej emisji "Pytania na śniadanie" opuściła studio TVP w modnej stylizacji, której bazą był biały golf, białe spodnie oraz kontrastujące, karmelowe futerko. Do tego zestawu prezenterka dobrała modną, futrzana torebkę oraz masywne, ciepłe śniegowce.

Katarzyna Cichopek w zimowej stylizacji

Zobacz także: Katarzyna Cichopek żegna Macieja Damięckiego. "Dziękuję za wszystkie wspólne chwile"

W looku Katarzyny Cichopek szczególną uwagę przykuwają buty. Prezenterka postawiła na modne w tym sezonie śniegowce, a model, który wybrała zdecydowanie nie należy do najtańszych - za śniegowce Isabel Marant zapłacić trzeba ponad 2400 złotych!

Katarzyna Cichopek w zimowej stylizacji

Trzeba przyznać, że cała stylizacja Katarzyny Cichopek stworzyła spójny look, który zapewni komfort także w zimowe dni. A Wy, macie podobne zimowe ubrania w swojej szafie? Zobaczcie więcej ujęć prowadzącej "Pytanie na śniadanie"!

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pierwszy raz od dawna razem na imprezie. To koniec plotek?

Katarzyna Cichopek w zimowej stylizacji
Katarzyna Cichopek w zimowej stylizacji
Katarzyna Cichopek w zimowej stylizacji
Reklama
Reklama
Reklama